Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

iiv

Uus kasutaja

iiv

Kasutaja iiv liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 7
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 16

  Hispaania keel

  • Reisihuviline
   Nigu vällä tulõ, olõgi ma tuu vanainõminõ, kes lätt näütüsess Saarõmaalõ ja siss nakas ö -d kõnõlõma õ asõmõl. Ma lätsi päälinna kuuli ja siss naksi kah uma keele asõmõl võõrast kiilt kõnõlõma - vot ull olli. Mullõ väega miildüs , ku keelel om kõla ja ma arva, et lohakas kõnõpruuk olõõi viil dialekt. Või olla , et ma olõ argõntiinlastõ pääle väega vihanõ kah - naa (naabrimaja mehe) lasõõi mul joba mitu üüd maada, muudku lõugasõ. A lats opis mul pääle castellanot viil ka valencianot, mis om sjoo piirkonna tõõnõ amõtlik kiil. Mullõ miildüs luulõtuisi lukkõ ja raamatit - ja tuu hispaania kiil olõõi inämp uulitsakiil.
   Loodan, et saad sellest dialektist, mida mina oma emakeeleks pean, aru. Äsja käis mu poja sõber siin külas, kes elas just aastakese Tshiilis ning seal ka keele omandas. Temast siin aru ei saadud.Ma lihtsalt ei absolutiseeriks - kõik on võimalik ja ära iial ütle...Mine tea, võib - olla kunagi kohtume ja...juttu jätkuks vist kauemaks.
   Vabandan minagi teemapüstitaja ees ja soovin ka nii Ränadajale kui teistele rändajatele kaunist jõuluaega!
 • 86

  Lendamine Ryanair-iga

  • Reisihuviline
   Kas on kellelgi ette tulnud, et vaja Ryanairi broneering tühistada? Kuna olid ka hirmsad "errorid" broneerimise ajal ja sulaselgelt ei õnnestunud, tuli mõne aja möödudes välja, et ikka olla õnnestunud. Kusjuures virtuaalkaardiga ja kaarditasu puudus. Olime ka vahepeal uued broneeringud teinud ja maksnud teise kaardiga. Nüüd on meil siis kaks identset broneeringut (Riia - London) ehk siis neljakesi kaheksal kohal koos pagasitega. Samas, raha on ikka broneeringus, kuigi teiste broneeringute (jätkulend ka) pealt juba läinud. Saatsime meilid 3 - l aadressil, mis netist sarnaste juhtude puhul olid soovitatud.Vastuseid muidugi pole - broneering siiani kinnitatud...muidugi on alles kolmas päev. Pank väidab, et nemad midagi teha ei saa jne. Kui kellelgi on kogemusi - jagage muljeid. Muidu pole ka siiani Ryanairile midagi ette heita ja teab kas käesolev probleemgi nende süü on (vahest meie kehv netiühendus) aga kontakti olla nendega küll võimatu saada. Igatahes tänud ette, kui keegi viitsib aega raisata.
 • 5

  Baskimaale, Navarrasse, La Riojasse jne.

  • Reisihuviline
   ...ja kôik on veel vôimalik. Seekord jäin teisele poole ja olen Hondarribiast kôrvuni sisse vôetud. Veetsin Navarras ka öö palverändurite juures(Estella)mis ka meeldejääv eluhetk. Kiirustan hetkel, aga tahtsin NII toredale hiirele vastata, ôieti tänada. Ônne Sulle!
 • 5

  Baskimaale, Navarrasse, La Riojasse jne.

  • Reisihuviline
   Tere! Lugesin läbi kõik,mis Baskimaa kohta leidsin ja olen rõõmus,kuna postitused igati meelepärased. Aga huvitab mind, kas Baskimaal või La Rioja piirkonnas on ka mõni kaasmaalane pikemalt pidama jäänud? Ise plaanin kõndida või sõita juuni lõpus Biarritz- Burgos. Ja oleks ju hullult kahju kui kusagil külateel eriti tähtsast objektist oma rumaluses mööda kõnnin. Seda et siis soovitused teretulnud. Mõned kohad olen kindlaks määranud, mis ka palverändurite teega ühtivad (Puente la Reina näit.) aga kindlad on ainult Biarritz ja Burgos.