Easyjet hakkab alates oktoobrist lendama Tallinnast London-Gatwicki

af pilt
00

Loodetavasti ei tähenda see lihtsalt Tallinna lendude suunamist Stanstedist Gatwicki. Pressikas ei ole küll sõnagi sellest. Tore oleks, kui saakski Easyga mõlemasse lennata ja lisaks Ryanairiga Lutonisse.

http://corporate.easyjet.com/…012a-en.aspx


 
hab pilt
00

Hetkel vähemalt LPL & STN liinidele oktoobri lõpust alates hetkel pileteid ei müüda ning Tallinna Lennujaama wiki lehelt (samas seal on vahest igast asju kirjas olnud) tundub, et mõlemad liinid lõpetavad sügiseks. Tundub ebareaalne, et nad mõlemad – LGW kui STN jätaks. Lisaks easyJet´i lennukaarti vaadates tundub imelik, et nad ikka veel siia lendavad, kui HEL & RIX on preaguseks juba lõpetatud ja lähiregioonist on plaanis ainult Stockholm.

minime pilt
04

Ma ka ei usu, et nad nii Gatwicki kui Standstedi korraga lendama hakkavad. Gatwick on aga vähemalt minu jaoks küll hea uudis, saab soodsamalt linna!

vatse pilt
04

Easyjetil on Gatwickist oluliselt rohkem lende kui Stanstedist. Seega tundub loogiline, et kui nad lendavad vaid ühte Londoni lennujaama, siis pigem Gatwicki, et potensiaalsed edasilendajad valiksid pigem nende kui Ryanairi lende. Stanstedi suurimaks tegijaks on just Ryanair ja lisaks mõned charter-lennu firmad.
Lisaks on Gatwickist oluliselt rohkem põnevaid ja tihti ka Heathrowst algavatest lendudest odavamaid edasilennu võimalusi ka Euroopast kaugemale. Hetkel on Estonian Airi Londoni lende nii väheseks jäänud, et Gatwicki kaudu kuhugi lennata on üsna tüütu. Loodetavasti Easyjet aitab seda graafikut tihendada.

johhaidii pilt
00

Easyjet hakkab lendama Tallinnast Gatwicki:

http://www.tarbija24.ee/…st-gatwicki/

mmailism pilt
02

Hetkel lendab easyjet nii Gatwicki kui ka Stansteadi. Kuida samas, kui vaadata detsembriks müüdavaid pileteid, siis on müügis vaid Gatwicki piletid.

vatse pilt
01

Hetkel lendab Tallinnast ikkagi ainult Stanstedi ja oktoobri lõpust ainult Gatwicki. Lihtsalt sihtkohtade all on mõlemad lennujaamad, et saaksid ka novembriks jne pileteid õigesse sihtpunkti osta.

Liivis pilt
00

Tere!

Easyjet pakub pileti ostuga ka võimalust osta reisikindlustust,kas keegi oskab aidata ja öelda kas tasuks nendega kindlustust teha või oleks mõttekam teha reisikindlustus mõne kindlustusfirmaga?

Reisipakkumised

 

Lendude soodukad