Ungari reis

ulle7 pilt
00

Otsustasin minna reisile Ungarisse, aga ei tea, kui palju oleks mõtekas raha vahetada. Kas kellelgi on selles osas kogemusi?
tänan


 

veigo pilt
0

Sõltub paljudest asjadest

Kallis inimene, me pole selgeltnägijad. Me ei tea peast konkreetse reisi pikkust ega sedagi, mis on reisi hinna sees ja mis mitte. Rääkimata igaühe eelarve ja kulutamisharjumuste tundmisest. Seda esiteks.

Teiseks on maailmas olemas pangakaardid. Aitab olla paindlik ja paljudes kohtades maksta. Tõsi, raha väljavõtmine maksab natuke.

tutkaonu pilt
0

Mina tean ,minul on selles

Mina tean , minul on selles osas kogemusi! Mina olen Ungaris käinud küll ja tean , et raha on tõesti MÕTEKAS vahetada. Bussis naabriga kogu aeg vahetasime-algul mina temaga, siis tema minuga -terve tee, lõpuks olid kõik trumbid tema käes ja mul polnud enam midagi vahetada. Mõtlesin hiljem endamisi, et oleks olnud vist MÕTEKAS rohkem vahetada.

cqcq pilt
0

Kas lähed reisibürooga? Nad tavaliselt annavad teada, kuhu minnakse, mis maksavad piletid, palju maksab toit jne. Ise umbes arvestad, kas tahad asju ka osta või ei shoppa.

murimari pilt
0

Käisime Ungaris autotripil 2007. aasta suvel. Kui lähed bussireisiga, siis saad reisijuhilt juhtnöörid palju võiksid raha vahetada. Oma kogemus ütleb, et Ungaris ei olnud nii kerge kaardiga maksta. Nii peab ikka olema. Küsi julgesti reisi organiseerijalt firmalt.

ulle7 pilt
0

Tänan

sõbralike soovituste eest. Ma lähen bussireisiga, koha peal oleme 3 päeva. Seda sain juba teada, et hinnad pea samad, mis meil. Kahtlustasin seda, et paljudes kohtades ei saa kaardiga maksta.
Rõõmsaid reisiseiklusi.
:)

reisihull222 pilt
0

Käisin hiljuti Bohemian Traveliga Ungaris ja reisiga väga rahul. Soovitan termaalveekeskuse külastust ja õhtust laevasõitu Doonaul. Samuti martsipanimuuseumi külastust. Raha soovitati meil vahetada 30000 HUF-i. See summa kulub ka kindlasti ära. Alati pole võimalik kaardiga maksta. Parem raha vahetada rohkem, kui vähem, seda enam, kui on plaanis veinikeldrit külastada ja ka veini kaasa osta.
Häid reisielamusi!

Turist pilt
0

Ungari reis!

Tere!

Viimane kommentaator selgitas väga hästi Ungari rahade kohta. Samuti andis väga hea ülevaate oma soovitustest, mida ta soovitaks edasi teistele. Olen ka Ungaris käinud. Raha oli minul kaasas umbes 24000.- HUF-i. Sain oma rahadega hakkama ja jäi midagi ka järgi, mis kokkuvõttes meie rahasse tuli ainult mõni kroon. Kindlasti käi ära nendes kohtades, mida ülalpool mainiti. Martsipanimuuseum, laevasõit ja veinikelder olid minu lemmikud.

Head reisi!

kuska pilt
0

Kas Ungaris eurosid saab kasutada maksevahendina? Kui 2009 aastal oli kaardimaksetega raskusi, siis kuidas on 2011 aastal olukord?

ikkateel pilt
0

Budapestis saab küll, aga hind tuleb kallim kui forintites. Ei kohanud raskusi kaardimaksetega, aga ega ei proovinud ka kusagil külas maksta :)

meelis pilt
0

2010 oli kaardiga maksmine OK. Seda ikkagi suuremates linnades ja poodides. Väikses külakõrtsis arvesta ikkagi sularahaga.