Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

kizka

Uus kasutaja

kizka

Kasutaja kizka liitus 9 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 2
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 7

  2 eestlast Ibizale 15 juuli- 1 august. Kas teate soovitada kohalikke, kelle pool saaks ööbida...?

 • 0

  Ibizale elama

  • Reisihuviline
   Mul on kindel plaan minna 2009 a mais Ibizale elama ja tööle. Plaan on jääda kuni septembri alguseni. Kas on kedagi, kes on seal juba varem käinud..? kes oskaks nõu anda, kus saab leida odavat elamist ning kus ümbruses on lihtsam tööd leida? Kogu info oleks suureks abiks:) Otsin veel ka reisikaaslasi, sest seltsis segasem ning lõbusam ja elamine tuleb ka tunduvalt odavam. saatke mulle e-mail elizi@hot.ee või kirjutage siia Päikest!
 • 3

  Puhkus Mallorcal

  • Reisihuviline
   Tere. Olen Mallorcal korduvalt käinud. Sel suvel olin seal 1 kuu. See on tõesti väga super koht kuhu minna. interneti punkte on seal küll igal pool, ka hotellides on internet.Ma käisin sel aastal Valldemossas, Solleris ja Port de Solleris.Väga lahe oli. Lugesin, et teiselpool saart on üks koht või saar Formentor, kus on puhas valge liiva ja kristallselge veega rand.Kahjuks ise sinna sel korral ei jõudnud aga eks järgmine kord:) Kõige parem koht, kuhu elama minna on S´Arenal ehk Arenal. See on väga ilus kuurort. Helesinine vesi ja puhas liivarand. Seal on väga ilus ja 4 km pikk rand ja see on täis erinevaid klubisi ja baare. Seal on ka hispaania baare. Parim koht on minu jaoks Riu Palace. See on tõesti väga lahe klubi. Seal on 2 saali: ühes on techno, house, dance music ja teises on parim rnb ja hip-hop. veel on head kohad: Black magic baar, Tropicana beach jne.Nii et soovitan kindlasti Arenali peatuma jääda. Teine kuurort on Magaluf, mis mulle väga muljet ei avaldanud, aga seal on saare suurim klubi BCM -planet dance:)(Y) seal on koguaeg vahupeod, veepeod ja popkorni peod:D:D:D Seal on samuti 2 saali. Pilet on 30 Euri aga selle eest on KÕIK JOOGID TASUTA! joo nii palju kui tahad ja nii palju kui jaksad! kui lähed enne 12 , siis saad veel tasuta nänni. nt. Bokserid+ rannarätik, t-särk, jne.
   Arenalis on ka üks klubi, kus on kõik joogid tasuta. Selle klubi nimi on Paradise ja sinna on pilet 20 Euri meestele ja 18 euri naistele.
   Tasub minna ka pealinna Palmasse. seal on tõesti ilus. Linna keskel asub katedraal ja seal on veel palju vaatamisväärsusi. Netist leiad ja palju infi Mallorca kohta. Kui tekib veel küsimusi, siis minu e-mail on elizi@hot.ee