priitsamuel

Reisisell, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
12 meeldimist
30 postitust / 60 kommentaari
7 (1.1%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Kui meil on 2 last (3,14.kaasas siis vist veits keeruline rolleriga liigelda. Lombokil oleme mõelnud jääda lõuna randadesse (Kuta). On kellelgi soovitusi?

Tere, meil on perega minek Indoneesias Bali kõrvalsaarele, ehk siis Lombokile veebruari lõpus 2nädalaks ja seal lõunaranda, ehk siis Kuta. Oskate miskit soovitada, olen uurinud bookingust ja ka mujalt, kuid pole sobivat leidnud. Esmatingimus on rannalähedus ja odavamast hinnaklassist. Ise mõtlesin, et võtaks mõne koha paariks päevaks ja siis otsiks kohapealt.

Võta juht autoga (riksa) seal, palju lihtsam.

Lastega,siis soovitan Tenerifet just veepark, mis on üks kõvemaid üldse Euroopas. Majutuse ja rendiauto võtsime Tenerife eestlaste kaudu ja tuli ka soodsam kui bookingust

Ei saanud ma oma kaardiga ka momondost, mida olen ennegi kasutanud.

Passi koopiat ja oma kaardi nr-d ärge küll keegi kunagi suvaliselt saatke, SEDA ÕELDI KA PANGAST.

Järsku siiski keegi saab aidata,!!!! no ei lase mul seb-i kaartiga mitte kuidagi maksta. Küsisin pangast, kaart on korras. Tundub et jääbki edasi Jakartast Lombokisse lendamata , olen proovinud läbi mitme lennufirma jms

Ok see selleks, kuid ei lase mul piletit ära osta see tiket.com Näitab sellist kirja:
Payment has been declined by our system for security reasons. Please use another method of payment or contact our customer service

Kirjutasin sinna, vastus tuli, et saatke passipildist koopia ja kaardi 4 viimase nr koopia - see minu arust pole väga turvaline.
Pangast õeldi ka et minu kaardil mingeid piiranguid pole.

Kuna lendamist on niigi palju Eestist Indoneesiasse 2 ümberistumisega, siis leidsin Jakartast üles nö. Thousand islands (Pulau saared). Ei viitsi enam lennata. On keegi seal käinud, ei leia bookingust ühtki majutusasutust nendelt saartelt`? Oskab keegi soovitada, sinna ainult max 1h paaditrip.

Kas Java saarel või Sumatral oskate soovitada ilusat randa?

Kas Tera soovitad sinna Yogiakarta ümbrusse jäädagi 2 nädalaks. Tegelikult meile rohkem sobikski enamvähem ühes piirkonnas olla. Mis seal veel huvitavat võiks olla?

Sellise temperatuuriga soovitaks Tenerifet või kõrvalasuvaid saari. Elamine u. Eesti tasemel (söök, jook)

Millega aga oleks mõistlik minna Marrakechist Agadiri või Essaouriasse,kaua see aega võtab, või siis kuhu mere äärde üldse soovitate lastega minna?

Tais on käidud, seepärast vaataks nüüd naaberriikidesse aga ei oska otsustada ja peab lapsega arvestama.

Tegelikult meil vahet pole kuhu riiki seal aasias minna, lihtsalt on plaan soodukaid kasutada aga selle soodsama hinna nullib viisade maks. Lihtsalt tahaks sellisesse kohta, kus on sellise väikse lapsega normaalne olla. Hiinasse on praegu hea hind, kuid seal eriti vist rannapuhkust pole.

Kindlasti võtke rendiauto, kui ühes linnas kavatsete olla siis pole loomulikult vaja.

Seal pole imikuga mingit probleemi, (käisime 2kuusega), pigem vaadake et autorendil lapsele turvahälli saate

Just Pluscar on ka meil olnud aga läbi Kompassi ja tuli soodsam kui muidu. meil oli lennujaamast lennujaama, auto on 2 korda tiptop olnud.

Rentisime auto seal läbi kohalike eestlaste ja sai odavamalt kui mujal

Mahuvad kõik reisijad,kui üks buss täis tuleb kohe teine ette. Edasitagasi pilet on vedi soodsam osta

Kas kambodza viisa peaks eestis tegema või kohapeal? Üks sõber tahaks muidugi ka Vietamis käia, kuid arvan et aega jääb väheseks - või mis?

KUNI 4h sõiduaega teil eriti suurt valikut ei jäta. vahemere äärde mitte kaugemale.

Kas saab rootsi koos autopiletiga