Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Lulu

Reisisell

Lulu

Kasutaja Lulu liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 5 / 82
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 1 (0.16%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 22

  Hotell Pattayas

  • Reisihuviline
   Eh... Miks otsida mingit korterit või stuudiot... Elan juba viimaseid aastaid väga normaalses hotellitoas. Pattaya, Soi Buakhao, kui keegi peaks teadma. Wifi, teenindus, koristamine, kõik olemas, kõik suurepärane. Vaikne. Turvaline. Omaette. Võimalik kiiresti ja kergesti jõuda kuhu iganes. 10-bahti-taksod sõidavad ööpäevaringselt ukse eest mööda. Motikataksod ainult ootavad. Endal auto kah olemas, kui peaks vaja olema näiteks kellelegi lennujaama vastu tulla. Maksan selle elamise eest vaid 8000 bahti kuus. Võin siit igal hetkel püsti tõusta ning minema kõndida. Miski ei seo, miski ei ahista. Selliseid kohti on Pattayal muidugi hulgaliselt....
 • 74

  Naised Laoses ja Kambodzas ehk laiem arutelu müüdavusest

  • Reisihuviline
   Aga teeme nüüd nii, et ei pahanda nendega, kes tahavad midagi teada. Näiteks hinda.

   Ja nad olgu rahul. Sest hinnad on väga normaalsed. Pole üldse vaja selle pärast muretseda.

   Kui aga keegi tahab sel teemal miskit teemat üles tõsta. Et miski on ebaseaduslik või kuidagi kellegi jaoks sunnitud. Siis võin ma tõesti, täie vastutustundega ütelda, et vähemalt Tai maal, aga väga ilmselt ka mujal Kagu-Aasias, Laoses, Kambodzhas, Vietnamis, ei sunni keegi kedagi kuskil prostituuudiks.

   Inimkaubandusega pole sel vähimalgi määral tegemist. Ega mitte ka laste pilastamise või kellegi orjastamisega.

   See on üks neist müütidest, mida levitatatakse, erinevate organisatsioonide ja ringkondade poolt. Erinevatel põhjustel. Aga alust neil ei ole.

   Mitte ükski "saada olev" tibi või naine või tüdruk või poiss või ennast naiseks muutnud mees... variante on... Igatahes, mitte ükski neist ei pea ega ole sunnitud midagi tegema, kellelegi mingit teenust osutama, kuhugi minema, kui ta seda ise ei taha.
 • 284

  Tai viisa vol2

  • Reisihuviline
   Teatavasti on praegu ühekordse sisenemisega Tai turistiviisa (sealhulgas nn lennujaamaviisa) tasuta.

   Varem oli valitsus teatanud, et tasuta viisa andmise poliitika kestab märtsini, kuid äsja saabus uudis, et nüüd on seda pikendatud kuni aasta lõpuni.
 • 40

  Eestist ära?

  • Reisihuviline
   Loen siin neid kommentaare ja mõtlen, et, eh...

   Inimene elab seal, kus tahab. Ja kui enam ei taha, läheb jälle mujale. Keegi ei pea kogu aeg samas kohas olema.

   Ja ei ole ühte või ainsat põhjust või gruppi või kategooriat. Et just noored tahavad Eestist ära minna või et otsitakse miskisugust paremat elu või midagi veel. Põhjusi on palju rohkem. On asju, mis Eesti tõesti vastikuks teevad ja sealt inimesi minema ajavad ja on asju, mis kuskil tõmbavad. Ja muidugi on ka asju, mis inimesi Eestis hoiavad.

   Ma olin 54-aastane, kui otsustasin Eestist ära tulla. Sest teadsin maad, kus mul oli märksa kodusem olla. Tean terveid perekondi kooliealiste lastega, kes on Eestist lahkunud ja mujale elama asunud ja kahetsevad vaid seda, et nad varem seda ei teinud. Tean väga lugupeetud vanema põlve eesti kirjanikku, kes peab Eestist lahkumise plaane. Seiklushimulised noored ja parema teenistuse otsijad on vaid väike osa sellest kõigest.

   Ja samal ajal tunglevad kasvõi Eestisse elama paljude teiste maade rahvad.

   Ja siinsamas, kus ma praegu elan, tahaksid paljud kohalikud just siit kuskile mujale elama minna.

   Kogu seda teemat võiks võtta rahulikumalt. Las inimesed elavad seal, kus neile meeldib.