Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

piiia

Uus kasutaja

piiia

Kasutaja piiia liitus 8 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 4 / 19
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 16

  Hullude päevade kevad 2012 kohta küsimus

  • Reisihuviline
   Hei.

   Kas hullude päevade kataloog on juba saadaval? Kas keegi teab reisipakkumiste kohta inffi? ;)
 • 3

  Puit ka piraatkaup

  • Reisihuviline
   Hei! Austraaliasse ei tohi tuua puitu ja olen kuulnud et probleeme võib tekkida ka piraatkaupadega. Kui tulen Malaisiast Austraaliasse ja mul on kotis kaks väikest puidust suveniiri .. kas kotti skännides on kuidagi võimalik tuvastada et need on tehtud puidust? On see arvutiekraanil kohe "punaselt" näha ja konfiskeeritakse ära? Olen kuulnud lugusid kuidas inimesed lennukilt maha asutvad, mingi puidust kepike käes - muidugi siis võetakse ära. Aga kui need kusagile kotipõhja "unustada", kas siis on võimalik neid tuvastada? - - - Kas võltsitud kaubad (a la piraat "Nike" või "Adidas") võetakse käest ära? Isegi kui need on isiklikuks tarbeks ja mina kui lollakas ostja olen kogamata petta saanud turul?! Piraatkaupu ostes soovitatakse osta "Neki" või "Adibas", mis on küll koopiad aga hoopis teise nimega ja ei kvalifitseeru piraatkauba alla. Kas see jutt vastab tõele? Kas kellelgi on piiril isiklikud esemed ära võetud? (jutud: "ära neid kaasa võta" ja "piraatkaup on paha" pole see mida ootan, palun konkreetseid kogemusi ja vastuseid mu küssadele. Aitäh!) :) :) :)
 • 2

  Tehnika kindlustamine

  • Reisihuviline
   Okeido. Mul muust kotisisust suht ükskõik. Paar odavat riideeset ja pesemisvahendid. Nii, et reisi alguses pagasikindlustust ei hakanudki tegema. Aga nüüd Austraalias olles oli vaja uus läppar osta .. eks uurin eri firmadelt, kes sellises situatsioonis mu läptopi ära tahab kindlustada. Võibolla siis kodukindlustus abiks? Muid soovitusi?

   P.
 • 2

  Tehnika kindlustamine

  • Reisihuviline
   Hei! Reisin paari nädala pärast mitte just kõige turvalisemasse paika. Ostsin kuu aega tagasi omale läpaka ja kuidagi karvane tunne on, et võin sellest reisil lihtsalt ilma jääda. Koju ei saa kallist tehnikat jätta, kuna olen 5 kuud Austraalias pesitsenud ja peale Aasia trippi lähen otse Eestisse tagasi. Kas on olemas läpaka, ipodi ja muu sarnase tehnika kinflustus? Tahaks spetsiifilised esemed ära kindlustada - kui keegi näppab, et ma siis täitsa tühjade pihkudega ei jääks. Pagasikindlustusest ei ole siinpuhul abi? Või on? Kusagilt foorumist lugesin, et keegi (loll) soovitas teha kodukindlustuse, mille abil saab (kodu)tehnikat kindlustada! :S No see pole ka normaalne lahendus ju. Aidake hädast välja, kuna guugel ei andnud ka normaalseid vastuseid! Võibolla teate mõnd välismaist kindlustusseltsi, kes läpparikindlustust pakub? ...Kuigi ma eeslistaks muidugi Eestimaist - saaks 100% aru nendest kümnetest lehekülgedest kindlustusreeglitest. :) Suurimad tänud ette!