Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

sancs

Rändur

sancs

Kasutaja sancs liitus 10 aastat tagasi

 • 50
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 3 / 37
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 40 (6.39%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 8

  Horvaatia autoreis

  • Reisihuviline
   Vaja on rohelist kaarti ehk siis sisuliselt tõlget kehtivast liikluskindlustuspoliisist. Selle saad oma kindlustusandja käest tasuta.
 • 45

  Myanmari ringreis

  • Reisihuviline
   Parim liikumisviis selles riigis on bussid, liiklus on väga kaootiline, isegi võrreldes Taiga. Rääkimata teede kvaliteedist.

   Seega, säästa end ja liikle mugava JJ Expessiga: myanmarbusticket.com/buscompanies/get_company/1

   Piletid on mõistlik ööbussidele ette ära osta, sest paar nädalat tagasi oli nädal aega ette kõik piletid välja müüdud ja pidin minema Yangonist Baganisse hommikusega. Samas arvestades kui palju tuledeta autosid ja traktoreid seal riigis öösel liikleb, ei olegi päevane buss nii halb mõte.

   Hotellide hinnad on tõesti suhteliselt kallid võrreldes naaberriikidega, samas tubade kvaliteet üle keskmise, kuna paljud hotellid on avatud lähiaastatel.
 • 20

  Rolleri rent ja Tai politsei

  • Reisihuviline
   1. Enamus kohti soovib passi tagatiseks.

   2. Politseiga ei ole mõtet vaidlema hakata mitte kusagil. Kui tahad pääseda ilma suurema ajakuluta, siis tuleb küsida sõbralikult kas saaks ka kuidagi lihtsamalt selle probleemi ära lahendada. Üldjuhul saab.

   3. Ei või B kategooriaga sõita, sest rollerid on seal maal üle 100cm3 kubatuuriga. Samas on politseinikud selles osas küllaltki mõistvad ja kui eriliste lollustega silma ei paista, siis midagi ei tehta. Olen paaril korral ulatanud Eesti id-kaardi lubade asemel ja sellega on rahule jäädud. Liiklusõnnetuse korral ei tule A-kategooria puudumine kohe kindlasti kasuks, seega on soovitav seda siiski omada.

   Mõned üldised soovitused:

   - Küsi oma hotellist, millist rollerirenti nad soovitavad ja maini soovitust ka rollerit rentides, siis on ka pettuse oht minimaalne.
   - Loe leping mõttega läbi ja vaata üle summad, mis on lepingus kirjas. Need ei ole sinna niisama pandud, vaid ka rakenduvad kui rolleri katki sõidad või lased ära varastada.
   - Tee rollerist enne lepingu allakirjastamist pildid rendile andja juuresolekul, et ei tuleks hilisemaid vaidlusi defektide osas.
   - Ürita leida veidi kvaliteetsem kiiver, sest munakoored, millega sealmaal üldjuhul sõidetakse, ei oma mitte mingisugust pead kaitsvat funktsiooni.
   - Vaata rolleri tehniline olukord üle. Rehvimuster. Pidurid. Loksud jne...
 • 27

  rändama kagu-aasiasse 2016 aastal :) paluks soovitusi, nõuandeid!

  • Reisihuviline
   Tai on küll odav, aga 8 dollariga päevas ei tule seal mitte kuidagi välja kui tahad ka ringi liikuda.

   Olen ise seal kohanud rändureid kelle päevaraha on 600bahti ehk 15eur ja see võiks ka olla reaalsem summa, millega päeva kohta arvestada.