Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

eteglan

Uus kasutaja

eteglan

Kasutaja eteglan liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 2 / 2
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 21

  Sardiinia küsimused

  • Reisihuviline
   Sardiinia on küll üsna väike saar, kuid see-eest mägine ja niisiis on autoga teatud vahemaade läbimiseks vaja arvestada kindlasti suurema ajakuluga, sest teed on käänulised ja kulgevad tõustes-langedes pea kogu läbi saare. Käisime väikese seltskonnaga Sardiinias eelmisel aastal aprillikuus ja autoga seikleseime mööda saart kolm päeva, mis on iseenesest ka paras aeg, sest väga kurvilised teed ja kõrguste vaheldumine ei paku just suuremat lusti väga pikalt autos aega veeta. Kuid ilma saarel ringi kolamata jääksid nägemata suurepärased rannad ja vaated mägedelt/mägedele, mis asuvad suurematest linnadest enamasti eemal.

   Ise pean üheks hurmavamaks kohaks Costa Smeralda piirkonda (mäletamist mööda asus saare idaosas) oma ilusate ja hästi hooldatud väikeste rannikul asuvate linnakestega ning samuti tõeliselt kenasid liivarandasid, mida jagub saarel hulganisti.
 • 2

  Pamplona

  • Reisihuviline
   Mõneti innustatuna Hemingway romaaniklassikasse kuuluvast raamatust "Ja päike tõuseb" otsisin tripi foorumist postitusi Pamplona iga-aastase fiesta kohta. Eneselegi üllatuseks leidsin vaid mõned üksikud vasted, kuid nendeski polnud sõnakestki kirjutatud Pamplona fiestast, vaid sisaldasid hoopis eemalepeletavat sõimudialoogi härjavõitluse pooldajate ja selle vastaste vahel. Seega tekkiski huvi, kas keegi tripi liikmetest on Hispaanias legendaarsel fiestal käinud, kohalikku melu kogenud ja ürituse kulminatsiooniks olevaid härjavõitlusi kaenud.
 • 6

  Bussireis Pariisi tennise turniirile

  • Reisihuviline
   Olen kursis, et Grand Slam'idele hakatakse pileteid müüma juba sisuliselt pärast eelneva aasta turniiri lõppu ja seega tekkis küsimus, et kas ja kuidas plaanite endale piletid hankida. Kas olete need juba online's ära ostnud või loodate vahetult enne mänge kohapealt pileteid saada?
   Ja kui leidub keegi, kes on tenniseturniiridel käinud (eelkõige Suure Slämmi turniiridel) ja teab anda hüva nõu, kas on alati mõistlik osta piletid ca pool aastat ette või on võimalik ka kohapeal olles endale pääse hankida, oleks tore, kui ta seda informatsiooni jagaks!
 • 1

  Autorent: sularaha või krediitkaart?

  • Reisihuviline
   Minek ca kolme nädala pärast Sardiiniasse ja broneeritud easycar.com-ist kolmeks päevaks auto, mille eest tasusin u-kaardiga deposiitmakse, kohapeal peab tasuma ülejäänud summa. Kuna meie reisiseltskonnas kellelgi reaalset krediitkaarti ei ole, tekkiski küsimus, et kas sularahas on võimalik maksta. Olen alati iseenesestmõistetavaks pidanud, et sularaha kehtib alati ja kõikjal (va. internet ja mõned ekstreemumid), kuid kuna lepingus on kirjutatud vaid kehtiva krediitkaardi olemasolu vajalikkusest, olen natuke segaduses. Kindlasti on siin inimesi, kes reisil olles autot rentinud ja oskab ehk aidata, kas krediitkaart oleks hädavajalik?