Norrasse tööle

 pilt
00

Kas keegi teab kust leiab netist Norra töökuulutusi?


 
Kuno pilt
00

...kui veab;)

www.aetad.no kas oskad norra,rootsi keelt,et selles riigis tööd leida?Minu poole aasta pikkune cv-de saatmine ja inglise keelne suhtlus sealsete tööandjatega,on alati just kohaliku keele oskamatuse töttu liiva jooksnud.Kuigi olen omal alal prof ja oman kv.,diplomeid.Lihtsalt närvi ajab ,et inglise keele oskus ei loe suurt midagi.Mul seal väliseestlasest sots töötaja tuttav,see siis püüdis aidata,kuid tulutult,tema meilis seisis:õppige keel selgeks!!!Aga edu sulle…

piia pilt
00

õige aadress

on www.aetat.no – see on kõige ülevaatlikum ja põhjalikum. aga on ka igavene hulk väiksemaid töökuuluste kohti netis.

 pilt
00

norra

toole saamiseks on parim viis labi tutvuste. Niisama lambist ei taheta eriti votta jah

 pilt
00

norra- ilma trollide keelt tonkamata pea vöimatu, aga üritada ju vöib. kui tegemist oo mingi vahendusfirma pakkumisega unustage ää!!! loomulikult tulevad kasuks tutvused,kuid üritajaid ootab ees hulk konkurentidest poolakaid, leedukaid ning hulk nigereid-neid viimaseid sallitakse sääl rohkem kui idaeurooplasi.elamine ning muu stuff väga kallis,aga mitte kui suudate teenida tugevalt üle miinimumi-oslos 2toaline kuuks u.6000–9000nok -omal nahal proovitud-aga hääd katsetamist sellegipoolest!

Tomas pilt
00

Asi nüüd nii hull ka pole selle töökoha leidmise ja keelega.Ise juba paar aastat siin. aetat.no sealt leiab tõesti palju infot aga…Ise tulin siia vähese ingliskeele oskusega polnud aimugi kas saan tööle aga sain ja pakkumisi oli palju.Määravaks ei ole nii palju keel kui sinu oskused.Eestist jääbki siia meile saatma ja ootama kuna keegi sind vajab.Kohalikul tööandjal on lihtsam töö anda sellele kes on ukse taga kui hakata kedagi kuskit kaugelt siia kutsuma.Seda tehakse viimases hädas.Tuleb ise kohale tulla ennast pakkuma.Muidugi on Oslos kallis aga seal on ka raskem norm.palgaga tööd leida.

gaido järs pilt
00

minu kaudu saab minna norra keevitama.0409661122

Jaanus pilt
00

Huvitav kui proovida saata oma CV ohututulevik.com,siis keegi midagi ei vasta ja telefonid ka ei vasta.Kas see asi uldse enam tootabki uldse.Tahaks vaga teada,on akki kellegil kogemusi.

 pilt
00

Irw, ohututulevik.com! Kohe selline kindel tunne tekib, kui näed, et elukutsete hulgas on ka “saak”!

streetpirate pilt
00

otsid tööd norras ,selleks

otsid tööd norras ,selleks on sul vaja tööluba ,et töötada norras.
aga jah keel on põhiline ,mida vaja läheb .. kui on pealehakkamist saab ka inglis keelega läbi (omad kogemused).

siin mõningaid linke töökuulutustest!

www.manpower.no
www.finn.no
www.aetat.no

streetpirate pilt
00

otsid tööd norras ,selleks

otsid tööd norras ,selleks on sul vaja tööluba ,et töötada norras.
aga jah keel on põhiline ,mida vaja läheb .. kui on pealehakkamist saab ka inglis keelega läbi (omad kogemused).

siin mõningaid linke töökuulutustest!

www.manpower.no
www.finn.no
www.aetat.no

mati pilt
00

Huvi on Norra tööle minna kevitajaks. Vajadusel saab kokku ka suurema grupi.
Kas keegi on käinud ja oskab mingit asjalist nõu anda nii usaldusväärse vahendaja kui ka otsekontaktide kohta seal olevate eestlastega. Tänu väärt oleks ka info töö, palga ja elamistingimuste kohta.

mees pilt
00

kas keegi teab sellist vahendajat norra nagu eero härm

keiu pilt
00

lapsehoidjaks norra

Pakun lapsehoidja kohta toredasse perre alates sept2006 Norra Stavangeri linna. Norm palk, omaette elamine, tore pere, majapidamiskohustused…v6imalus 6ppima minna…

aga pilt
00

mis on norras keskmine kuupalk kui elamine nii kallis on?

Rainis pilt
00

Tere leidsin CV Onlinest sellise firma nagu GlobalLinks OÜ
http://www.cvonline.ee/new_tp/tp.php?…
Kelle kaudu saaks norra tööle ja märgitud on küll, et vajalik inglise keele oskus.
Uuri seda, äkki leiad midagi ja ehk oskab keegi selle firma kohta midagi mainida.
Ja ma ei ütleks, et ilma norra keele oskuseta sinna võimatu saada. sest ühe mu sõbra tuttavad on käinud pidevalt norras maju värvimas. Ja norra keelt nad küll ei oska

maari pilt
00

Majade værvimisest... Kui

Majade værvimisest… Kui keegi Kristiansundi læheduses juhtub olema, siis siin on yks suuremapoolne maja værvida. Omanik aga tahab hinnapakkumist. (arvatavasti mitte yle 20 000 nok). Værvimistøø pakkuda kohe læhipæevil.

 pilt
00

Sooviksin selle varvimistoo koha pealt su maili aadressi või telefoni numbrit.

maari pilt
00

Kirjutasin maili aadressi. Tel. 47664959

sikii pilt
00

Tere, kas keegi teab midagi Unic Magament OÜ-st midagi? Pakuvad Norra hotellidesse teenindajaks minemise võimalust.
On, äkki kellegil kogemusi??

sikii pilt
00

**Unic Management OÜ

ivo pilt
00
mull pilt
00

on kogemusi norra hotellis teenindajana töötamisesest.mis täpsemalt huvitab?

sikii pilt
00

Huvitabki kõik sellega seondu…kus elamine, kui pakutakse seda vahendusfirma kaudu… raske?, soovitad minna?, kulud/tulud?…jne......oleks väga tänulik info eest!

dobber pilt
00

Sittagi pole seal ainult norskat vaja ,piisab ka svenskast ,ja need vahendusfirmad sõitku perrrse ,ei ole neid kunagi kasutanud ega kasuta ka ,sest nagu verekaanid ,tee tööd ja nemad võtavad enamuse ,fuck with them ,ja kui veel tööd saad siis seegi hea ,või jääd lihtsalt papist ilma ,siin juba kirjatakse ,et parim on tutvuste kaudu ,ja see on ka õige ,kui juba keegi on ees on tunduvalt lihtsam ,niisama minna nagu peaga võõras kohas vettehüppamine.DOBBER1@SPRAY.SE

sikii pilt
00

kohe nii või…KÕIK vahendusfirmas ÄKKI ei ole VEREKAANID??

mull pilt
00

elamine tavaliselt hotelli läheduses olevates majades,oleneb kohast ja tavaliselt ikka yksi kõigi mugavustega toas.vahendusfirma kaudu veidi raske sellesmõttes,et tead kui palju ta sinult võtab,siis kaob töömotivatsioon ära.raske? fyysiliselt on normaalse raskusastmega,koguaeg sibad jalgadel ringi ja voodite tegemine on ka kätele parajaks koormuseks.kulud sõltuvad omaenese kulutamisest,tavaliselt saab hotellis syya,meil näiteks päeva söögiraha 70 noki,selle eest saab 3 korda päevas syya.palk on olenevalt kohast tavaliselt miinimum ehk siis 120 nok tund umbes.ilma vahendajata loomulikult.soovitan kyll kui otse saad.

 pilt
00

Vahendusfirma pakub

Vahendusfirma pakub majutuse, söögi, trantspordi Norra ja tagasi..ning kuus puhtalt kätte 10 000 EEKu..on see vähe selle töö kohta??

 pilt
00

kusjuures maksnud norrale maksab firma, 162h. kuus..Mull oled praegu ka selle ala peal?

 pilt
00

*s.t. 162 h. tööd kuus

mull pilt
00

see on sulaselgelt

see on sulaselgelt sigaväike palk,kohalikud saavad 152 t eest kätte puhtalt mingi 18 tuh noki ringis

mull pilt
00

veel-10 000 ei saa kuus puhtalt kätte,sest sealt läheb maha veel tulumaks

¤¤¤ pilt
00

10 000 on hæbematult væike palk. Norra moistes ca. 5000 nokki.. ma ei kujuta ette kuidas sellise rahaga siin æra elaks. Valus on lugeda kuidas ikka kooritakse neid kes meeleheitlikult pyyavad siin Norras tøød leida. Norra seadus ytleb ju et vælistøølised peavad sama palga sama mis norrakad ise, aga norra tøøandlaje see ju kasulik pole. Seetottu on tekkinud sellised kavald vahendusfirmad, kellele siinne tøøandja maksab enam væhem normaalse raha.. ja siis see vahendusfirma maksab væga væikese osa tøølistele. Aga need lingid aetat.no jne.. need ei aita, kui sa keelt ei oska, elamis ja tøøluba pole, siis selle kaudu tøød kyll ei saa. Ja ega aetat tøød ei annagi… cv jne pead ikka ise tøøkohta saatma.

sikii pilt
00

Aitähh informatsiooni eest teile, eks see tarkus nii tasapisi tulebki!

kas pilt
00

Kas Norras peab olema

Kas Norras peab olema tööluba ka paarikuise tööotsa tegemiseks? Kas Hansapanga noortekaardiga saab seal poodides maksta ja kui, siis kas läheb ka mingi tasu lisaks ostusummale maha? Kuidas on sealt helistamisega, kas tasub muretseda sealne mingi kõnekaart (milline?) või kasutada oma siinset tele2 extra paketti? Ootan igasugust infot ja tänan juba ette vastajaid.

m pilt
00

tööluba peab

tööluba peab olema.kaardiga maksmisel on selline lugu,et ei pruugi igalpool saada maksta meie kaartidega,tahavad mingit kohalikku kaarti,kuid enamasti saab tavalise hansapanga kaardiga maksta,isegi ei pea olema krediitkaart ning mingit tasu selle eest ei võeta.ja telefoniga niipalju,et tasub osta kohalik kõnekaart,kuid see tuleb registreerida ja selleks peab olema kohalik aadress,päris keeruline oli see igatahes.kõnekaardid eriti levinud pole Norras,rohkem kasutatakse ikka liitumist peamiselt Telenor-ga,kuid minul ja tuttavatel on Lebara kaart.odavaim variant on helistada skypega.

t pilt
00

Kas on keegi kuulnud sellisest firmast nagu Eurotelehitus? Selle kaudu olevat võimalik Norrasse tööle saada. Palka pidavat pakkuma 10 eurot tunnis, see ju vist ikka jube vähe?

t pilt
00

Kas on keegi kuulnud sellisest firmast nagu Eurotelehitus? Selle kaudu olevat võimalik Norrasse tööle saada. Palka pidavat pakkuma 10 eurot tunnis, see ju vist ikka jube vähe? Või kuidas sellega on?

esne pilt
00

On pakkuda töö

On pakkuda töö Lõuna-Norras Sirdalis palkmajade ehitajana. Kiire, töölisi (3 tk)vaja alates august 2006. töö lepinguga, tööloaga vähemalt aastaks, parem oleks kui pikemaks ajaks. Prooviajal palk 70 NOK (1.kuu), edaspidi 115 NOK tund. Vajalik puutöö tegemise kogemus, auto olemasolu, inglise keele oskus. Kui huvi, siis kirjuta ja jäta tel nr aadressile esne@hot.ee

 pilt
00

Issver missugune koorimine. Norras sellist kui prooviaja palka ei eksisteeri. 70 nokki tunnis, siin peaks kohe arbeidstilsyne sekkuma! Algaja, just koolipingist tulnud ehitaja saab palka 115 nokki tunnis. Sydametunnistus ei vaeva neil kes kaasmaalasi niimoodi koorivad ja madalat palka pakuvad????

Igastahes on 70 nokki tunnis pakkumine ebaseaduslik.

esne pilt
00

see 70 NOKi on vaid esimene kuu. Edasi palk algul 115 NOK, mis on igati seaduslik. Ja sealt edasi palk progresseerub. Arvestada tuleks ka sellega, et elamine (korter koos kommunaalmaksudega) on tööandja poolt. Ega keegi sunni sinna minema. On lihtsalt selline võimalus, kel huvi ja initsiatiivi saaks minna.

üks pilt
00

Unic Management´i kaudu ei soovita ma küll kellelgi Norra tööle minna. See 70 NOKi tunnis on bruto, millest igasuguste kulude mahavõtmise järel jääb järgi u 37 NOK´i tunnist, mis on häbematult vähe ning Eesti seaduse järgi peab Norras töötav eestlane saama samasugust palka kui saab samal ametipostil töötav norrakas ehk ma töötasin ettekandjana ning oleksin pidanud saama sama palka kui samas hotellis tötavad taani ettekandjad, aga no minu palk oli taanlase jaoks kommiraha. Elamine, toit on tööandja poolt küll, aga see läheb ju töötaja enda palgast maha, pluss veel võtab firma mingeid nn koolituskulusid ning transpordi organiseerimise kulusid jne.....ühesõnaga jama. Ma tõesti ei soovita selle firma kaudu minna ja üleüldse on u 80% eesti vahendusfirmadest paras päti kari.....tööle võetakse noori inimesi, kes tööseadusest midagi ei tea ning nööritakse nii et jube. Ise Norra minnes on ilmselt raskem küll alguses, aga lõpptulemus on parem. Mina soovitan sellist lehekülge uurida nagu eelpool mainitud aetat, mis on Norra Tööturuameti lehekülg ning seega täiseti seaduslik ja korralik asi. Seal on igasugust infi nii vabade töökohtade kui ka norras elamise infi.

k pilt
00

Abikaasale pakutakse tööd Norras palgaga 10 eurot tund, kas seda on väga vähe? Pole sealse eluga kursis, kas sellest midagi ka järgi jääks või on ainult sealseks elamiseks? Elukoha eest maksab tööandja. Ootan igasugust infot, sest otsustama peab abikaasa juba hiljemalt reedeks.

 pilt
00

10 eurot tund – väga, väga vähe

 pilt
00

Norra tøøturuameti ehk

Norra tøøturuameti ehk siis AETAT, selle peale ei saa loota. See ei ole nii lihtne kui Eestis elades arvatakse, tøøsaamine nimelt. Ise elan Norras juba teist aastat, tæiesti ametlikult, erialane tøø kah nyyd alates sygisest olemas. aga selleni joudmine on pikk tee. Koigepealt pead yldse saama ametliku elamisloa, siis saad isikukoodi, millega sind Norra rahvastikuregistrisse kantakse. Hariduse kohapealt, kui tahad korralikku tøød, siis oma haridust toendavad dokumendid tuleb tolkida kas norra voi inglise keelde, tolge peab olema notariaalselt kinnitatud. Siis tuleb saata oma dokumendid Oslos asuvasse haridusametisse, kes sinu dokumendid læbi vaatab ja kui heaks kiidab, siis on juba julgem oma cv-d saata.Kui haridusamet leiab, et haridus ei vasta norra noetele, siis tavaliselt annavad nad teada, mida ja kui palju tuleks juurde oppida, et norra nouetele vastaks.
Pean ytlema et Tallinna Pedagoogikaylikooli diplomid on heas kirjas :) Ja loomulikult ilma keeleta siiski on ysna mottetu loota et mingi normaalse tøøkoha saad.
Ps. olen siin eelmistes kommentaarideski maininud, et AETAT ei anna sulle tøød, sealt loed kuulutusi, aga tøøkoha saamine on juba omaette kysimus. Palju noudeid, mis enne peab olema tæidetud.
Aga nendega olen nous, kes ytlevad et eesti vahendajad on røøvlikari. 10 eurot on ebaseaduslik maksta tunnis. Lubatakse kyll jah et elamispind on tøøandja poolt, aga toit siin maksab ju væga palju ja kes eestist oma autoga veel tulevad, siis teadmiseks, et bensiini liiter siin on yletanud 12 noki kynnise. + tulumaks mida maksma peab. Algaja tøøise palk tunnis on alates 110 nokki tunnis.

 pilt
00

Pommitaks Norra kohta teadjaid inimesi mõne küsimusega! Kas keegi siin kirjutajatest töötab Norras ka insenerina ja kui palju võiks keksmine inseneri palk Norras olla? Kui suur on Norras tulumaks näiteks kui teenida ca 25000 Nok-i kuus? Ja kui teenida 25000 Nok-i kuus (bruto) ja elada mitte Oslos, siis kas see on piisav raha?

J pilt
00

Mehele pakutakse Norras

Mehele pakutakse Norras tööd (Stavanger) aastapalgaga bruto 550 000 NOK + 12% puhkuseraha. Kas selle palgaga elab 4 liikmeline pere ( 2 väikest last) ära Norras? Tööandja poolt ka elamine, mille eest küll tuleb ise maksta ca 4500 NOK/kuu + el.

 pilt
00

J – le koigepealt ytleks et kui sellise palgaga, mida su mehele pakutakse, æra ei ela, siis on teil lihtsalt kallid harjumused :))

Kes aga inseneri palga kohta kysis, seda ma ei tea. Aga selle palga juures mæærab ju maksuamet su maksuprotsendi. V Norras on nii,et læhed maksuametisse ja ytled oma aastapalga, ja vastavalt sellele kirjutavad sulle maksukaardi vælja, mille sina omakorda pead oma tøøandjale viima. Ise teenin umbakudu sama palju kui sinagi, sellest maksan 36 % maksu. Mida suurem palk seda suurem maksuprotsent.

Esne pilt
00

Miskipärast arvatakse, et norrakad on megarikkad inimesed ja miskipärast arvatakse, et kui siit sinna minna, siis peaks üks tavaline Eesti noormees (kel pole ka teab mis häid erialaseid oskusi) kohe nö suurt raha teenima. Käin ise Norras väga tihti (lihtsalt külas) ja mul on väga palju norralastest sõpru, nende keelt osates, kultuuri ja tavasid tundes näen, et nemadki elavad pidevalt raha lugedes. Ma ei saa aru, miks on eestlaste seas selline müüt, et vot sealt saab alles kõva pappi teenida. Saab muidugi jah, kui on olemas piisav töökogemus, head tööoskused, räägid vabalt norra keelt jne jne. Paraku enamusel siit Norra minejatel seda pole. Seega tuleb algul leppida väiksema palgaga. Need, kes on tõeliselt head ja tublid tegijad, neid ka Norras hinnatakse.
Hea töömees teenib ka tänases Eestis hästi, need kes Norra minna tahavad – neil on ikka miskit vajaka (enamasti kehv töökultuur, puudulikud tööoskused), aga arvatakse et ehk võõrsil ei teata mu puudustes, ehk seal saan tööandjat ninapidi vedada, ehk seal saan nö kõva palka. Norras ei ole tavaehitusel teab mis suur tööpuudus. Pealegi, nüüdseks on poolakad Norra avastanud ja nemad on hakkajad iga töö peale. Ütles ka minu tuttavast tööandja, kes ikka otsib veel Eestist tööjõudu (vaid sellepärast, et sealsel kommuunil on ühe Eesti vallaga sõprussuhted ja tahaks ka sel viisil Eestiga sidet hoida), see norralasest firmaomanik ütles ka, et kui eestlastega nii palju probleeme on, siis pole probleemi, saan tööjõu kas Lätist või Poolast.
Pakkusin eelnevates postitustes tööd selles samas ettevõttes (Sirdal Handlaft). Ise ei ole mingi vahendaja ja kui keegi, siit Eestist ka antud üleskutse peale soovib Norra tööle minna, siis minule endale küll sellest mingit tulu ei ole. Mina lihtsalt annan teada sellest võimalusest. Antud firmas on eestlased tööl olnud juba viis aastat.
Kui Norra suhtes nii palju nõudmisi on, miks te siis sinna üldse kipute? Olge rahus kodumaal, ka siin on töökäsi väga vaja.

 pilt
00

Vot see viimane kommentaar oli væææææga asjalik. Eelkonelejaga 100 % nous.

Triinu pilt
00

Üksile- olin samuti unicu kaudu norras ja olin rõõmus kui tulema sain… Kuid prooviks hakata kokku koguma seltskonda, et kes selle firma kaudu seal on olnud ja kes pole asjaga üldse rahul olnud… Vajadusel saaks asju ajada ka meili teel…

 pilt
00

Maksu % suurus ei s6ltu vaid tulu suurusest. See s6ltub ka kus elad, palju laenu on, pere suurusest jne. Seega 36% selle palga pealt on ysna palju. Ise maksan umbes sellise palga pealt 24–25% maksu.

 pilt
00

ohutu tulevik euroopa oü

kas teil on kellelgi selle firmaga kokkupuuteid ja kogemusi

 pilt
00

pole mõtet selle firmnaga küll asju ajada.
heaga soovitan

 pilt
00

miks ?mis sa oskad rääkida sellest firmast?

 pilt
00

kuidas saada mõnda norra hotelli tööle?

 pilt
00

http://www.finn.no/finn/job/f

 pilt
00

brøttumist

Tere, lahe oleks kellegagi ühendust saada, kes ka töötab ja elab Norras.Eriti kui meditsiini alal, või mida iganes… Lihtsalt üks eesti perekond Brøttumist.

 pilt
00

Kes on ohututuleviku või unicu kaudu norras töötanud ? Kommentaarid ?

 pilt
00

trüki trip.ee- sse unic

trüki trip.ee- sse unic sisse ja küll saad lugeda… eks peab ikke natsa ka otsima

 pilt
00

see ohututulevik on järjekordne kaan kes saab sinu palgast poole endale ja teist poolt ei suura sulle korralikult ära maksta
neil pidevalt mingid jamad rahadega

 pilt
00

Norra kalatööstusesse otsitakse 10 inimest EURESe kaudu

Norway Fishing Company SALMAR is looking for PRODUCTION OPERATIVES

Since is was established in 1991 SalMar has become one of Norway`s major producers of norwegian Atlantic salmon and trout. Currently employing ca 350 staff.

Number of positions: 10
Rate of pay: 115 NOK per hour

Hours of work:
· 37,5 hours per week with opportunities for overtime.
· Factory operates 5 days per week Monday-Friday.
· Shifts: 6.30. – 15.00 and 15.00. – 23.30. (on Friday second shift is 15.00. – 21.30.)
· There is till 30 min breaks during the shift.

Duties and responsibilities:
· Compliance with all company prosedures
· Produce quality product
· Operate in a safe manner
· Good hygiene and housekeeping of area

Work experience: in the similar establishment preferable.

Accommodation is offered by employer, but paid by employee 3000 NOK per month with electricity.

Plese send Your applications and CVs wirh foto in English to Jelena Pashkova by e-mail: jelena.pashkova@tta.ee with remark SALMAR.
Tel. 626 32 54

The vacansy deadline: 31.01.2007

 pilt
00

to 14.04.Kas oled nendega töötanud? Mõtlen just, et kas kandideerida või mitte

 pilt
00

Låbi Unic Managementì

Låbi Unic Managementì årge iialgi tøøle minge. Kohutav firma, petab ja valetab. palka ka ei maksa mitte midagi. yks hullemaid firmasid mida kuulnud-nåinud olen. tean sest låksin ise låbi nende ja sødisin nendega mis hirmus!!! kohutav. nyyd tøøtan otse Norra riigile.

k pilt
00

to 20.10.jata palun oma tel voi email, tahaks kysida unicu teemal.thanks

 pilt
00

to 20.10. jata palun oma tel

 pilt
00

Unic managemendi kaudu tööl olnud inimesed!!!

Tere!

Inimesed, kes unic managemendi kaudu Norras tööl on olnud ja sellega rahul ei olnud ja tahaksid midagi ette võtta…kogume rahva kokku ja vaatame, mis teha annab. SEST, KAUA VÕIVAD TEGUTSEDA FIRMAD NII ET SEADUSI EI TUNNE JA KOORIVAD KAASMAALASI.
Võtke ühendust greytal@mail.ee

janekmees32 pilt
00

Otsin tööd norras keevitajana!!!

soov leida tööd keevitajana ,olemas euro sertifikaat 136 mag,väga hea elektroodkeevituse oskus!sertifikaat on siis antud 13mm mustale rauale ,laekeevitusele!ootan pakkumisi janek2005@hot.ee

 pilt
00

GLOBALLINKS-i kaudu kyll ei soovita norra tööle minna. j2tab v2ga naglalt palga maxmata!!! minul ja veel 4-l töökaaslasel on paberid viidud töövaidluskomisjoni ja tuleb varsti istung. ainult jutt on neil ilus ja tore kuradi .....!!

 pilt
00

Ohutu Tulevik

põhimõtteliselt on ohututulevik väga pro firma.
Nemad tunnevad seadusi ja ei nööri inimesi. Eks muidugi, igal pool on mingi oma kasu sees aga Unic-ga ei anna isegi mittr võrrelda.
OT maksab su elamise, kindlustuse jne… ja saad kätte ikkagi tunnis ca 100–130 noki. Pealekauba nad ei jäta Teid üksi sinna vaid ikkagi aitavad ja kuulavad mured ära.

inimesed lihtsalt liiga ahneks läinud et sellist juttu räägivad.
Olge parem siis eestis kus tunni eest saad 30–40 eeku!

 pilt
00

Lambad OT st

Ohutu tuleviku hiired vist ise ennast kiitmas siin…Muresid kuulamas jne.Juba vigase keelekasutuse järgi võib tuvastada, et nemad ise…Seadusi võite ju tunda, aga fakt on see, et vahendate eestlasi orjafirmasse. Edu edaspidiseks!

 pilt
00

kas keegi teab sellisest vahendajast nagu jutska ou midagi,olen t'nulik igasuguse info eest.

 pilt
00

kas keegi teab sellisest vahendajast nagu jutska ou midagi,olen t'nulik igasuguse info eest.

estchef pilt
00

unic management

kåisin kunagi unicus toovestlusel et minna norra kokaks toole…kuna olen eelnevalt mitmes vålisriigis tootand siis kvalifikatsioon on påris korge ja påris sitakeetja ei ole.palk ja tingimused mida mulle esmasel kohtumisel pakuti olid naeruvåårsed, palusin siis tadil uuesti mu cv vaadata ja moelda natuke…selle peale tuli vastseks et pole siin midagi nii erilist…utlesin et okei ja tulin tulema…jargmise påeva ohtupoolikul helistas mulle unicu tådi ja rååkis juba hoopis teist juttu, palk oli 24 tunniga 15 tuhat tousnud+ tasuta elamine ja sook juurde, kusisin siis et kust sellinne meelemuutus jårsku.....selle peale oeldi et sul nii hea cv ja kogemused suured :)))) ei osandki kuidagi nagu reageerida, hakkasin naerma ja utlesin et sellist ettearvamatu suhtumisega tooandjat mul kull vaja pole ja lopetasin kone.....uhesonaga, minu point on selles, ei taha kedagi maha teha aga tundub et sinna toole minejad on taielikud ullikesed kes suure raha lootuses on nous koike tegema/uskuma…inimesed moelge ennem kui tegutsete.

 pilt
00

tööd oleks vaja...

kas praegu ka kellegil norras ( soovitatavalt bergenis) tööd pakkuda…
ise olen bergenis ehitustööd ennegi teinud…

 pilt
00

aga Stavangeris või selle lähi ümbruses oleks kellelgi midagi pakkuda naisterahvale?

 pilt
00

Unic Magament

Endal sai just leping l2bi ja ei soovita mitte kellegil selle firma kaudu Norra t66le minna. See neli kuud mis ma nende all t66tasin on nad mu n2rvid viimseni 2ra s66nud. Rahadega huiavad nii mis kohutav aga see pole veel midagi k6ige n6medam on see, et isegi kui sul saab leping unicuga l2bi siis peale seda sa ei saa otse samasse kohta t66le j22da nagu minu puhul, et hotell hakkas v2ga meeldima, kuid kuna hotellil on vaja uusi t66tajaid juurde ei saa nad mind otse t66le v6tta, sest vastasel juhul peavad nad unicule trahvi maksma, mis on t2ielik jama.
Susserdavad nad seal ka nii mis jube, ja loll oled alati ainult sina, et aru ei saa.
Ja see summa mis nad sulle alguses seal n2itavad, et palju sa palka peaksid hakkama saama on jama, sest tegelikult maksavad hotellid sinu eest sama summa nagu k6ik teised(norrakad) saavad, mitte ei ole nii, et meie eestlased peamegi v2hem saama, sest meie ei ole norrakad, nagu mulle unicust p6hjendati.
Eks muidugi kui pole enne v2lismaal t66l k2ind on kergem minna firmade kaudu aga siis peate ka kohe sellega arvestama et t66d teete seal hullu moodi ja yle poole raha v6tab unic teilt lihtsalt enda tasku.
Aga kui v2hegi k2tte v6tmist siis otsige netist ja pusige ise endale m6ni hotell, alguses on kyll raske aga p2rast tasub see k6ik 2ra. Ajab ikka n2rvi mustaks kyll kui teed aint selle jaoks t66d et siis kuu l6pus mingid kuradi k66mad sult pool raha 2ra v6taks.
Minge vaadake www.storefjell.no ise olin seal ja hotell on viimase peal.

Unic pilt
00

kommentaarid Unic Management OÜ-lt

Unic Management (edaspidi siin Unic) on suurim Eesti ja Norra vaheline tööjõurendi ettevõte hotelli- ja restorani alal. Ligi kolme aasta jooksul on meist saanud tõsiseltvõetav ja usaldusväärne koostööpartner. Meie kaudu on tänaseks töötanud Norras enam kui 350 inimest. Enamus nii meie töötajatest kui ka partneritest on olnud meie töö ja teenustega rahul. Paraku leidub ikka inimesi, kes on rahulolematud. Nende inimeste negatiivsed kommentaarid tulenevad üldiselt arusaamatusest või sihilikust soovist kahjustada Unic´u mainet. Seetõttu peame vajalikuks anda edasi lühidalt omapoolne seisukoht:

UNIC´i tegevus on vastavuses nii Eesti, Norra kui ka EL seadusandlusega. Enne tööle asumist teenuse osutajana firmas Unic, tutvustatakse kandidaadile väga põhjalikult palgatingimusi ja töölepingut, milles on selgelt välja toodud kõik tingimused. Töölepingu sõlmimine ja koostöö meiega ei saa olla kellelegi kohustuslik. Meie palgasüsteem on koostatud vastavalt kehtivatele seadustele koostöös Eesti tööõigusbürooga Labour Consulting OÜ. Maksud töötasudelt arvestatakse vastavalt Norra seadustele ja vastavalt Norra Maksuameti kirjalikule ettekirjutisele. Unicul on maksude alane aruande kohustus ja selle täitmist kontrollib Norr Maksuamet iga kahe kuu tagant.

Palgatase on meie töötajatel madalam võrreldes Norra palgatasemega. Seda erinevust selgitame me tööleasujale alati. Meeles tasub pidada, et kui minna omal käel tööd otsima Norrasse, peab endal olema piisavalt algkapitali, et reisida, leida omale majutus, tasuda selle eest ettemaks, ühe kuu toiduraha jms. Norra on kallis maa, üks kalleimaid maailmas üldse – minnes läbi Unic´u ei ole sellist stardikapitali vaja. Kui võrrelda neto tulusid, mis jäävad kätte peale tulumaksu maksmist, siis töötades vastavalt läbi Unic´u või omal käel, on tulemus üsna sarnane. Üldiselt tulenevad arusaamatused sellest, kui võrreldakse brutto tunnipalka, ei arvestata aga sellega, et teenused, mida meie firma töötaja Unicu poolt saab: lennuki piletid, ühistransport Norras, majutus, toitlustamine jms omavad arvestatavat rahalist väärtust ja on töötajale tasuta.

Vastavalt Unic´u ja iga hotelliga sõlmitud koostöö lepingule tasub hotell iga teenuse osutaja eest teenustasu, mis on väiksem kui Norra kohalik palgatase ning sisaldab endas ka kõiki makse. Lisaks sellele, et Unic maksab töötajale palga ja puhkusekompensatsiooni ning maksab maksud Norrale, peab Unic ka mingi kasumi teenima. See kasum katab Tallinna kontoris töötajate palgad ning selle ülalpidamise. Mitte ükski erafirma ei osuta teenuseid tasuta, samuti ka meie.

Kui Unic osutab hotellile personalirendi teenust, kehtib vastastikune kokkulepe, et hotell ei võta Unicu töötajat otse tööle. Vastasel juhul oleks edasine koostöö selle hotelliga välistatud. Nii töötavad kõik personalirendi ettevõtted ja selles ei ole midagi iseäralikku.

Meie jaoks on oluline vastastikune lugupidav ja aus suhtumine. Informeerime tööleasujat enne ärasõitu alati maksimaalselt, samas on kindlasti meilgi veel arenemisruumi. Konkreetsete probleemide ilmnemisel püüame lahendada need parimal võimalikul viisil. Töötaja, kes mingil põhjusel on rahulolematu ka peale meie või hotelli poolt pakutud lahendusi võib omal soovil lahkuda töölt vastavalt töölepingus sätestatud tingimustele.

Lisainfot leiate meie kodulehelt: www.unicjob.ee

Noora pilt
00

NB!

Üks kelm, kellest veel soovitaks eemale hoida, on Tiiu Saag. Tema esindab kelmusega tegelevat firmat “Talos Eesti OÜ”

 pilt
00

ahahahaha

To: UNIC. Üldiselt tulenevad arusaamatused sellest, kui võrreldakse brutto tunnipalka, ei arvestata aga sellega, et teenused, mida meie firma töötaja Unicu poolt saab: lennuki piletid, ühistransport Norras, majutus, toitlustamine jms omavad arvestatavat rahalist väärtust ja on töötajale tasuta.

Makaroonid on jah väga kallis toit norras.

eestlane norras pilt
00

norra

Õppige ära norra keel ja hea palk on garanteeritud,saad erialase töö ja korraliku palga,siis pole vahet kas oled eestlane või norrakas.Unustage ära Eesti poolsed vahendusfirmad!!!Iseasi kellel haridus puudub ja peab paratamatult tegema lihttööd-koristama jne.Ja üleüldse on nõme elada ja töötada maal,kui sa keelest midagi aru ei saa.Ei saa olla umbkeelne ja saada head palka.Ärge vinguge vaid nähke vaeva!!!

norra pilt
00

norra

TERE,tere!Olen meditsiiniõde,elan ja töötan Norras.Kallid kaasmaalased,see õige jah,õppige ära keel ja hea palk olemas,nagu minul!!!

andrew pilt
00

mis on hea palk

mis see hea palk on, pakkumised on ju seinast seina kas 25000 noki kuus on näiteks hea palk, või on see hinna alla löömine

 pilt
00

To Andew

Kas 25000 nok on bruto/neto.
Kui neto siis see ju pea Norra keskmine palk !!

Endine kannataja pilt
00

Unicu kaudu minnes on toit jah tasuta, kui pead sööma buffee jääke,mis on külastajatest järgi jäärnud, peale selle ootad ukse juures nagu vaene sugulane, kas saad süüa või mitte.

Maarika, Unicu tegevdirktor, kes eespool Unicu kohta kirjutas ülisatava artikkli, võib oma libeda jutuga seebita perssegi minna..:D

 pilt
00

eelmisele

toit POLE TASUTA, see arvestatakse su palgast maha, samuti elamis-ja transpordikulud

katre.s. pilt
00

Mina ei tea,kus hotellides siin osad olnud on ja mis neil seal juhtunud,aga mina tegelikult jäin rahule oma Norras oldud ajaga. Muidugi natuke nõme,et nad nii palju vahelt võtavad,aga sams eesti tingimustes saad sa ikka väga head palka ja meil maksti palk alati ilusti ja õigel ajal ära ja kui oli mingeid küsimusi,siis alati sai ka vastuse ja abi. Kui sul muidugi norra keel selge ja norras ka tuttavaid ja mõni hea soovitaja norras, siis tasub jah ikka otse enne minna,aga kui nii ei ole ,siis väga palju lootust sul otse saada sinna ei ole ja unicuga on alguses väga hea ja kindel minna. See kas toit ja elamine on okei oleneb aga hotellist ja meil ses suhtes vedas ka tohutult, meil olid kõigil omaette korterid ja mul oli väga lux värk =) . Mina sain hotellist ka soovituskirja ja järgmine aasta proovin otse Norras saada kuhugile =)

Aktiivsed teemad