Norrasse tööle

 pilt
00

Kas keegi teab kust leiab netist Norra töökuulutusi?


 
Kuno pilt
00

...kui veab;)

www.aetad.no kas oskad norra,rootsi keelt,et selles riigis tööd leida?Minu poole aasta pikkune cv-de saatmine ja inglise keelne suhtlus sealsete tööandjatega,on alati just kohaliku keele oskamatuse töttu liiva jooksnud.Kuigi olen omal alal prof ja oman kv.,diplomeid.Lihtsalt närvi ajab ,et inglise keele oskus ei loe suurt midagi.Mul seal väliseestlasest sots töötaja tuttav,see siis püüdis aidata,kuid tulutult,tema meilis seisis:õppige keel selgeks!!!Aga edu sulle…

piia pilt
00

õige aadress

on www.aetat.no – see on kõige ülevaatlikum ja põhjalikum. aga on ka igavene hulk väiksemaid töökuuluste kohti netis.

 pilt
00

norra

toole saamiseks on parim viis labi tutvuste. Niisama lambist ei taheta eriti votta jah

 pilt
00

norra- ilma trollide keelt tonkamata pea vöimatu, aga üritada ju vöib. kui tegemist oo mingi vahendusfirma pakkumisega unustage ää!!! loomulikult tulevad kasuks tutvused,kuid üritajaid ootab ees hulk konkurentidest poolakaid, leedukaid ning hulk nigereid-neid viimaseid sallitakse sääl rohkem kui idaeurooplasi.elamine ning muu stuff väga kallis,aga mitte kui suudate teenida tugevalt üle miinimumi-oslos 2toaline kuuks u.6000–9000nok -omal nahal proovitud-aga hääd katsetamist sellegipoolest!

Tomas pilt
00

Asi nüüd nii hull ka pole selle töökoha leidmise ja keelega.Ise juba paar aastat siin. aetat.no sealt leiab tõesti palju infot aga…Ise tulin siia vähese ingliskeele oskusega polnud aimugi kas saan tööle aga sain ja pakkumisi oli palju.Määravaks ei ole nii palju keel kui sinu oskused.Eestist jääbki siia meile saatma ja ootama kuna keegi sind vajab.Kohalikul tööandjal on lihtsam töö anda sellele kes on ukse taga kui hakata kedagi kuskit kaugelt siia kutsuma.Seda tehakse viimases hädas.Tuleb ise kohale tulla ennast pakkuma.Muidugi on Oslos kallis aga seal on ka raskem norm.palgaga tööd leida.

gaido järs pilt
00

minu kaudu saab minna norra keevitama.0409661122

Jaanus pilt
00

Huvitav kui proovida saata oma CV ohututulevik.com,siis keegi midagi ei vasta ja telefonid ka ei vasta.Kas see asi uldse enam tootabki uldse.Tahaks vaga teada,on akki kellegil kogemusi.

 pilt
00

Irw, ohututulevik.com! Kohe selline kindel tunne tekib, kui näed, et elukutsete hulgas on ka “saak”!

streetpirate pilt
00

otsid tööd norras ,selleks

otsid tööd norras ,selleks on sul vaja tööluba ,et töötada norras.
aga jah keel on põhiline ,mida vaja läheb .. kui on pealehakkamist saab ka inglis keelega läbi (omad kogemused).

siin mõningaid linke töökuulutustest!

www.manpower.no
www.finn.no
www.aetat.no

streetpirate pilt
00

otsid tööd norras ,selleks

otsid tööd norras ,selleks on sul vaja tööluba ,et töötada norras.
aga jah keel on põhiline ,mida vaja läheb .. kui on pealehakkamist saab ka inglis keelega läbi (omad kogemused).

siin mõningaid linke töökuulutustest!

www.manpower.no
www.finn.no
www.aetat.no

mati pilt
00

Huvi on Norra tööle minna kevitajaks. Vajadusel saab kokku ka suurema grupi.
Kas keegi on käinud ja oskab mingit asjalist nõu anda nii usaldusväärse vahendaja kui ka otsekontaktide kohta seal olevate eestlastega. Tänu väärt oleks ka info töö, palga ja elamistingimuste kohta.

mees pilt
00

kas keegi teab sellist vahendajat norra nagu eero härm

keiu pilt
00

lapsehoidjaks norra

Pakun lapsehoidja kohta toredasse perre alates sept2006 Norra Stavangeri linna. Norm palk, omaette elamine, tore pere, majapidamiskohustused…v6imalus 6ppima minna…

aga pilt
00

mis on norras keskmine kuupalk kui elamine nii kallis on?

Rainis pilt
00

Tere leidsin CV Onlinest sellise firma nagu GlobalLinks OÜ
http://www.cvonline.ee/new_tp/tp.php?…
Kelle kaudu saaks norra tööle ja märgitud on küll, et vajalik inglise keele oskus.
Uuri seda, äkki leiad midagi ja ehk oskab keegi selle firma kohta midagi mainida.
Ja ma ei ütleks, et ilma norra keele oskuseta sinna võimatu saada. sest ühe mu sõbra tuttavad on käinud pidevalt norras maju värvimas. Ja norra keelt nad küll ei oska

maari pilt
00

Majade værvimisest... Kui

Majade værvimisest… Kui keegi Kristiansundi læheduses juhtub olema, siis siin on yks suuremapoolne maja værvida. Omanik aga tahab hinnapakkumist. (arvatavasti mitte yle 20 000 nok). Værvimistøø pakkuda kohe læhipæevil.

 pilt
00

Sooviksin selle varvimistoo koha pealt su maili aadressi või telefoni numbrit.

maari pilt
00

Kirjutasin maili aadressi. Tel. 47664959

sikii pilt
00

Tere, kas keegi teab midagi Unic Magament OÜ-st midagi? Pakuvad Norra hotellidesse teenindajaks minemise võimalust.
On, äkki kellegil kogemusi??

sikii pilt
00

**Unic Management OÜ

ivo pilt
00
mull pilt
00

on kogemusi norra hotellis teenindajana töötamisesest.mis täpsemalt huvitab?

sikii pilt
00

Huvitabki kõik sellega seondu…kus elamine, kui pakutakse seda vahendusfirma kaudu… raske?, soovitad minna?, kulud/tulud?…jne......oleks väga tänulik info eest!

dobber pilt
00

Sittagi pole seal ainult norskat vaja ,piisab ka svenskast ,ja need vahendusfirmad sõitku perrrse ,ei ole neid kunagi kasutanud ega kasuta ka ,sest nagu verekaanid ,tee tööd ja nemad võtavad enamuse ,fuck with them ,ja kui veel tööd saad siis seegi hea ,või jääd lihtsalt papist ilma ,siin juba kirjatakse ,et parim on tutvuste kaudu ,ja see on ka õige ,kui juba keegi on ees on tunduvalt lihtsam ,niisama minna nagu peaga võõras kohas vettehüppamine.DOBBER1@SPRAY.SE

sikii pilt
00

kohe nii või…KÕIK vahendusfirmas ÄKKI ei ole VEREKAANID??

mull pilt
00

elamine tavaliselt hotelli läheduses olevates majades,oleneb kohast ja tavaliselt ikka yksi kõigi mugavustega toas.vahendusfirma kaudu veidi raske sellesmõttes,et tead kui palju ta sinult võtab,siis kaob töömotivatsioon ära.raske? fyysiliselt on normaalse raskusastmega,koguaeg sibad jalgadel ringi ja voodite tegemine on ka kätele parajaks koormuseks.kulud sõltuvad omaenese kulutamisest,tavaliselt saab hotellis syya,meil näiteks päeva söögiraha 70 noki,selle eest saab 3 korda päevas syya.palk on olenevalt kohast tavaliselt miinimum ehk siis 120 nok tund umbes.ilma vahendajata loomulikult.soovitan kyll kui otse saad.

 pilt
00

Vahendusfirma pakub

Vahendusfirma pakub majutuse, söögi, trantspordi Norra ja tagasi..ning kuus puhtalt kätte 10 000 EEKu..on see vähe selle töö kohta??

 pilt
00

kusjuures maksnud norrale maksab firma, 162h. kuus..Mull oled praegu ka selle ala peal?

Lendude soodukad