Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

PonieR

Reisisell

PonieR

Kasutaja PonieR liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 2
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 25 (3.99%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 0

  Garmin nüMaps Guarantee

  • Reisihuviline
   Lihtsalt infoks teistele, kes omale navigatsioonitooteid ostavad. Garmin kinnitab oma toodete juures, et kui toode registreerida 60 päeva jooksul peale esimest kasutamist, siis on võimalik tõmmata ühekordselt uusim kaartide uuendus. Ilusasti on öeldud, et 1 uuendus seadme kohta, mis on mõistetav ja arusaadav. Küll aga avastasin oma pettumuseks, et seal on üks kitsendav tingimus, mida mina kusagilt välja ei lugenud (https://my.garmin.com/maps/nuMaps.htm). Nimelt, ostes nii Euroopat kui Ameerikat sisaldava toote (minu puhul Nüvi 775T), saate tasuta uuendada siiski ainult ühte, kuna seadmesse paigaldatud Euroopa ja Ameerika kaarte käsitleb Garmin 2 eraldi tootena. Seda ei osanud isegi kahtlustada, kuna hiljem juurde osta on võimalik küll nii Euroopat kui Ameerikat kattev (konkreetse seadme) eluaegne viimase kaardi garantii, mis on vaid veidi kallim kui ühe kontinendi garantii (http://www.garmin.com/garmin/cms/us/maps/numaps-lifetime). Ja eesti keel lonkab sellel seadmel küll mõlemat jalga (võrreldes näiteks TomTomiga) :)
 • 2

  Kas USA-s saab tavalise eesti deebetkaardiga hakkama?

  • Reisihuviline
   no kui Magnet on olemas, siis pole ju probleemi, see ongi täiesti tavaline Mastercard krediitkaart. Tal on isegi see eelis, et kui tahad suuremaid kulutusi teha, siis saad talle suvalisel ajal piisavalt raha peale kanda.
 • 8

  Sportauto rent Saksamaal?

  • Reisihuviline
   lahe mõte on ju praegusel ajal minna mingi korraliku sportautoga kiirteele rebima ... isegi saksamaal on praegu suht vastikud ilmad ja hea võimalus kiirteel statistikaks saada. kui sellised plaanid, siis tasub korralikku autot nautida ikka suvel, päikesepaistelisel nädalavahetusel kui sakslased ise ka oma paremad riistad välja veeretavad ;)

   sel aastal oktoobris käies oli Poolast Hollandisse ja hiljem Luxemburgist Poola sõitmine suht unine. 200km/h kippusin teel üks kiiremaid olema. mõni pereisa kiirustas ehk suuremat sorti pereautoga mööda.

   kui paar aastat tagasi kesksuvel läksin Rostocki kaudu Hollandisse, siis esimene rida sõitis umbes 140km/h stabiilselt ja samas 200km/h teises reas polnud üldse võimalik sõita, sest pidevalt tekkisid tahavaatepeeglisse väga kiirelt suurenevad täpid ja hetk hiljem eespool kaugusesse kaduv x arv summutitorusid ... neid lapikumat sorti sõiduriistasid oli võimalik vaid hetkeks silmanurgast hoomata kui nad üsna uduse pildina mööda sähvatasid ;)