tsheburashka

Rändur, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
50 meeldimist
8 postitust / 262 kommentaari
40 (6.4%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Mul on kahel korral viimase kuue kuu jooksul toll (usutavasti toll, sest ega keegi sinna mingit märget ei jätnud) kile pagasi ümbert lihtsalt lahti lõiganud. Ära pole küll midagi võetud.

Mul on isegi šokolaaditahvlid pihta pandud äraantud pagasist.

See läpakate/tahvlite/fotokate käsipagasi keeld on kõige keerulisem vist re-routimise korral, kui pole broneerides ja pakkides osanud arvestada sellega.

Gili Airil polnud viga, aga Filipiinidega ei anna kindlasti võrrelda :) Suurem osa rannast oli kas koralliklibune või siis betoonist (rannabaarid). Paar kena liivaranda oli muidu ka.

Mul on hannes41ga sama taktika olnud :)

Kroks: "Nii Tais kui Balil on mõistlik hinnatase aga Malaisia on juba veidi kõrgem hind. "

Minu kogemus on Malaisia ja Tai osas just vastupidine - Tai on märksa kallim kui Malaisia. Bali, eriti Ubud on väga odav. Kuta olevat kallis.

Mina pikendasin 2 aastat tagasi Filipiinide viisat, ma ei tea, kas see on piisavalt hiline kogemus. Ca 3000 PHP vist maksis.

Jah, erinevad hinnaklassid on tõesti :) Mugavusklassis vahet ei näinud. Meie maksime 200k, sakslased maksid samalt agentuurilt ostes 350k ja olime kõik samas bussis ja praamis.

Ecokaya vmt, millega me sõitsime, oli tunniajaline fast ferry ja ma ei näe ühtegi põhjust, miks aastane sellega sõitma ei peaks.

Ostad travel agencyst shuttle + ferry paketi. Näiteks Ubudist maksis 200k ühele. Hinnad suht samad kui Ubudis. Valuutavahetusi on ka. Tänane eurokurss 13.900.

Selle nädala seisuga on Krabi lennujaamas parem kurss kui Krabi linnas, Koh Lantal või ATMist välja võttes.

Meie rentisime Lissabonis ja käisime sellega ka Sevillas. Küsisime enne üle, et kas Hispaaniasse võib minna ning probleeme polnud. Bron sai tehtud koos kindlustusega, aga kohapeal surusid nad veel ühe kindlustuse peale, nii, et algselt ca 300 eurot maksva pidanud rent läks ca 550 maksma. Tegelikult poleks seda teist vaja olnud, aga tervet pühapäeva seal letis vaidlemisele ka ei tahtnud kulutada...

Minul on ka telefonis need kasutajate piltide ümber olevad rõngad teksti peal. IEd kasutan telefonis. Screenshoti võin ka saata kui siin sõnumiga saata saab. Või on mingi meiliaadress?

Ise küsin - ise vastan :) SAS lehel on ka siiski vorm olemas ning järgmisel päeval peale claimi esitamist tuli kinnitus, et hüvitis makstakse mu soovitud kontole ning vähem kui nädalaga oli raha arvel.

Nordica lehelt siiski kohta ei leidnud (leidsin vaid tagasiside vormi, kus sai neid kiita-laita).

Tip, kas mõnel lennufirmal on kodulehel vastav vorm vmt ka olemas või tulebki lihtsalt vabas vormis meil saata? SAS ja Nordica on hetkel teemaks. SASi lehelt ma ise ei leidnud, Nordica lehelt pole veel otsinud.

Jah, kaks päeva kulub. Esimesel Cebusse ja järgmisel sealt edasi. Nii Siquijor kui Bantayan on mu lemmikrannad / -saared Cebul ja ümbruses.

https://www.airbnb.com/help/article/104/what-are-guest-service-fees

Külalise teenustasud ongi erinevad. Aga millest nad täpselt sõltuvad, teab vist ainult AirBNB ise :)

Mind ikka nii häirib, et kursoriga teema kohale minnes ei näe, millest seal juttu. Pidevalt klikin täiesti mõttetuid teemasid lahti.

Ja sisseloginuna tahaks näha, millises loetud teemas on uusi postitusi.

Uut postitust tehes peaks rubriigi valik olema kohustuslik, võimaldaks vähemalt mingitki filtreerimist või sorteerimist (eriti kuna see otsing on nagu pole).

Ka tahke mesi loetakse vedelikuks.

Mina poolteist aastat tagasi lendasin Balilt Lombokile. Ca 45 minutit Ubudist lennujaama, tund varem kohal, pool tundi lend ja ajakulu kokku max 3h. Pilet maksis ca 15 eurot.

Mina ei saanud ka ca paar aastat tagasi netis ja krediitkaardiga mingi kohaliku lennufirma pileteid Indoneesias ostetud. Googeldasin ja proovisin erinevaid lahendusi, mis foorumites välja oli pakutud, aga ei midagi.

Vanasti oli Ryanairi lehel kirjas, et ainult pagasile eraldi kohta/piletit ei saa. Neil on ju tihtipeale pilet odavam kui äraantav pagas näiteks ja ju siis nii mõnigi tuli mõttele, et ostab oma pagasile hoopis pileti :)

Lennujaamas kellelegi midagi öelda pole küll vaja. Kui kohad kõrvuti trehvavad, saad vähemalt kahte istet kasutada, see siis ainus boonus hetkel minu meelest.

Jällegi, miks ei saa? :) Suur osa paaripäevaturiste ju Tallinna vanalinnast ning Kadriorust kaugemale ei jõuagi. Aga see selleks.

Kui nüüd lähtuda teemaalgatusest, siis Phuketil pole ma käinud, küll aga olen käinud Koh Phi Phil ning korduvalt Koh Lantal (mainitud Krabi piirkond). Koh Lanta ja Ubud on suhteliselt samas hinnaklassis. Ubudis oli võimalik soodsamalt süüa, samas transport on kallim. Majutus oli ka Ubudis kraad odavam, aga Koh Lantal sama raha eest otse rannas.

Ma ei tea gini hinda ka Tais ja pean tunnistama, et mul on sellest ka täiesti ükskõik :)