Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Vihelik

Uus kasutaja

Vihelik

Kasutaja Vihelik liitus 10 aastat tagasi

 • 1
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 0 / 41
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 3

  NY-Chicago automotoreis

  • Reisihuviline
   NY ja Chicago vahet mitu korda läbi sõitnuna ei ole minu arust nende vahel suurt midagi vaadata, välja arvatud mõned muuseumid, Niagara ja matkamiseks muidugi Apalatši mäed. Detroidis on "kohustuslik" ära käia Detroidi Kunstimuuseumis (Detroit Institute of Arts), kus lisaks kõigele muule asub Mehhikost põhja pool asuv võimsaim Diego Rivera fresko. Otse üle tee muuseumist asub Detroidi linnaraamatukogu, kus huvilised saavad kokkuleppel kuraatoritega näha üht Ameerika suurepäraseimat vanadade käsikirjade ja trükiste kogu. Detroidist Chigago poole sõites jääb teele ette ka Indiana Dunes National Lakeshore'i rahvuspark, kus asuv looduspärand oleks veidi nauditavam vist siiski mõnevõrra soojemal aastaajal. Chicagosse võib ennast muidugi terveks nädalaks unustada.
 • 3

  USA siselendude käsipagas

  • Reisihuviline
   USA siselendudel olen viimasel paaril aastal aja (ja raha) kokkuhoidmiseks kandnud kaasas väikest reisikohvrit, mis kvalifitseerub käsipagasiks, ja suurt Targuse seljakotti 18-tollisele rüpperaalile, kuhu lisaks mahub hulganisti raamatuid ja muud eluks/tööks vajalikku. Ühtegi probleemi pole mul tegelikult kahe koti tõttu ette tulnud ning ka pardapersonal pole kunagi norinud. Ainus tõrge (mis tegelikult teeb elu lihtsamaks) võib ette tulla väiksemates osariikides lendavate sigarimõõtu ettevedamislennukitega, kus kohver pea kohale ei mahu, nii et peale pardakaardi näitamist ja enne salongi sisenemist tuleb kohver jätta koridori lennuki ukse juurde, kuhu see maandumise järel umbes 5 minuti pärast tagasi tuuakse. Tasu selle eest ei võeta.

   Käsipagasi mõõtmist-kaalumist on minul ette tulnud üks kord Euroopas (ei kusagil mujal kui armsas Tallinna lennujaamas!) ning praktiliselt iga kord nendes Lõuna-Ameerika maades, kus lendavad LAN Airlinesi lennukid.
 • 11

  Võib mõnele reisi- ja geograafiahuvilisele ajaviidet pakkuda

  • Reisihuviline
   Teisel katsel 194/196. Pisikesed saareriigid suutsin kõik meelde tuletada, aga Euroopas jäid mingil kombel Serbia ja Ungari vahele:-( Muidu igati lahe mälumängurakendus.
 • 11

  New York, San Fransisco, LA, San Diego: okt.2012

  • Reisihuviline
   Nagu Hea Kurimoor juba kirjutas, ei oma inimeste arv broneerimisel tähtsust, sest pakkumine käib toa kohta, mille sisustus on "üllatus". Kui tahad kindel olla, et kaks täiskasvanut ja kaks last kindlasti ära mahuvad, siis broneeri kaks tuba. Kuigi Priceline lubab, et igas toas on kaks voodit (tavaliselt queeni), kuhu pere peaks ära mahtuma, on minuga mitu korda juhtunud, et on vaid üks voodi -- king size. Ühe, ehkki suure voodiga tubasid tuleb rohkem ette madalama tärniga hotellide puhul.

   Muuseas, see "vanamees" Priceline kodulehel pole üldsegi mitte serblane (ja mis serblastel viga on?). Tegemist on Star Treki esimese kapteni James T. Kirki osatäitja William Shattneriga, kes on hoopistükkis Austria-Ungari päritolu.