Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

alar

Rändur / Toimetus

alar

Kasutaja alar liitus 10 aastat tagasi

 • 853
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 96 / 301
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 57 (9.11%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 12

  autorent puust ja punaseks

  • Reisihuviline
   Eespool on juba kenasti enamus kirjas.
   Lisaks veel siia kevadel 2016 Tyyna sulle kirjutatud vastuse. Siis sa uurisid küll Horvaatia kohta aga asenda seal tekstis sõna Horvaatia sõnaga Lanzarote ja ega muud suurt vahet polegi.
   Kui keelega on probleeme, siis on hea mõte esmalt kontakteeruda Eestis asuvate suurte rahvusvaheliste kettide esindajatega -- juba eespool mainitud Avis, Hertz, Europcar ning ka Sixt.
   Eestikeelsel lehel on lihtsam broneerida ja vajadusel saad ka kohalikust kontorist loodetavasti eesti keeles lisainfot küsida. Aga vaata kindlasti kõiki neid, hinnad võivad sõltuvalt rendikohast väga erinevad olla.

   paar lisanõuannet ka -- kui auto kätte saad, vaata ta koos rendifirma esindajaga hoolikalt üle ja lase rendilepingusse kirja panna absoluutsel kõik autol olevad kriipsud, mõlgid, puuduvad (pisi) detailid jne. -- seda nii auto sees kui väljas.
   Kui rendid auto lennujaamast, siis pane võimalusel rendisoovi kirja saabuva lennu number. Korralikud firmad hoolitsevad sel juhul lennu hilinemise korral ise, et auto kätte saaksid.
 • 10

  Tartu - Kaunas. Kuidas parim sõita?

  • Reisihuviline
   Jmets, võib-olla on sihtpunktide arv otseses seoses (odav)lennufirmade potensiaalsete klientide / elanike arvuga? Kui kaarti vaadata, siis on näha järgmist:

   Eesti (~1,3 milj)
   * Tallinn (~400 tuhat)
   * Tartu (~100 tuhat)
   * Pärnu (~40 tuhat)

   Läti (~2 milj)
   * Riia (~650 tuhat, asub Baltikumi keskel)

   Leedu (~3 milj)
   * Vilnius (~550 tuhat)
   * Kaunas (~300 tuhat)
   * Vilniuses ja Kaunasest ~250 km kaugusel asub Kirde-Poola suurim linn Bialystok (~300 tuhat)
   * kaks Leedu piiri äärset Poola vojevoodkonda Masuuria ja Podlaasia (kokku ~2,6 milj)
   * Leedu lõunanaaber Valgevene (9,5 milj), sealhulgas Vilniusest ~180 km kaugusel asuv Minsk (~1,9 milj)

   Ma ei ole küll mingi ekspert kuid miski seose reiside arvuga võib neist numbritest välja lugeda küll -- odavlennufirmade tegevuse eesmärk ei ole ju mitte klientidele palju odavaid ja erinevaid lende pakkuda vaid hoopis 150 .. 190 kohaline lennuk pidevalt maksimaalselt täis müüa ja seeläbi omanikele maksimaalset kasumit teenida. Eelnevaid numbreid vaadates on reiside pidev väljamüümine Leedus hoopis tõenäolisem kui Eestis.

 • 11

  Autoreis läbi kogu Itaalia

  • Reisihuviline
   Ma arvan, et planeeritav ring ümber terve Apenniini poolsaare on veidike pikk selle napi 12 päeva jaoks. Jõuad küll ära sõita ja saad kindlasti põhjalikult tuttavaks oma rendiautoga aga Itaalia enese jaoks jääb aega vähevõitu...
   Soovitan sul jagada oma plaan näiteks kaheks -- põhjapoolne osa Bergamost Roomani või siis lõunapoolne Roomast allapoole. Aprillis on alumise poole ilm kindlasti parem.

 • 2

  Ventspilts -Travemünde