Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Kristjan

Reisisell

Kristjan

Kasutaja Kristjan liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Brasiilia

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 7 / 17
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 5 (0.8%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 75

  Tansaania

  • Reisihuviline
   Tere!

   Homme hommikul lendan Tansaaniasse. Küsimus aga veel raha kohta, et kuna igalpool räägitakse USA dollaritest, kas peaksin siin eurod dollariteks vahetama või saab ka vabalt enam-vähem õiglase kursiga seal eurodega arveldada?

   Mina tänan.
   Kristjan
 • 16

  Kodumajutus Bulgaarias Päikeserannikul

  • Reisihuviline
   Kodumajutus Sofias

   Tere!

   Lendan oktoobri alguses Sofiasse ning kuna eelarve on kaunikesti piiratud, siis mõtlesin, et mõistlik uurida ka kodumajutuse kohta. On kellelgi kogemusi, on selliseid võimalusi Bulgaarias üldse? Lähen üksinda ja tegemist pole turismireisiga, vaid pigemini kultuurireisiga minimaalse liikumisega. Asukoht ei pea olema rangelt Sofia, vaid võib ka olla mõni muu linn. Näiteks Gabrovo kandis, kuid päris mitmesaja kilomeetri kaugusele mere äärde ka seiklema hakata ei taha. Kuid miski pole välistatud heade tingimuste korral. Põhimõtteliselt on ainukesteks tingimusteks paigale internetiühendus ja soe vesi. Kõige muuga annab tingida.
   Palun, et kui keegi teab mõnd taolistesse raamidesse mahtuvat kodumajutuskohta (loomulikult võib ja olla hotell/motell/hostel, aga need vaevalt, et eelarvesse mahuvad), siis oleksin info eest tänulik. Ööbimiseks on eelarves ette nähtud 10–12EURi öö kohta.

   Head ja tänud!
 • 16

  Kogemus

 • 26

  Öömaja Sri Lankal

  • Reisihuviline
   Pikaajaline majutuskoht Colombos

   Tere!

   Alati olen reisinud seljakotiga ning elanud elu Robinsoni moodi. Seekord on aga teisiti. Nimelt, plaanin minna taas Sri Lankale, aga pean sinna jääma viieks-kuueks nädalaks. Elada oleks tarvis Colombo kesklinnas ning majutus peaks olema selline, et ma saaks elada n.ö. mugavat elu – et ei peaks muretsema söögi-joogi-koristamise ja muu elementaarse pärast. Peaks olema esinduslik ja viisakas, kindlasti peaks olema korralik internetiühendus jne.
   Kuna mul omal puuduvad isiklikud kogemused, siis uuringi siin, kas võimalused piirduvadki Hiltoni-Marriotti-stiilis majutusega või on olemas ikka ka tagasihoidlikumaid kohti, mis mu vajadustele vastaks? Oluline oleks küll aga see, et tulevane staap asuks Colombo kesklinnas.

   Tänud vastajaile-teadjaile!