Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

nurr

Uus kasutaja

nurr

Kasutaja nurr liitus 10 aastat tagasi

 • 1
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 16
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 17

  Bali

  • Reisihuviline
   Olen minemas nov lõpus. Jään esialgu umbes kuuks ajaks.
 • 9

  Reisikindlustus

  • Reisihuviline
   Näiteks Swedbanki kuldkaardiga kassas olev reisikindlustus kehtib vaid juhul, kui seda kaarti (või kaardiga seotud kontot) on kasutatud vähemasti 75% reisi maksumuse ulatuses. - Täna pangas öeldi mulle 50%. Varasemalt on mul piisanud sellest, et kaardiga on ostetud lennupiletid. Aga mis mulle uudisena tuli ja ei sobi - see kehtib ainult 3 kuud, st kui reis sellest pikem, siis pead 3 kuu pärast uue kindlustuse tegema. Lisaks väitis telleripreili, et Swedi Gold krediitkaardi reisikindlustus katab ka rolleriga sõitmist, sukeldumist ja suusareise, mida paljud kindlustajad ei kata.
 • 48

  Indoneesia viisa

  • Reisihuviline
   Tartlane tänud info eest! Palun siiski natuke veel infot - kas koos viisataotlusega esitasid ka lennupileti 60 päeva pärast saabumist? Ja kui palju viisa tegemine otse saatkonnas maksis? Kas arve saadeti Sulle meile? Kuidas dokumendid saatsid, kas kulleriga? Viisakeskus küsib 70€ selle viisa eest.
 • 17

  Jagage kogemusi reisikindlustuse lünkadest!

  • Reisihuviline
   Üks kogemus lennuaegade muutmisest ja reisikindlustusest:
   Lennuni oli aega 3 kuud ja sain kirja, et tagasilennu aegu on muudetud umbes 3,5h selliselt, et me ei jõua oma järgmisele lennule. Oli tehtud reisitõrke kindlustus (AIG Europe Limited tootega Travel Guard) keerulise marsuudi tõttu - mitu lendu, mis sõltusid üksteisest ajaliselt. Reisikindlustaja seisukoht oli järgmine: Vastavalt reisikindlustuse tingimustele läheb Teie juhtum punkt 16. Väljumisest mahajäämine alla, kus kindlustus ei kata väljumiselt mahajäämise kulusid, mis on tingitud lennugraafiku muudatustest või marsruudi tühistamisest, mille tõttu ei jõua kindlustatu edasilennu väljumiskohta õigeaegselt. Seega kahjuks ei kata kindlustus Teie kulusid.

   Swedbank krediitkaardiga kaasakäiv kindlustus kattis sama juhtumi kulud - st ostsime uued piletid, mis täies ulatuses hüvitati kindlustuse poolt. Nende vastus päringule sel teemal: Kui lennufirma muudab või tühistab lennuaegasid ja sellest teavitatakse Teid varem st. enne väljalennu kuupäeva ja asenduslend ei sobi Teie plaanidega ( näiteks jätkulennuga) ja otsustate osta uue lennupileti, siis hüvitame lennupiletite vahetustasu ja lennupiletite vahetusest tingitud uute lennupiletite kallinemise kulud kuni 150 eurot (krediitkaardi kohta). Kui lennuplaani muudatusega seoses tekkivad lisakulud ka ööbimisele, siis need hüvitamisele ei kuulu.