Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Alexz

Uus kasutaja

Alexz

Kasutaja Alexz liitus 8 aastat tagasi

 • 29
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 83
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 46

  Reisiaasta 2017

  • Reisihuviline
   1. 2016- lisaks lähisvälismaale Odessa: suurepärane segu kultuurist (Rigoletto etendus kohalikus ooperiteatris), rajust rannapuhkusest (Arkaadia ja sealsed ööklubid) ja naeruväärselt odavatest hindadest. Jäin väga rahule ja vist esimene koht, kuhu tahaks kunagi kindlasti tagasi.
   2.2017- Mis hetkel lukus: Jaanuaris 4 p Berliinis ja nädalane Portugali ringeis (Lissabon Madeira, Porto), lisaks päev Brüsselis. Veebruaris väike suusapuhkus Lätis ja nädalavahetus Stockholmis.
   3. Pakkuda võib mida iganes ja kuhu iganes :) Mõttes muidu Vietnam v India, aga kasvõi kuhugi Kesk v Lõuna Ameerikas läheks, kui soodsalt pileti saaks....
 • 6

  Nordica uueks koodijagamispartneriks saab Emirates

  • Reisihuviline
   Väike-pigiliidrik sobiks juba oma nime poolest Air Estonia järeltulija maskotiks, nagu rusikas silmaauku!! Lausa firma nimeks sobiks, et rahvusvaheliselt las jääb Nordica, aga eesti siseseks brändinguks - Väike-pigiliidriku Lennugrupp
 • 7

  Ecolines bussiga Poola

  • Reisihuviline
   Käisin 4 kuud tagasi Ecolinesiga nädalavahetusel Varssavis. Jäin väga rahule. Esiteks hind oli siis väga hea, edasi-tagasi 40 eur, 2 nädalat ette ostes. Sama piletiga vaid Vilniusesse oleks olnud u 60 eur. Teiseks graafik sobis ülihästi nädalalõpu reisiks. Reedel 22.00 Tallinnast välja, 6.30 Vilniuses ja laupäeval 13.00 nende aja järgi Varssavis. Pühap 14.00 tagasisõit ja kell 7.00 esmaspäeva hommikul tagasi Tallinnas, nii et jõudis ilusti bussijaamast koju ja siis tööle. Süüa bussis ei pakutud, ja mis sa öösel ikka sööd, küll sai tasuta kohvi, vett, internet ja filmid, muusika olid, viimaste jaoks siis 1 eur sai kõrvaklappe osta. Iga istme all oli el. pistik, näit tel või läpaka jaoks. Rahvast oli vaid bussi esiotsas, taga pool ruumi laialt. Süüa sai Vilniuse bussijaamas kõrval Lukoili tanklas tulles-minnes ja Lomsas oli minnes ka üks 10 min bensuka peatus kus sai hot-dogi ja juua osta. Nii et soovitan, kui vaid sama hind ja graafik oleks.
 • 5

  Kilometraaž ja kütusekulu Sitsiilias

  • Reisihuviline
   Nädalaga ei tee saarele ringi peale. Vähemalt mitte mõistlikkuse piirides reisides. Saar on lihtsalt nii suur- ikkagi vahemeres kõige suurem. Olin oma pere ja vanematega (5 in kokku) seal 2,5 aastat tagasi. Palermo lennujaamast sai võtta kogu reisiajaks, ehk siis 8 päevaks Fiat Panda. Mahtusime ära küll. Sõitsime kokku 1250 km ja kütusele kulus 125 eurot. Nägime ära selle ajaga vaid täpselt poole saarest, ehk kui tõmmata Palermost otse joon Sürakuusani, siis kõik mis jäi joonest lõuna-lääne suunas, seal käisime, põhja ja ida pool jäi järgmiseks korraks. 4 Päeva oli meil 3 toaga bungalo Mazara di Vallos ja 4 päeva 2 magamistoaga korter Marina di Ragusas. Esimesest kohast tegime päevase väljasõidu Marsala-Trapani-Erice-Castellamare Di Golfo ja poolepäevase Selinute antiiklinna varemetesse. Sõidul ühest ööbimiskohhast teise tegime ka nii 2,5 tunnise peatuse Agrigento Templite Orus. Teisest peatuskohast tegime siis päevase väljasõidu Modica-Ragusa-Ispica koopad-Noto-Sürakuusa. Ja terve päeva kestnud tagasiteel peatusime paar tundi Ennas ning Palermos ja Monreales. Viimane koht, st. krik jättis vaata et terve reisi kõige suurema mulje. Ja see kõik kokku siis 1250 km ja tõesti rohkem ei jõua kui vähegi puhata tahad.