Odavaim võimalik transport suvel Egiptusesse

Tšultanja pilt
00

Jätkame uues teemas, vana leiab siit: http://trip.ee/node/17389


 

ubin pilt
0

Muud Egiptuse teemad lähevad nüüd arvatavasti suvepuhkusele, viimased olijad naasevad nädalalõpus ja siitkandist lennukinina enne oktoobrit enam Egipti poole suunda võta. Mul tuli meelde üks tore lennupiletite pakkumine, mis paraku kehtis vaid nüüdsama kevadel, aga ei mäleta, kelle pakkumine see oli – Alexandriasse ja Kairosse jne 4–5 tuhat edasi-tagasi. Hoiaks silma peal, äkki tuleb veel midagi sellist toredat suvepoole kui puhkuse ajal niru vihmane jahe ilm peaks trehvama, siis oleks mõnus suund kuumusesse võtta:D. Ja huvitav, mis sest Riia regulaarlennust saab või ei saa:D. Eks antagu siia teada kui mingit uudist kuuldub;).

Tšultanja pilt
0

Puhkus on hea jah ;)

Mitteametlikel andmetel läheb start Egiptimaale lahti juba keset septembrit (13.09 Tallinnast). Eks vaatame, kas külajutud ka paika peavad.
;)
Vaata Ubin Reisieksperdi ja Matkapunkti kodukat, seal tilgub vahetevahel häid pakkumisi Kairosse.

reiti pilt
0

.

Tere, sõidan suvel Egiptusesse. Tagasilennu piletit ei soetanud veel. Loen netist, et tsarterlendude puhul võidakse lennujaamas küsida tagasisõidu piletit. Kas keegi omab sarnase situatsiooniga kokkupuudet, ja kas nad tõesti võivad tagasi saata kui on vaid ostetud ühe otsa lend?

TKT pilt
0

To Reiti:

Ühinen Sinu küsimusega, kes kogenumad palun vastake, kas on probleemi kui lähed ühe otsa piletiga? Reiti, kui see saladus ei ole, kust pileti muretsesid, mis marsruuti kasutad ja palju maksis? (Pakutakse ikka väga erinevate hindadega:)

reiti pilt
0

Easyjetiga Inglismaalt, kuna peatun mõne päeva Inglismaal. Inglismaalt pilet ~3900. Tallinn-London ~1900 krooni. Kui ainult sihiks Egiptus, siis arvan, et leiab parema variandi.

reiti pilt
0

mm

Re2T – millal ise muidu sõidad ja kuhu?

külm pilt
0

Piletite otsimise asemel võib osta ka Läti-Leedu allahinnatud pakettreis, nädalajagu hotelli teenuseid kasutada ja päras soovitud suunas edasi rännata. Tagasitulekuks samuti pakett osta, selleks tuleks kohapeal internetis allahindlusi jälgida.

TKT pilt
0

Reiti-plaan sept okt Hurghadasse minna kuskil kuuks ajaks. Jah, olen kaalunud ka paketiostmist, täpselt nagu Kylm soovitab, hea onne korral tuleb soodsaim variant nii.

ubin pilt
0

Riiast lennupilet Hurghadasse edasi-tagasi umbes 5000, kuuks ajaks suht norm hind. Paketikatega on see häda, et üksi minnes muudkui pleki ühese lisatasu.

Tšultanja pilt
0

Võta üürikas Ubin!

Võta üürikas Ubin!
;)

ubin pilt
0

Ei võta mina midagi:P ja kuuks ajaks kah kuhugi ei lähe, tuterdan siin ja seal veidi ringi, nii on mõtekam võtta hotellituba hommikusöögiga 80 naela eest (nii Kairos kui Hurghadas saab sellise hinnaga ja võib allagi kaubelda) kui üürikas 100 eest(päevakaupa võttes on taks ikkagi reeglina selline). Ja ei pea kuskil kokku leppima, kus kui kaua olla tahan, tulen ja lähen nigu isu on:). Head suvereisi kõigile, ise jätan vahele sedapuhku.
PS Otse loomulikult kuuks ajaks minejad võtavad üürika kui neil just isiklikku majakest seal pole.

TKT pilt
0

To Ubin

Kas sa oleksid nii tore ja lisaksid mõne lingi, kust ca 5 000 eest edasi-tagasi Riia pileteid saadaval võib olla? Leheküljed, kus ise seni uurinud pakuvad ca 10 000 edasi-tagasi, kui kohapela tahad ca 1 kuu olla.
Tänud ette:)

mummi pilt
0

To Re2T

Mine bookinghouse kodulehele ja sisesta alguspunkt Riia ja sihtpunkt Hurgada. Alates kuskil oktoobri lõpust ja muidugi kui paned alguspäeva teisipäevase päeva peale – on hind soodsam. Kuigi hinnad tõusevad igal nädalal. Aprilli algul oli sama pilet kuskil 4770.- ja nüüd juba 5479.-
Ja muidugi mõni reisibüroo aitab sind kindlasti, nagu näiteks Goadventure, aga siis lisandub natukene teenustasu , kusagil 60.-80. krooni.
See on edasi-tagasi lennupilet.

ubin pilt
0

:)

Kui sa mulle miski hää hinnaga pileti välja ajaks (nädalaks, lennust piisab), siis ma võin minna augustis:D, saaks ramadani erimaiuseid hankida:D.

külm pilt
0

Vaata oma posti, ramadanini 10 päeva veel:P

Morgen pilt
0

Riiast Hurghadasse?

Proovin alates eilsest Airbaltic lehelt oktoobriks Riia – Hurghada lendu broneerida, kuid tulutult. Mida ei saa, seda ei saa. Ja kadunud on ka Goadventure suvereiside pakkumiste alt, väljalennud Riiast Hurghadasse. Teab keegi, mis toimub?

külm pilt
0

Riia on Hurghada liini maha võtnud, mis neil juhtus, ei oska kommenteerida. Ja hinnad polnud neil üldse madalad.
Vilnius lendab.

sander pilt
0

Charter egiptusesse ? (Novatours)

Huvitab selline asi, et kas keegi teab, mis lennukompaniiga lennutab Novatours reisijaid 2009/2010 aasta hooajal Hurghadasse ja Sharm EL Sheiki?
Lennukompanii kood on ELC.

erkki pilt
0

ELC on FlyLAL Charters.

sander pilt
0

Selge, aitäh.

dara pilt
0

Külm

Kuna vaatamata suurele käibele-kasumile ei oska Airbalticu juhtkond firmat majandada ja lõpetas aasta suurte kahjumitega, on firma sunnitud tõmbama oma liine koomale.

Sh ka Riia-Hurghada – see oli enamjaolt pooltühi.

Tšarterite kohta ei oska midgai öelda.

külm pilt
0

dara

Ma pidasin silmas just läti teztouri suviseid tšarterreise. Kevadel reklaamiti suurelt välja, aga jaksu jätkus vaid poole suveni. Küll aga lendas Leedust ühe asemel kaks tegijat ja lendavad senini.

dara pilt
0

dara

Aeroflot avas regulaarlennud Moskva-Hurghada ja Moskva-Sharm. 5 päeva nädalas.

gerlp pilt
0

avame siis teema ka sellel aastal

Kuna mina üks tuhapilve ohvriks langenutest ja paraku jäin ilma siitpoolt minevast viimasest Hurghada lennust, siis otsin alternatiive. Et siis lendavad taaskord TezTour ja Novatours Vilniusest. Küll aga ei klapi AirBalticu Vilniusesse mineku lennuajad. Alternatiiv Eurolines'i buss, mis jõuab Vilniusesse kell 6.20 hommikul. Lend aga kell 8. Kas keegi teab, kuidas bussijaamast lennujaama kibekiiresti saaks? Kas see 1h 40 minutit on piisav aeg või peaksin ikkagi muu transpordivahendi peale mõtlema? Ühel aastal kasutasin suvel sama transporti, kuid siis polnud lennule kiiret. Ma ise mäletan vaid niipalju, et bussijaamast lennujaama justkui väga palju maad ei olnud…

marilinz pilt
0

Oleks huvitatud

Oleks huvitatud, aga kahjuks pole endal aega eriti uurida palju maksab ja kuidas, et kui miskit selgub ehk viitsiksite siia ülesse ka panna miskit infi. Tänud.

Nipitiri23 pilt
0

August

Mul ka plaan suvel minna, aga augustis. Pole enne läbi Vilniuse käinud, niiet kõik kasulikud soovitused on oodatud:)

kee pilt
0

Juuni keskel Hurghadasse

Plaan minna. Kellel sama plaan? Enne pole regulaarlennuga käinud. Palun andke nõu.

külm pilt
0

Maikuus on näiteks kaheks nädalaks Vilniusest Hurghadasse 2* hotell alla 5000,– eek.
Pange oma reisiagendid tööle!

BusyBee pilt
0

Kuidas?

Tere foorumikad.

Minu küsimus järgmine- nimelt pidin lendama otse Tallinnast Hurghadasse 17 aprillil, kuna aga tuhapilv tegi oma töö ning enne oktoobrit enam otselende ei lähe- Ehk siis kuidas ja mis riigi kaudu oleks kõige mõtekam minna mai kuus, et saada ka otselennule?! Olen aastaid käinud ning nüüd väga vaja mai kuus sinna saada. Ehk oskab keegi nõuandeid anda! Ette tänades ja päikest soovides, siia lörtsisesse kevadisse !

entsu pilt
0

Vilnius

Proovi Vilniuse Tez Touri kaudu.
Sealt saab Hurghadasse. Siit peaksid siis ainult ette võtma bussisõidu Vilniusesse.

http://www.trip.ee/node/51166