Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

missomaa

Rändur

missomaa

Kasutaja missomaa liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 5 / 6
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 23 (3.67%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 28

  Qatari soodusmüügi piletiost

  • Reisihuviline
   Minul on olemas Norra krediitkaart, valdan ka norra keelt. Tartus saan Tripmonster'i kaudu ostmist konkreetsetel soovijatel isiklikult aidata, aga mujal Eestis teatavat riski võtta ei tahaks.
 • 0

  Otsin transporti jaanuari alguses Lapimaalt või Põhja-Norrast Eesti suunas

  • Reisihuviline
   Tere! Otsin transporti 1-3 inimesele Põhja-Norrast või Lapimaalt Eestisse (sobib ka Helsinki). Aitame jagada kulusid. Sõit võiks toimuda enne 7. jaanuari. Kaunist aastavahetust! allan.kahar@gmail.com või +37255945320.
 • 6

  Ryanairi plaan: lennupilet Euroopast USA-sse 10 eurot

  • Reisihuviline
   Norwegian oma kauglendudega kindlasti veel kasumit ei tooda. Aastavahetuse paiku oli sellest Norra meedias päris palju juttu, et lennufirma võttis ette liiga ambitsioonikad plaanid praktiliselt olematute kogemustega kauglendude vallas. Kuna 787-lennukeid oli aastalõpu seisuga kohale jõudnud vaid 4 ja need vajasid ilmenenud probleemide tõttu korduvalt erihooldust, siis ära jäänud ning hilinenud lennud olid aastalõpu seisuga Norwegianile üle 100 miljoni krooni ainuüksi reisijatele makstavateks hüvitusteks maksma läinud. Olemasolevate lennukitel on praegu maksimaalne töögraafik, mis neil paigal seista ei luba, kogu liiniahel võib ühe vea tõttu sassi minna. Samas on uusi liine Norwegianil plaanis avada veel omajagu, kuid lennukite aeglane valmimine ei luba neid nii ruttu välja kuulutada kui paljud sooviks.
 • 8

  Autoga Tallinnast Murmanski

  • Reisihuviline
   Låheksin kindlasti Narva kaudu. Soome kaudu raiskad vaid raha ja aega. Kui aeg on ilusasti broneeritud, saad kiirelt yle piiri, eelmise aasta probleemid on praeguseks kadunud. Mina liikusin Narva-Leningrad-Petrozavodsk-Murmansk kaudu oktoobrikuus Norrasse. Kaasa sai Eestist vøetud ka koer, kelle vastu Narvas yldse huvi ei tuntud (kyll aga uuriti omajagu Storskog'i piiripunktis Kirkenes'i låhedal).

   Minu jaoks oli kogu Venemaal see M18 maantee tåielik yllatus. Nii head teed annab Eestis otsida... Rohkem kui 1500km juures oli reomondis ja auklik umbes vaid 20km ja kohalike jutu jårgi olla see løik igikeltsa tøttu lootusetu juhtum juba aastakymneid. Kui viimane talv uut teed åra ei løhkunud, siis ei ole mingi probleem våhem kui øøpåevaga Murmanskisse jøuda, aga soovitan siiski teeåårsete vaatamisvåårsustega (kørvalteed on halvad) ja juuni-sååskedega låhemat tutvust teha. Pøhja-Norra teed on igal juhul palju halvemad ;).

   Politseiga ei tohiks Venemaal probleeme enam olla, Putin on seaduse-tundjate palgad nii kørgeks ajanud, et pistisehuvi on neil kadunud. Kesk- ja Pøhja-Soome piiripunktidest Venemaale sattudes vøib oodata ees kymneid kilomeetreid våga halbu teeolusid.