Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Ussicke

Rändur

Ussicke

Kasutaja Ussicke liitus 9 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Ungari Hispaania Andorra Portugal Praha

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 4 / 50
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 15 (2.4%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 25

  Itaalia - mida Eestisse kaasa osta?

  • Reisihuviline
   Söögist tõime meie siirupeid, mida kohvile lisada - need maksid kordades vähem kui Eestis. Oleme korralikud kofeiinikud ja CoffeeIn'i "piparmündisiirupiga soja-latte" on enam-vähem igapäevane kaaslane bussi oodates :) Nüüd saab kodus ka teha, jehuu! Maitseb sama hää, aga hind tuleb kordades odavam :P

   Siis veiniäädikad. Ka supermarketites igati korralikud.

   Ma ei tea, kas Eestis müüakse kuskil Farchioni oliiviõlisid - kunagi Delica poes olid, nüüd see pood kadunud - ma isiklikult tooks seda.

   Pisikesi veine tetrapakis. Klaasijagu. Paras näiteks veinikastme jaoks, ei pea tervet pakki/pudelit õhtale saatma, kui tõesti vaid klaasijagu vaja.

   Granitad. Need on sellised jääpurujoogid/magustoidud. Supermarketites müüakse plasttopsikutes, mida saab transportida mis iganes temperatuuril, kodus hoida tavakülmikus ja enne söömist tuleb mingiks ajaks sügavkülma toppida. Geniaalne, ma ütleks. Kahju, et ainult kaks sorti sai toodud.

   Eriliste kujudega pastatooteid sai kah ostetud - säilivad suhteliselt kaua ja transpordi-temperatuuri suhtes eriti ei pirtsuta.

   Mäletan, et uurisime ka mooside ja kastmete riiuleid, aga millegipärast ei ostnud. Ei mäleta, miks :D

   Kui mina autoga Itaaliasse läheks, ma tassiks serviiside kaupa keraamikat kaasa (majoolika), aga ilmselt kõik ei ole sellised keraamikahullud :D

   Firenzest ja San Marinost nahktooted, väga OK hinnaga ja milline valik... Eestist ei saa nii praktilist kotti, kus iga asja jaoks oma sahtel ja suurus ka paras, mingi kahtlaste märsside mood lokkab praegu ja täisnahast kraam on siin sellise hinnaga, et kogu pool aastat ja makstes on tunne, nagu verega maksaks.
 • 1

  Kopituse eemaldamine telgilt

  • Reisihuviline
   Paistab, et niiskuse käes on hallitus telgikangasse pesa teinud :S Selle vastu aitab bergamoti eeterlik õli (soovitas venelannast sõbranna, kes enda palavas korteris hallitusega pikemat aega mädahädas olnud ja sattus korra vaatama mingit venekeelset dokumentaalsaadet, kus katsetati erinevaid hallituse eemaldamise meetodeid ja uuriti igasugust sorti hallituste "hingeelu"). Veega lahjendada ja sellega hallitusekohad üle nühkida, lasta kuivada. Eeterlik õli on suhteliselt karm kraam ilma lahjendamata, aga vot seda ei oska küll öelda, kas ja kuidas ta telgi vettpidavust mõjutab. Kui võimalik, katseta mõne sarnase kanga peal enne.
 • 12

  Aastase lapsega suusareisil-millega liigelda lumehangede vahel?

  • Reisihuviline
   See on sul küll arukas mõte oma käru mitte kaasa tirida - lennuki pagasist saadakse valdav enamus kärusid mitmes tükis tagasi :( Ainus variant on käru kõvemasse kasti pakkida, siis jääb suure tõenäosusega terveks ka. Aga teisest küljest jälle jama, sest kärude ja vankrite rentimist eriti ei harrastata, müük ikka rohkem levinud.
 • 8

  Kangas veekindlaks - millise vahendiga ja kust seda saaks?

  • Reisihuviline
   Huuh, järelikult on võimalik midagigi päästa veel.

   See jakk on mingisugusest "joperiidest", mitte nailon ega mitte impregneerkangas. Hea praktiline, sest poripritsmeid sisse ei võta, need saab niiske lapiga maha pühkida. Vatiin on vahel ja voodrisiid seespool. Kapuuts seest karvane :) Masinas pesemise järel pidas ilusti vett edasi, aga nii kui keemilisest saabus, ei midagi enam. Kevadel jaheda ilmaga sadas mõõdukalt ja mul oli selg kotirihma alt pesuni märg :S Ei tahaks sellist kogemust teist korda läbi elada, aga jakki ära visata ka ei taha.