Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

ulmo

Reisisell

ulmo

Kasutaja ulmo liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Holland Šveits Norra

 • 2
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 3 / 18
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 9 (1.44%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 13

  Reis Taisse

  • Reisihuviline
   Kindlasti pole lootust sealt leida suuremat sorti jalanõusid, ülejäänud asjad on tõesti kõik olemas. Päikesekreem võib aga ei pea olema, sõltub nahast, minul vist ei läinudki vaja, vähemalt ei mäleta, et oleks mingit põletuseprobleemi olnud. Alguses muidugi üle tunni ei tasu seda troopilist päikest endale peale lasta.
   Mingit broneerimist pole vaja teha, kohapeal on valik lai, turismipiirkondades on tänavate teede ääred öömaja pakkuvaid asutusi täis. Sama kehtib ka söögikohtadega. Transaga tuleb alati tingida ja võrrelda hindasid, mida erinevad tegelased pakuvad. Mõnel pool on liinitaksod, mis peatuvad kui käpa püsti viskad ja sõidutavad sind fikssumma eest kui kaugele vaja (mööda kindlat liini muidugi). Üldiselt küsib tuk-tuk ja autotakso enam-vähem sama hinda ja pikemat maad päevapalavas on kindlasti mõnusam jahedas ja puhta õhuga autos sõita.
 • 29

  Hoiatus Tai tuktuki maffia eest

  • Reisihuviline
   Reegel on ju lihtne - kui mingi võõras tuleb ilusa jutuga su juurde midagi pakkuma, siis ÄRA RÄÄGI TEMAGA! Nagu Lonely Planet soovitab "Don't talk to strangers".
 • 18

  Isepäiselt

  • Reisihuviline
   Sai umbes aasta aega tagasi käidud. Seikluslikkuse suurendamiseks läksime läbi Moskva. Rongiga Moskvasse, sealt lennukiga edasi, vahemaandumisega Ashabadis. Rongis sai natuke Lonely Planeti Tai raamatut loetud, kuid Bangkoki lennujaamas oli selge vaid see, et peaks minema Khao San-i piirkonda. Lennujaamast läheb sinna ekspressbuss, maksis 150 bahti. Mingeid hotelle broneerida kindlasti pole vaja, erineva hinnatasemega öömajasid on kohapeal kõikjal Tais piisavalt. Kohapeal sai ringi liigutud bussiga, kaugemale oleks ilmselt asjalik minna lennukiga. Bussireise müüvad suvalised tänavapealsed "turismifirmad", samuti on võimalik Bangkoki erinevatest bussijaamadest kuhugi suunas sõitma hakata.
   Vaevalt, et koolivaheajal saab sooduspileteid, see on omamoodi kõrghooaeg.

   Ahjaa, kaasa pole praktiliselt midagi vaja võtta. Kõige parem on mingid mugavalt jalas püsivad sandaalid, lühikesed püksid, lühikeste käistega pluus. Mõnel nädalapäeval võib mõnda kohta olla lubatud ainult pikkade pükste ja kinniste jalanõudega.

   Kuhu minna? Mida teha? See sõltub ikkagi eelkõige su enda huvidest. Meie veetsime enamiku ajast Ko Chang nimelise saare peal, elasime seal kolmes erinevas kohas, hulkusime ringi. Samas oli ka Pattaya unikaalse nähtusena põnev, eriti Walking Street. Bangkok väga muljet ei jätnud, samas paadireisi kanalis soovitaks ikka võtta, näed Bangkoki täiesti teise nurga alt.

   Minu jaoks rikuks puhkuse ära selline ette planeerimine. Ja üldse - kes siis emaga läheb, mine sõbra või sõbrannaga. :)
   Tai on sõbralik maa. Mõned reeglid on, need saad Lonely Planeti seest teada. Muide, ükski takso ei nõustunud tegelikult taksomeetri järgi sõitma, küllap see on liiga vähe nende jaoks. Kauplema pead transpordi ja suveniirinänni osas, ülejäänu on üsna fikseeritud hindadega, kuigi küsida võib ikka.
 • 22

  No otsingust ei tule !

  • Reisihuviline
   757-200 kasutab ka Türkmenistan Airlines, ei saanud mina aru et oleks vähem või rohkem ruumi kui muudes lennukites (ntx 737-800). Kõigis on ühtemoodi vähe, ise 189 ja suht pikkade jalgadega.