Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

veigo

Reisiguru / Toimetus

veigo

Kasutaja veigo liitus 18 aastat tagasi

 • 449
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 588 / 621
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 24 (3.83%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 20

  Masai Mara, kellel on kogemusi?

  • Reisihuviline
   Keeniast jälle tulnuna võin öelda, et tavaline korraliku ööbimisega (telk, kus on voodid, dušš ja wc) safaripäev maksab endiseltt 310-330 dollarit päev. Seltskonna suurus ei anna mingit soodustust. Küll aga tasub välja kaubelda tasuta transport Nairobi lennujaamast hotelli.

   Pole isiklikult Tsavos käinud, ainult korduvalt sealt läbi sõitnud (ei, mitte ainult Nairobist Mombasasse) ja ütleks, et see park pole seda raha väärt. Ma ei tea ühtegi kohalikku, kes Tsavot soovitaks.

   Nakuru on tänaseks suht surnud koht, Kui soovite flamingosid näha, siis ilmselt see sooviks ainult jääbki, sest veetase on niipalju tõusnud, et flamingodele sinna enam asja pole.

   Mida peaks veel arvestama? Vast seda, et teil tõmmatakse netist ostes nahk üle kõrvade nii ehk naa. Seda saab veidi tasandada, kui suhtlen oma kontrollitud Keenia kontaktide kaudu, kes teavad, et ma tean hindu ja iga jama läheks neile kalliks maksma. Umbes 40 eestlast on seni rahule jäänud.
 • 21

  Uut Gambia kohta

  • Reisihuviline
   Olles veidi Aafrika oludega mõnevõrra kursis, siis tõlgendaks olukorda järgmiselt:

   - Gambia vana president ei taha lahkuda. See on Aafrikas suhteliselt sageli esinev juhus, sest sel juhul kuivaks võimust tulenevad rahakanalid kokku.
   - uuel presidendil pole võimu teostamiseks vajalikku kontrollaparaati veel käpa all (armee, politsei jne).
   - see on hea võimalus ümber jagada väiksemate tegelaste mängumaid ehk äkki saab oma hõimule veidi rohkem.

   Välismaalasi see kogu jama tegelikult puudutada ei tohiks, sest tegemist on puhtalt siseriikliku probleemiga. Aga kõik valimistega seonduv on Aafrikas küllalt tundlik teema.
 • 1

  Sel aastal on Kanada rahvusparkide külastamine tasuta

  • Reisihuviline

   NB! Tegemist on Trip.ee-s eelnevalt postitatud uudise taasavaldamisega. Aga kuna see teema ei pruugi kõigil väga meeles olla, avaldame selle uuesti.

    

   2017. aastal tähistab Kanada (täpsemalt Kanada Konföderatsioon) oma 150. sünnipäeva. Kanada valitsus on teatanud, et sel puhul saab 2017. aastal külastada kõiki Kanada rahvusparke tasuta. Veel enam, alates 2018. aastast saavad kõik alla 18-aastased Kanada rahvusparke külastada tasuta. 

    

   Aastane perepass maksab muidu 86 eurot, noortele (vanuses 6-16 aastat) on see 21 eurot, täiskasvanutele (17-64 aastat) 43 eurot ja pensionäridele (65+) 36,5 eurot.

    

   Missugused Kanada rahvuspargid reisiplaani võtta? Loetelu Kanada rahvusparkidest leiab nii Parks Canada lehelt kui Wikipeediast. Järgnevalt mõned reisiideed.

    

   Banffi rahvuspark

    

   [[10020]]

    

   Yoho rahvuspark

    

   [[10021]]

    

   Nahanni rahvuspark

    

   [[10022]]

    

   Kootenay rahvuspark

    

   [[10023]]

    

   Jasperi rahvuspark

    

   [[21276]]

    

   Kui sul on veel häid soovitusi Kanada rahvusparkide kohta, siis anna teada!

 • 9

  Namiibia reisipildid, 2016