Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

lagle

Rändur

lagle

Kasutaja lagle liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: India Kanada Mehhiko Sri Lanka Tai

 • 3
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 5 / 14
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 18 (2.88%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 2

  Zakyntos

  • Reisihuviline
   Käisin samuti Aurinko esimese reisiga juuli lõpus Zakynthosel ning samuti Argassis. Huvitav, et meil paistis päike igal päeval - ainult äramineku päeval oli alates pärastlõunast pilvisem. Õhutemperatuurid olid pigem 30 kanti, kuid ka 25-28 kraadi on tegelikult ju väga soe?

   Saar ise meeldis väga. Argassi oli rahulikm, kuid mitte liiga rahulik. Saare keskus Zante (Zakynthos town) on ~4 km kaugusel ning seal leidis peaväljakult ka paar tümpsumuuusika baari.

   Kes ise autot rentida ei taha, siis täitsa asjalik on saare bussiekskursioon. Zakynthosel olles tuleb võtta laevareis postkaardipiltidelt tuntud Laevahukuranda (Shipwreck Beach). Kui tahta vältida suuri ekskursioonilaevu, siis võibolla tasub uurida väikeste laevadega transporti Porto Vromist või Siniste koobaste juurest (vastavad reklaamsildid olid väljas). Imeline rand tasub igal juhul külastamist - päriselt on veel ilusam, kui pildil!

   Saarel liiklus rahulik ja sujuv. Soovitaks rentida auto/atv/roller ja ise ringi sõita - juua jahutav jook supervaadetega Kampi tavernas, külastada Porto Vromi koopaid, käia imelisel Laevahukuranna vaateplatvormil, teha pilt Kreeka vanim, 2000.a vanuse oliivipuuga, külastada oliivitehast ja pisemaid külasid jne.

   Muidugi rannad - Vasilikose rannad, Kalamaki pikk liivarand, meile meeldisid ka pisikesed rannasopid Agios Nikolaose ning Tsilivi vahel.

   Orienteeruvad rendihinnad: linnajalgratas ~7-10€, roller ~23€, ATV ~45€, sõiduautod al 30€ ja lahtised Suzukid al 65€.

   Saar on pisike, kuid nädalaks tegevust jagub. Kui jääb väheks, siis Kefaloonia saar jääb kõigest 1,5h praamisõidu kaugusele.

   Mõnusat reisi!
 • 43

  Soodsate (lennu)reisipakkumiste arutelu

  • Reisihuviline
   Mina ei oleks nii pessimistlik paketireiside suhtes, sest eelkõige Soome reisikorraldajad suudavad nii viimase hetke pakkumiste- kui ka lihtsalt kampaaniate raames tihtipeale pakkuda vägagi atraktiivseid hindu. Näiteks praegugi võib leida nädalase reisipaketi Gran Canariale hinnaga ca 300 EUR. Tallinnast/Helsingist/Riiast mõistlikku lennumarsuuti + hotelli/apartementi selle raha eest on üsna raske ise kombineerida. Tean inimesi, kes on ka mitu nädalat ette ostes saanud reisipaketi just kaugishtkohtadesse imeodavalt.
   Aga muidu tore artikkel - see kõhu täissöömise punkt meeldis kõige rohkem :)
 • 44

  Magamine / puhkamine erinevates lennujaamades

  • Reisihuviline
   Eelpool mainitule lisaksin:
   Taškendi lennujaam - nüüdseks peaks seal olema uus terminalihoone, kuid paar aastat tagasi oli öisel ajal 7h ootamist üsna huvitav kogemus. Magamiseks pinke jagus, sest olime sõbrannaga ainukesed jätkulennu ootajad. Hiljem saabus tšarterlennuga aga terve lennukitäis kaasmaalasi, kellest suurem osa tundus üsna purjakil olevat. Rahu ja vaikus sai siis ka läbi.
   Manila Nino Aquino lennujaam - 2011.a veebruaris igaljuhul suleti ööseks suurem osa terminalist ja ööbijatel lubati viibida üsna väikesel alal terminali esimesel korrusel. Mäletan, et magada ei saanud, sest konditsioneer oli täisvõimsusel tööle pandud, see-eest aga lubati kohviku pehmetel sohvadel oodata. Tolle hetke õnneks oli seal tasuta wifi, mille abil tunnid kiiremini möödusid.
   Clarki lennujaam Filipiinidel - Clarkis lasti reisijaid terminali sisse alles 2h enne lennu väljumist ja seetõttu tuli ööbida põhimõtteliselt õues. Lennujaamal oli teatud sorti "arrival hall", mis kujutas endast katusealust kõvade plastpinkidega. Ööbijaid oli tol ööl teisigi ning värskes õhus oli oodata isegi parem kui undava konditsioneeri all.
   Aucklandi lennujaam - öisel ajal avatud ainult rahvusvaheliste lendude terminal ja leidus isegi pinke, kus sai täiesti pikali visata (nii, et keegi ei tulnud keelama).
   Hanoi lennujaam - kui esialgu tundus kõige parem ööd veeta kohvikus (mis asus kuskil alumisel korrusel), siis tuli sealt üsna ruttu ära kolida, sest rotid lae all ja põrandal tegid jubedat lärmi. Kuna silmi kinni pannes oli tunne,e t nüüd jooksevad nad mul näo peal, tuiasin lennujaamas niikaua ringi, kuni ka mingi pingikese leidsin. Magada eriti ei saanud.
   Oma pikima ööbimise/lennujaamas ootamise olen teinud Stanstedis ning olles seal ka varem paaril korral ööbinud, siis on just ööd Stanstedis olnud kõige mugavamad (kuivõrd lennujaamas ööbimist üldse mugavaks saab lugeda).
 • 43

  Ootan soovitusi: Samui, Phang Nang, Krabi (Phi Phi)

  • Reisihuviline
   Koh Taolt sai piletid ostetud jah kohalikust reisibüroost. Minu arvamus on, et internetist ette miskit väga bronnida pole mõtet.