Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

valdek

Rändur / Toimetus

valdek

Kasutaja valdek liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Namiibia Brasiilia Sulawesi

 • 13
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 72 / 274
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 78 (12.46%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 7

  Namiibia reisipildid, 2016

  • Reisihuviline
   Norsu, ma pole täpset arvet pidanud kõigi kulude kohta, kuid kui lennukipiletid maha võtta, siis läks vist 1200- 1400 näkku, see sisaldab autorenti, kämpasid (2 ööd tee ääres), vist 3-4 restokorda, kõik ülejäänud söögikorrad isevaaritatud Spari toiduainetest, rahvusparkide piletid, suveniirid, odavad hilbud, natsa hundijalavett, rohkem ei meenu.

   Cocoboco, kommertsi teenistusse mitte, oma desktopile, seinale, palun, aga seina jaoks pole neil küllaldast kvaliteeti.

   Teadja
   Me ei kogenud ise miskit negatiivset, kuid siiski hoiatati Windhoekis ja teistes suuremates kohtades pimedas üksinda ringi kolada.
   Maanteeäärses piknikukohas leidsime pügikastist saksa pensionäripaari väikesed seljakotid kõigi reisidokumentide, ravimite ja kalli profi teleobjektiiviga, kuid kaamerat ponud. raha ja pangakaarte ka polnud. Küllap sellist objektiivi hinnati riskantseks mustal turul müüa. Võtsime ühendust sakas konsulaadiga ja saatsid kulleri järele.
   Vanapaar oli Tsumkwes poodi läinud ja sel ajal lõhuti lukustatud auto küljeklaas ning pandi kotid pihta. Tsumkwe on Bushmanlandi imepisike "pealinn" keset võsakõrbe.

   Populaarne päkpäkkerite hostel Windukis, Cardboard Box Hostel pole enam endine päkpäkkerihostel. Me olime seal esimese ja viimase öö. Mõlemil korral täitus bassein, kõrts ja lounge lärmavate purjus kohalike neegrinoortega. Näha oli, et peremees, pensionärieas sakslane (või oli ta hollandlane) oli olukorraga nõus, pappi tuli alkomüügist kindlasti rohkem, kui mõnede turistide majutamisest ja toitmisest. Rahvast vooris väravast sisse välja, parklas vilistati kummi, hostel muutus õhtuti ööklubiks.
   Rohkem sihukesi tähelepanekuid pole, üle pablada pole mõtet.

   Busmanlandis on ehk mõistlikum Tjokwe küla asemel mõni teine leida, kus hinnakirjajärgse "kultuuriprogrammi" ettevalmistusse või esitusse tõsisemalt suhtutakse- kõik turistid pole ju lollid.
   Bradti viimases guidepukis märgitud Namuskluft Rest Camp Rosh Pinah lähedal ei tööta enam, suletud.
 • 7

  Namiibia reisipildid, 2016

  • Reisihuviline
   Kolasin sügisel teisel pool palli Aahvrika lõunaotsas. Häkki uvitab. Aga ära töö ajal vaata. Kui klikkad pildil "i"-le, siis näed, kas ja mis mul selle pildi kohta öelda on. Ja tsirumbu on himba keeles "valge nahaga neeger". https://goo.gl/photos/7WPSEQQ1QKSVbaQG6
 • 2

  Suusatama Pension P2 (in Mayrhofen)

  • Reisihuviline
   Juhin igaks juhuks tähelepanu, et kui mina selle saladusliku P2 kohta Novatoursilt uurisin, siis vastus oli, et sisuliselt on tegu loteriimajutusega. Majutuskohtadeks on hotellid ja pansionid Markofkini lähistel, mõni ka kuni 20 km Markofkinist ning majutuskoht selgub kohapeal.
   St, et tuleb suusabussi või rongiga sõita, mis pole ka tglt suur probleem, tipptundidel käivad nad tihedalt.
 • 3

  Namiibia kaart Garmini navisse

  • Reisihuviline
   Tere Kas oskab keegi nõua anda, kust ja kas on võimalik leida tasuta, kuid pädevat Namiibia kaarti Garmin Nüvi 765 jaoks.