Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

silvar

Reisisell

silvar

Kasutaja silvar liitus 15 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 44 / 11
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 8 (1.28%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 3

  Ettevaatust Tahkol

  • Reisihuviline
   Tervist.
   Meil sama lugu eelmisest nädalavahetusest. Peale 1,5h väldanud kogu korterit hõlmanud koristustöid, tolmuimeja ja mopiga mööda elamist ringi laskmist sai korter puhtamaks kui see oli olnud meie saabumise hetkel kui mingi koha peal sokid naks ja naks põranda külge kleepusid. Nüüd siis miski slaavi initsiaalidega tädi kirjutab meile täiesti lampi üldisena tõlgendada võimaldavat:

   >> - tables/desks were dirty/unclean, as well as the oven
   >> - floors were dusty
   >> - toilet and sauna/bathroom have not been cleaned

   ja küsib otsesõnu füüri.

   Peale 4-5 emaili vahetust ja palvet tõendusfotod saata ei ole enam miskit kuulda olnud. Ja kui ka tulema peaks, siis puhtjuhuslikult sai tehtud enne lahkumist veel korterist eri nurkade alt ülesvõtteid, sest korteri enda ruumiline lahendus oli üsna leidlik ja sümpaatne, et tekitas paratamatult soovi seda tuleviku tarbeks jäädvustada. Kui peakski miski umblapmi pildid meile meili peale tulema, siis astuvad need Oksanad-Svetad ise enda seatud reha peale. Aga teadlikult valvas ja ettenägelik soovitan tõesti selles suusakeskuses olla.

   Ja üldse, praegu hakksin mõtlema, et Tahko keskuse Svetade ja Oksanade käekäigu üle otsustaja levelit tuleks sellest toimuvast pronograafiast informeerida - siis ehk midagi ka muutub seal.
 • 91

  Lonely Planeti kampaania

  • Reisihuviline
   Leidsin sellise koodi nagu UPDATE06, mis annab -20% sellelt osalt tellimuselt, mis ei ole juba -50%-ga koormatud. Seega kombineeritult tekib 2 raamatu puhul aleks ca -35%
 • 48

  Mis ilm hetkel Türgis?

  • Reisihuviline
   Näib et elementaarne kodutöö tegemata või lihtsalt rännulise abc eneseabi teadmisi veidi vajaka, sest kogenud rändurid saavad sedalaadi asjades ikka eneseabiga hakkama:). Mis siis ikka kui ehk veel ei olnud allolev link teada, siis - www.wunderground.com
 • 34

  Hoiatus - Tartus reisinõustamine ja Malarone

  • Reisihuviline
   ega ma ju öelnudki, et ravimeid tänavalt a la kummiplätade, gloobuste-atlaste, naiste juuksekrunnide ja küpsetatud maisiga ühtaegu kaubitseva tänavakaupleja käest lahtisest tro-tro aknast soetama peaks:) ikka kohalikust korralikust Farmacy shopist oli soovitus, neid jagub kindlasti ka Malisse. Lisaks leti tagant vastuvaatava kuli jutu adekvaatsuskõlale muidugi soovituslik jälgida ka letile laotud medikamentide säilivusaegu, pakendi kinnisust jms lähituleviku tervist silmaspidavalt esmaohutuse momente. Mis aga puutub enne ohukoldesse eelnevalt nädalajagu kaitse manustamisesse, siis just nimelt, kui endal mõnest varasemast malaariapiirkonda reisist pole ettenägelikult juba järgnevateks reisideks malaariaravimit kaasa ostetud, siis ei jäägi muud üle et kui siit ülikallilt esmase hädapärase kaitse saavutamiseks üksnes vajalik kogus, mitte aga kogu reisi või planeeritava pikema välislähetuse kesteks, tablette soetada.. ülejäänu saab aga kenasti kohapealt. Toimib kenasti. Isiklik kogemus nii malaaria ohupiirkonnas kohapeal pikemalt resideerumise kui ka sootuks teise kandi ohupiirkonnas seljakotiga pelgalt kuuajase läbikappamise näol olemas ja seetõttu ei ole see niisama tühjast-tähjast targutamine. Praegugi apteegikarbis viimatisest reisist kaasa ostetult piisava bestbefore märkega tablettide karbike järgmist lähetust ootamas:)