Norrasse tööle

 pilt
00

Kas keegi teab kust leiab netist Norra töökuulutusi?


 

Kuno pilt
00

...kui veab;)

www.aetad.no kas oskad norra,rootsi keelt,et selles riigis tööd leida?Minu poole aasta pikkune cv-de saatmine ja inglise keelne suhtlus sealsete tööandjatega,on alati just kohaliku keele oskamatuse töttu liiva jooksnud.Kuigi olen omal alal prof ja oman kv.,diplomeid.Lihtsalt närvi ajab ,et inglise keele oskus ei loe suurt midagi.Mul seal väliseestlasest sots töötaja tuttav,see siis püüdis aidata,kuid tulutult,tema meilis seisis:õppige keel selgeks!!!Aga edu sulle…

piia pilt
00

õige aadress

on www.aetat.no – see on kõige ülevaatlikum ja põhjalikum. aga on ka igavene hulk väiksemaid töökuuluste kohti netis.

 pilt
00

norra

toole saamiseks on parim viis labi tutvuste. Niisama lambist ei taheta eriti votta jah

 pilt
00

norra- ilma trollide keelt tonkamata pea vöimatu, aga üritada ju vöib. kui tegemist oo mingi vahendusfirma pakkumisega unustage ää!!! loomulikult tulevad kasuks tutvused,kuid üritajaid ootab ees hulk konkurentidest poolakaid, leedukaid ning hulk nigereid-neid viimaseid sallitakse sääl rohkem kui idaeurooplasi.elamine ning muu stuff väga kallis,aga mitte kui suudate teenida tugevalt üle miinimumi-oslos 2toaline kuuks u.6000–9000nok -omal nahal proovitud-aga hääd katsetamist sellegipoolest!

Tomas pilt
00

Asi nüüd nii hull ka pole selle töökoha leidmise ja keelega.Ise juba paar aastat siin. aetat.no sealt leiab tõesti palju infot aga…Ise tulin siia vähese ingliskeele oskusega polnud aimugi kas saan tööle aga sain ja pakkumisi oli palju.Määravaks ei ole nii palju keel kui sinu oskused.Eestist jääbki siia meile saatma ja ootama kuna keegi sind vajab.Kohalikul tööandjal on lihtsam töö anda sellele kes on ukse taga kui hakata kedagi kuskit kaugelt siia kutsuma.Seda tehakse viimases hädas.Tuleb ise kohale tulla ennast pakkuma.Muidugi on Oslos kallis aga seal on ka raskem norm.palgaga tööd leida.

gaido järs pilt
00

minu kaudu saab minna norra keevitama.0409661122

Jaanus pilt
00

Huvitav kui proovida saata oma CV ohututulevik.com,siis keegi midagi ei vasta ja telefonid ka ei vasta.Kas see asi uldse enam tootabki uldse.Tahaks vaga teada,on akki kellegil kogemusi.

streetpirate pilt
00

otsid tööd norras ,selleks

otsid tööd norras ,selleks on sul vaja tööluba ,et töötada norras.
aga jah keel on põhiline ,mida vaja läheb .. kui on pealehakkamist saab ka inglis keelega läbi (omad kogemused).

siin mõningaid linke töökuulutustest!

www.manpower.no
www.finn.no
www.aetat.no

mati pilt
00

Huvi on Norra tööle minna kevitajaks. Vajadusel saab kokku ka suurema grupi.
Kas keegi on käinud ja oskab mingit asjalist nõu anda nii usaldusväärse vahendaja kui ka otsekontaktide kohta seal olevate eestlastega. Tänu väärt oleks ka info töö, palga ja elamistingimuste kohta.

mees pilt
00

kas keegi teab sellist vahendajat norra nagu eero härm

keiu pilt
00

lapsehoidjaks norra

Pakun lapsehoidja kohta toredasse perre alates sept2006 Norra Stavangeri linna. Norm palk, omaette elamine, tore pere, majapidamiskohustused…v6imalus 6ppima minna…

aga pilt
00

mis on norras keskmine kuupalk kui elamine nii kallis on?

Rainis pilt
00

Tere leidsin CV Onlinest sellise firma nagu GlobalLinks OÜ
http://www.cvonline.ee/new_tp/tp.php?…
Kelle kaudu saaks norra tööle ja märgitud on küll, et vajalik inglise keele oskus.
Uuri seda, äkki leiad midagi ja ehk oskab keegi selle firma kohta midagi mainida.
Ja ma ei ütleks, et ilma norra keele oskuseta sinna võimatu saada. sest ühe mu sõbra tuttavad on käinud pidevalt norras maju värvimas. Ja norra keelt nad küll ei oska

sikii pilt
00

Tere, kas keegi teab midagi Unic Magament OÜ-st midagi? Pakuvad Norra hotellidesse teenindajaks minemise võimalust.
On, äkki kellegil kogemusi??

sikii pilt
00

**Unic Management OÜ

ivo pilt
00
mull pilt
00

on kogemusi norra hotellis teenindajana töötamisesest.mis täpsemalt huvitab?

sikii pilt
00

Huvitabki kõik sellega seondu…kus elamine, kui pakutakse seda vahendusfirma kaudu… raske?, soovitad minna?, kulud/tulud?…jne......oleks väga tänulik info eest!

dobber pilt
00

Sittagi pole seal ainult norskat vaja ,piisab ka svenskast ,ja need vahendusfirmad sõitku perrrse ,ei ole neid kunagi kasutanud ega kasuta ka ,sest nagu verekaanid ,tee tööd ja nemad võtavad enamuse ,fuck with them ,ja kui veel tööd saad siis seegi hea ,või jääd lihtsalt papist ilma ,siin juba kirjatakse ,et parim on tutvuste kaudu ,ja see on ka õige ,kui juba keegi on ees on tunduvalt lihtsam ,niisama minna nagu peaga võõras kohas vettehüppamine.DOBBER1@SPRAY.SE

sikii pilt
00

kohe nii või…KÕIK vahendusfirmas ÄKKI ei ole VEREKAANID??

mull pilt
00

elamine tavaliselt hotelli läheduses olevates majades,oleneb kohast ja tavaliselt ikka yksi kõigi mugavustega toas.vahendusfirma kaudu veidi raske sellesmõttes,et tead kui palju ta sinult võtab,siis kaob töömotivatsioon ära.raske? fyysiliselt on normaalse raskusastmega,koguaeg sibad jalgadel ringi ja voodite tegemine on ka kätele parajaks koormuseks.kulud sõltuvad omaenese kulutamisest,tavaliselt saab hotellis syya,meil näiteks päeva söögiraha 70 noki,selle eest saab 3 korda päevas syya.palk on olenevalt kohast tavaliselt miinimum ehk siis 120 nok tund umbes.ilma vahendajata loomulikult.soovitan kyll kui otse saad.

 pilt
00

Vahendusfirma pakub

Vahendusfirma pakub majutuse, söögi, trantspordi Norra ja tagasi..ning kuus puhtalt kätte 10 000 EEKu..on see vähe selle töö kohta??

 pilt
00

kusjuures maksnud norrale maksab firma, 162h. kuus..Mull oled praegu ka selle ala peal?

 pilt
00

*s.t. 162 h. tööd kuus

mull pilt
00

see on sulaselgelt

see on sulaselgelt sigaväike palk,kohalikud saavad 152 t eest kätte puhtalt mingi 18 tuh noki ringis

mull pilt
00

veel-10 000 ei saa kuus puhtalt kätte,sest sealt läheb maha veel tulumaks

¤¤¤ pilt
00

10 000 on hæbematult væike palk. Norra moistes ca. 5000 nokki.. ma ei kujuta ette kuidas sellise rahaga siin æra elaks. Valus on lugeda kuidas ikka kooritakse neid kes meeleheitlikult pyyavad siin Norras tøød leida. Norra seadus ytleb ju et vælistøølised peavad sama palga sama mis norrakad ise, aga norra tøøandlaje see ju kasulik pole. Seetottu on tekkinud sellised kavald vahendusfirmad, kellele siinne tøøandja maksab enam væhem normaalse raha.. ja siis see vahendusfirma maksab væga væikese osa tøølistele. Aga need lingid aetat.no jne.. need ei aita, kui sa keelt ei oska, elamis ja tøøluba pole, siis selle kaudu tøød kyll ei saa. Ja ega aetat tøød ei annagi… cv jne pead ikka ise tøøkohta saatma.

sikii pilt
00

Aitähh informatsiooni eest teile, eks see tarkus nii tasapisi tulebki!

kas pilt
00

Kas Norras peab olema

Kas Norras peab olema tööluba ka paarikuise tööotsa tegemiseks? Kas Hansapanga noortekaardiga saab seal poodides maksta ja kui, siis kas läheb ka mingi tasu lisaks ostusummale maha? Kuidas on sealt helistamisega, kas tasub muretseda sealne mingi kõnekaart (milline?) või kasutada oma siinset tele2 extra paketti? Ootan igasugust infot ja tänan juba ette vastajaid.

m pilt
00

tööluba peab

tööluba peab olema.kaardiga maksmisel on selline lugu,et ei pruugi igalpool saada maksta meie kaartidega,tahavad mingit kohalikku kaarti,kuid enamasti saab tavalise hansapanga kaardiga maksta,isegi ei pea olema krediitkaart ning mingit tasu selle eest ei võeta.ja telefoniga niipalju,et tasub osta kohalik kõnekaart,kuid see tuleb registreerida ja selleks peab olema kohalik aadress,päris keeruline oli see igatahes.kõnekaardid eriti levinud pole Norras,rohkem kasutatakse ikka liitumist peamiselt Telenor-ga,kuid minul ja tuttavatel on Lebara kaart.odavaim variant on helistada skypega.