Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Trip.ee

Uus kasutaja / Toimetus

Trip.ee

Kasutaja Trip.ee liitus 10 aastat tagasi

 • 81
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 14 / 7
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 0

  Viimane võimalus! Qatar Airwaysi suur soodusmüük lendudele Aasiasse, Aafrikasse ning Austraaliasse

  • Reisihuviline

   [[21003]]

   Sarnaselt eelmisele aastale on Qatar Airways alustanud 2017 aastat suure müügikampaaniaga. Mis teeb selle aasta kampaania erilisemaks on see, et nüüd saab lisaks Stockholmile ja Oslole lende alustada ka Helsingist. Sel aastal on pakkumisi küll veidi vähem kui eelmisel aastal aga see-eest on Helsingist rohkem pakkumisi kui Stockholmist ning Oslost.

    

   Qatar Airwaysi lennud Helsingist Dohasse toimuvad iga päev. Eriti head lennuajad on esmaspäeviti, neljapäeviti, reedeti ja pühapäeviti, sest siis on väljumine kuskil 5 paiku päeval ning selleks ajaks jõuab ilusti Helsingisse kasutades mõnda laevaoperaatorit. 

   Loe ka: Qatar Airways alustab lende Helsingist Dohasse

   [[21153]]

   Qatar Airwaysi kampaania pileteid saab soetada kuni 16.01.2017 ning lennupiletid on saadaval lendudele perioodil 11.01.2017-15.12.2017. Reaalselt on saadavus siiski enamasti väljalendudele alates märtsist, kuid otsustamisega ei tasu liiga kaua viivitada, sest eeldatavasti on tegemist parimate hindadega, mida Qatar Airways sel aastal pakub.

    

   Oleme terve nädala jooksul aidanud tripikaid parimate pakkumiste ülesleidmisel ja teeme siinkohal nüüd kokkuvõtte parimatest pakkumistest, mis oleme lendude sooduspakkumiste rubriigis avaldanud:

    

   Qatar Airwaysi lennupakkumised Aasiasse

   [[21161]]

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Balile 395€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Goasse 290€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Vietnami 394€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Iraani 206€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Malaisiasse 385€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Maldiividele 431€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Taisse 322€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Singapuri 366€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Dubaisse 189€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist ja Stockholmist Indiasse al. 264€ - Vaata pakkumist SIIT

   äriklassi lennupiletid Helsingist Taisse al. 1037€ - Vaata pakkumist SIIT

   Hotellipakkumised

   Soovitame kasutada parima hinnaga hotelli otsimiseks hotellihindade võrdlusportaali Booking.com . Bookingust leiab nii apartmendid, külalistemajad kui hotellid!

    

   Qatar Airwaysi lennupakkumised Austraaliasse ja Uus-Meremaale

   [[21163]]

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Austraaliasse 546€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Uus-Meremaale 579€ - Vaata pakkumist SIIT

    

   Qatar Airwaysi lennupakkumised Aafrikasse

   [[21162]]

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Keeniasse 413€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Lõuna-Aafrika Vabariiki 434€ - Vaata pakkumist SIIT

   Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Namiibiasse 451€- Vaata pakkumist SIIT

    

   Lapsed lendavad tasuta!

   Tänavuse hinnafestivali raames pakub Qatar Airways väga head diili just lastega peredele. Kuni kaks last vanuses kuni 11 eluaastat saavad kaasa lennata tasuta! Pakkumisest osa saamiseks otsi Qatar Airwaysi kampaanialehelt üles "Kids fly free" või kliki alloleval pildil!

   [[21159]]

    

   Soodustused lennates kahe või kolmekesi

   Lisaks pakub Qatar veel rohkem soodustust ostes piletid kahele või kolmele inimesele. Hinnaerinevus on küll ainult mõnekümne euro ligi. 

    

   Autorent

   Kõige parema hinnaga autorendi pakkumised erinevates Euroopa sihtkohtades leiab üles läbi Rentalcarsi . Rentalcars võrdleb kõikide erinevate autorendifirmade pakkumisi ning nii leiab üles parima hinnaga pakkumised. Vaata pakkumisi Rentalcars.com

    

 • 45

  Reisiaasta 2017

  • Reisihuviline
   Trip.ee toimetus ning lendude soodukate tiim soovivad kõikidele tripikatele reisiderohket uut aastat! Vana aasta lõpetuseks ning uue hakatuseks uurime: 1. Mis olid läinud aasta põnevaimad sihtkohad kus käisid? 2. Mis sihtkohti on plaanis külastada 2017 aastal? 3. Kuhu ootad lendude soodukaid?
 • 0

  SAS uuendab vormiriietust

  • Reisihuviline

   Kuidagi on nii juhtunud, et järjestikku teine uudis puudutab Scandinavian Airlinesi ja taas on tegemist piltuudisega.

    

   Äsja 70. sünnipäeva tähistanud Scandinavian Airlines kasutas tähtpäeva ka selleks, et esitleda SAS-i uut vormiriietust. SAS-i praegune vorm on kasutusel olnud alates 1999. aastast ja selle kujundasid kolme Skandinaavia riigi moedisainerid.

    

   Visuaalne identiteet laiemalt on lennufirmadele oluline, sest esimene mulje lennufirmast kujuneb sageli just selle põhjal, kuidas pardateenindajad välja näevad. Lennufirmad ei pea paljuks tellida vormiriietust maailma kõige kuulsamatelt moeloojatelt. SAS-i vorme on muuhulgas disaininud Christian Dior ja Calvin Klein. Meenutame, et ka Estonian Airi vormid tulid Eesti tippmoeloojate käe alt.

    

   [[19231]]

    

   SAS-i uue vormiriietuse on kujundanud Göteborgis asuv moefirma Ted Bernhartdz koostöös SAS-i töötajatega. Endiselt on säilinud SAS-ile omane tumesinine värv, kuid seni kontrastiks olnud helesinise vahetab välja tumedam sinine. Niisiis hakkavad SAS-i stjuuardid ja stjuuardessid nägema välja senisest tumedamates toonides.

    

   [[19232]]

    

   Tundub, et mitte kõik riideid testinud SAS-i töötajad ei näita uue vormi suhtes üles oodatud vaimustust ja seda ka praktilisest vaatenurgast. Näiteks kipuvad juuksed kinni jääma naiste vormide selja peal asuva luku külge ja see lukk hõõrub selga. Vormijakk on disainitud nii, et pagasit pagasiriiulile tõstes tõuseb see "kõrvuni". SAS-i põhiliselt rootslastest töötajad kogusid uue vormi vastu protesteerimiseks isegi allkirju.

    

   [[19233]]

    

   Nagu võib lugeda portaalist check-in.dk, peavad moeloojad SAS-i senist vormi elegansemaks, uus sarnaneb liigselt pangatöötajate stiiliga.

    

   [[19234]]

    

   SAS vahetab senised vormid välja 17. oktoobril.

    

   Kõik fotod: SAS

 • 0

  No bluff you! Jetstar Asia teavitab reisijaid singlishis.

  • Reisihuviline

    

   9. augustil 2016. aastal tähistab Singapur oma iseseisvuse 51. sünnipäeva. Rahvuspüha tähistamiseks otsustas Singapuris baseeruv odavlennufirma Jetstar Asia Airways valitud Singapuri suunduvatel lendudel reisijate teavitamiseks kasutada inglise keele asemel singlishit.

    

   [[18411]]

    

   Tegemist pole esimese korraga, kui Jetstar Asia pardal singlishit kuuleb. Korra kasutati seda 1. aprillil ja see aprillinaljana mõeldud katsetus sai reisijatelt väga positiivset tagasisidet.

    

   Singlishi näol on tegemist Singapuris räägitava inglise keelel baseeruva kõnekeelega, kus inglise keelele on lisandunud sõnavara malai, hokkieni, kantoni, teochew, tamili ja muudest keeltest, aga ka laene Ameerika ja Austraalia inglise keele slängist, mis on singlishisse jõudnud tänu teleseriaalidele ja filmidele.

    

   Ametlikult pole singlishil Singapuris kõige parem reputatsioon. Singapuri valitsus töötab aktiivselt selle nimel, et kõik kasutaks standard inglise või standard mandarini keelt. Samas kasutatakse singlishit aktiivselt eravestluses ja kohati ka meedias.

    

   Näide Jetstaris kasutatavast singlishist:

    

   And hor, if you're flying with us, remember to kiap your seatbelt tight, and be careful when opening the overhead compartment as your barang-barang may have moved during takeoff.

   Remember to cheong duty free shopping onboard cos everything so cheap don't buy you rugi!

   Really leh, no bluff you!

    

   Singlishi sõnavara leiab Vikipeediast.