Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Blofeld

Reisisell

Blofeld

Kasutaja Blofeld liitus 9 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Kõrgõzstan Türkmenistan Tadžikistan Usbekistan

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 3 / 4
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 52 (8.31%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 2

  Etioopia- Somaalimaa- Djibouti reisipäevik

  • Reisihuviline
   Pisut mõtteid ja heietusi Aafrika sarvelt aasta hiljem. Pildid pole kõige kvaliteetsemad, aga pole ka eriline fotograaf. http://blofeld.edicypages.com/aafrika-sarv
 • 2

  Natuke infot

  • Reisihuviline
   No näed- läks ainult pool aastat, enne kui märkasin vastata.

   1) Hinnatase on nagu ikka Aafrikas- Kui tahad elada nö. eurooplase kombel, siis pead maksma ja mitte oluliselt vähem kui Eestis. Kui tahad elada kohaliku kombel, siis on muidugi odavam, ehkki selline kvaliteet ei pruugi kõiki rahuldada.
   2) Pealinnas on igasugu hinnaga hotelle. Maapiirkondades on valik piiratum, kuid üht-teist leidub sealgi. Riigi luksuslikumad hotellid on üldse Principe ja Rolase saartel. Kodumajutuse kohta ei oska kahjuks midagi öelda. Küll aga on palju kohvi ja kakaoistandusi, kus saab ööbida suht mõistliku hinna eest endistes rantšohäärberites. Telk on ilmselt võimalik, kuid krabisev ja kihisev džungel ei kutsu eriti põõsasse telki püstitama. Samas- matkaradadel on mõningad telgipüstituskohad olemas.
   3) Saared on väiksed (umbes nagu Hiiu- ja Muhumaa) ning peasaare ainus maantee teeb poolringi põhjast lõunasse, jättes lääneranniku katmata. Seega suurt liiklust seal ei toimu. Ise rentisime autojuhi, kes teadis igasugu radasid ning metsateid. Kasulikum on võtta 4WD, sest vihmaperioodil on rajad mudased.
   4) Kaks nädalat on täiesti piisav aeg.
   5) Ärevaid momente ei tekkinud. Rahvas on väga sõbralik. Pole turistidega väga harjunud. Lapsed on uudishimulikud- nagu igal pool.
   6) Scam-i väga ei täheldanud. Piirivalvur tahtis jätta templi löömata- pidin talle seda meelde tuletama. Viimasel õhtul võeti pealinna hotellitoast 100 EUR-i ära. Liiga lohakaks ei tasu muutuda.
 • 12

  Tallinn-New York Czech Airlines-ga

  • Reisihuviline
   Tulin mõned päevad tagasi. Muidu OK, aga lendude vahe oli 5 tundi ning kaotatud öö pidin tasa tegema Praha lennujaama pingi all. Aga see pole muidugi lennuki süü:)
 • 91

  Lonely Planeti kampaania

  • Reisihuviline
   Ärge nüüd nii ahneks ka minge. Arvestage, et LP uuendab end regulaarselt ning 6 raamatut tähendab, et peate need reisid 3-4 aastaga sooritama. See, kelle rahakott nõnda paks on, jõuab LP soetada ka hullude päevade vaheajal.

   Seepärast, reisihimulised poisid ja tüdrukud, soovitan vahelduseks klikata hoopis www.bradt-travelguides.com/, kus hetkel enam vähem sarnane kampaania käimas (30% discount). No kus mujalt saaks selliseid reisiraamatuid nagu Eritrea, Põhja Korea või Kosovo. Ise olen kasutanud Gabon/Sao Tome ning Nigeri raamatut ja jäin rahule küll.