Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

J

Rändur

J

Kasutaja J liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Indoneesia

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 11
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 19 (3.04%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 3

  Indoneesia, Bali versus Tai, Phuket pikemaajaliseks peatumiseks?

  • Reisihuviline
   Me olime 1,1 aastase põngerjaga 4 nädalat Phuketil ja 9 päeva Balil ja mõned päevad lisaks Kuala Lumpuris !
   Lühidalt võtaks kokku nii: Phuketile on lennureis lühem, mis võib pisikesele väga mõjuda.
   Phuketil on elu väikelapse sõbralikum, odavam, valikuvõimalus on suurem ja liiklus parem.
   Me suutsime Phuketil olles lapse haigustest vaba hoida, aga Balil me nii kergesti ei pääsenud ja vahepeal tekkis küsimus, et kas julgema haige lapsega 14h lennu ette võtta !
   Kuna oleme eelnevalt päris paljudes riikides ringi kolistanud siis julgeksin väita et Tai on süda-talvel väikelapsega elamiseks üks paremaid ja mugavamaid võimalusi !

   rahuliku lendu kõigile ;)
 • 4

  Soovitused Margarita- Valencia- Merida- Puerto Ordaz- Cumanas rändamiseks

  • Reisihuviline
   Venetsueelas ei tasu eriti millegi peale kindel olla !
   Tegime oma plaanid LP ja netist saadava info järgi, aga reaalsus oli vähekene teine! Netis olid isegi lendude väljumiste ajad kirjas, lähed kohale vaatad reklaame, kõik justkui peaksa toimima aga pileteid osta ei saa kuna soovitud liin on maha võetud! Isegi kui nn lend on olemas siis võib juhtuda see et lendu lükatakse mitu korda edasi ja lõpuks jäätakse see üldse vahelt ära ! See tundus seal täiesti tavaline olevat, et ootad lennujaamas või bussijaamas mingi 5-6h. Ööbussid mis sõidavad kuni 15h. on väga külmad (võta kaasa jope, sall, müts ja kindad)
   Meridasse läksime just Teleferico pärast, aga võta näpust valitsus oli selle sulgeda lasknud,kinniste väravate ees üritasid mornide nägudega müügimehed endiselt mütse ja käpikud sulle pähe määrida!
   Muide suuremates linnades on hotelle väga vähe ja need on nädala lõppudel täis,me ööbisime viimases hädas mingis bordelli sarnases suures kompleksis kus tuba sai üürida 5h. Ühesõnaga trantspordi peale kulub seal mõttetult palju aega !
 • 10

  Jagage kogemusi Malaisiasse reisimise asjus.

  • Reisihuviline
   Mina soovitaksin jääda ühte riiki, sest mõlemas on tegemist ja vaatamist mitmeteks nädalateks! Me oleme käinud 2x Malaisias ja kindlasti lähme kunagi veel, sest riik on suur ja ühe korraga väga palju ei jõua.
   Tais oleme samuti 2x ringi tuuritanud ja loomulikult on sealgi kohti kuhu veel jõdnud pole !
   Kui sa just mitmeks kuuks ei plaani rändama minna siis võta üx riik korraga, näed rohkem, sest üsna palju aega kulub trantspordi peale.
 • 4

  Soovitused Margarita- Valencia- Merida- Puerto Ordaz- Cumanas rändamiseks

  • Reisihuviline
   Tervist. Meil küll LP olemas, aga oleksime äärmiselt tänulikud kui saaksime mõne seal kandis käinud kaasmaalase käest head lisa-infot reisimiseks! Eriti palju oleks küsida Merida ümruses pakutavatest džungliretkedest.