Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

T-Arts

Reisisell

T-Arts

Kasutaja T-Arts liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Austraalia ja Okeaania

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 0 / 7
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 33 (5.27%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 19

  Teztour reisifirma

  • Reisihuviline
   Tase on ilmselt tõesti teine....See on Vene-Türgi firma. Seega kui soovite koos venelastega suurtes hotellides puhata - siis on kõik hästi. Mina küll ei taha, et vene- ja türgimaine kapital eesti firmad dumpinghindadega välja tõrjub. Uskuge, varsti peale seda maksame ja nutame kõik koos ning kirume kuidas küll "eesti vereimejad" välja tõrjuti ja oleme unustanud, et ise olime selles ka veidi süüdi.
 • 6

  Tai ekskursioonid tänavalt või reisisaatjalt osta

  • Reisihuviline
   Võib, aga kõik sõltub inimestest endist. Kui oskad keelt - inglise, saksa, prantsuse ja võõraid ei karda, osta tänavalt. Kui tahad juttu eestikeelsena ja orgunni eesti keeles, siis tasub veidi rohkem raha kulutada ja minna eestlasest saatjaga. Tänavalt ostmise hirm on veel selles, et näiteks ostes miski "päev merel"-tüüpi ekskursiooni, võite sattuda puupüsti täis multinatsionaalsele laevale, kus lihtsalt kannatate päeva ära. Eesti korraldaja tehtud ekskursioonid on tavaliselt alates teatud miinimumarvust eest keeles ja võõraid turiste peal ei ole. Selles on vahe. Ja kui see loeb, tuleks minna eestikeelsega, kui mitte, siis omapäi. Nii lihtne see ongi, mingist ülikasumite teenimisest reisikorraldajatele ei maksa küll ehmuda. (võrrelge hindu ja rehkendage, palju sealt tegelikku ülikasumit tuleb :-))
 • 30

  Merle Partsi uskumatutest seiklustest Taimaal ...

  • Reisihuviline
   Ometi üks inimene, kes kohe kärinal ebakompetentsete ajakirjanike jura peale karjaga kaasa haukuma ei hakka. Vahepeal oli tunne, et mõtlevad inimesed on Tripist vehkat teinud.
   Mul suuresti samad mõtted - sellised partsud (üldnimetajana) on lihtsalt konfliktsed/probleemsed kliendid. Tegelikult peale artikli läbi lugemist- seda tegin spetsiaalselt kohe, muidu SLÕd ei loe :-) - jäi tunn, et Merle oli ületähtsustatud - SLÕ pealkirjade generaatorite poolt. Ta oli ju ainult külmetanud. Muide- inimesed sageli külmetavad väga konditsioneeritud ruumides, ka eestimaal. Seega olge ise mõistlikud.
   Aga see toidutööstur on küll tüüpiline väljapressija - tagasi sinna, kus raha jagatakse. Ja on ikka tore MEES, kes sisustab oma aega toanurkasid pildistades ja mutukaid jälitades. (Äkki on lihtsalt putukahuviline- nooruses mitšurinlane koguni).
   Need 2 pelmeeni, kes voodit jagasid - andke andeks, kas suud peas ei ole ja kui ei ole, siis tipa-tapa vastuvõttu, "marial" käest kinni ja voodi lahku lükata(just lükata, sest oma kogemusest väidan - dbl-voodi on lukskaup ja igasse tuppa ei jagu, seega nihutage voodeid).
   Aga tegelikult - küll siga pori leiab, mitte et ma Estourist palju peaks- vene värk seal on - aga eestlane ostab ju hinda, seega - olge rahul.
 • 8

  Kambodza ja Tais Pattayast lõunapoolne ranniku piirkond

  • Reisihuviline
   Tundub, et popp ja noortepärane on soovitada mitte minna sinna, kus on mõni teine turist e. valge inimene. Ei tasu unustada, et selle soovitaja on ise kah "vihatud" turist (ainult endast heal arvamusel). Soovitada mitte minna Siem Reap´i võiks olla sama kui Eestisse tulevale turistile soovitada mitte minna Tallinna vanalinna.....kas on ikka hea soovitus ainult selle pärast, et vanalinnas on ka teisi turiste?