Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Jaan12

Reisisell

Jaan12

Kasutaja Jaan12 liitus 9 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Iraan Bhutan Madagaskar

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 7 / 38
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 13 (2.08%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 22

  Palawan

  • Reisihuviline
   Kes suurema turismi välja kannatab, aga soovib lumivalget liivaranda, laia ja head söögivalikut ja ka mõõdukat ööelu, sellele sobib ehk valikuna ka Boracay. Boonuseks on kümned sinipurjelised proad (mitmekerelised purjekad), mis soodsa hinnaga kiiret sõitu pakuvad ja kogu rannajoonele päikseloojangul müstiliselt ilusa ilme annavad. Sellist pilti palju ei näe.
   Ehkki rahvast on, siis õhkkond on täitsa OK, umbes nagu Balil keskmise rahulikkusega piirkonnas (mitte Kutal:). Tooni annavad lõunakorealased, venelasi vähe.
 • 4

  Sharm El Sheikist ekskursioon Petrasse .

  • Reisihuviline
   Ma olen ise hääletanud 2010. aastal Siinail päris mitmeid kordi Iisraeli piirini (ja korra läbi Eilati Jordaania piirile,+ edasi Petrasse) ja tagasi, aga see oli enne Araabia kevadet, kui asi rahulik oli. Kuidas teedel ja Siinai põhjaosas hetkel on, ei tea - igatahes rahutum kui siis.

   Kui tahad katsetada, siis võta auto Iisraeli piirini Tabasse (nt. üks Mohammad oli Sharmis a. 2010 oma uue Mitsubishiga OK vend, tema telefon oli siis 00 20109326685 ja hind piirini tookord 50 EUR), Eilatis saad taksoga Jordaania piirile (ehk ca 15 EUR), siis maalt lahkumise maks ja piiriületus, siis uus takso (lepi kokku, et sulle pakutav auto ka jääb, mitte kahe kilomeetri pärast sind ümber ei tõsteta) kuni Petrani. Usun, et maksime selle eest pundiga 50 eurot, pärast kõvemat kauplemist.
   Tee peal tasub käia ka Araabia Lawrenci radadel - imeilus ala teelt veidi kõrval (see oli hinna sees).

   Petras plaani kindlasti kaks (vähemalt poolikut) päeva - et saaksid nii rahulikku õhtut kui hommikut nautida, muidu läheb õudseks rabistamiseks. Päevane turistide hulk võib olla suur ja ei lase asja kaifida. Loojang ja päiksetõus on koobaste järel orus fantastilised. Üks odav hotell oli sissepääsu lähedal Sunset Hotel (25-30 USD/tuba oli toonane hind). Soovitan ühe öö ka Eilatis (või kõrval Jordaania poolel Aqabas) olla - kas tulles või minnes. Muidu läheb väga kihutamiseks. Ja tagasitulles võid ju Dahabis surfata....:)
 • 17

  Kariibi mere kruiisile- millist laevakompaniid eelistada ?

  • Reisihuviline
   Ruby Princess (Princess Cruises) jättis väga hea mulje - 170 kodueestlast, kes osalesid USA idaranniku Eesti Päevadel KLENK-IEP, võivad kinnitada. 19 dekki (viimasel korvpalliplats, tennis ja golfi puttamisväljak), 3080 kohta reisijaile. Väga hea teenindus, hea söök piiramatus mahus, (ka tervislik valik korralik), nädal aega sisekajutis 520 USD+maksud+tip, seega ikka kõik kokku alla 700 USD inimese kohta. Rõduga kajut kaks korda kallim. Bahama, St. Maarten, St. Thomas (US Neitsisaared), Grand Turk. Laev on ehitatud 2008, Finncantieri poolt Itaalias, teenindajad Filipiinidelt, Taist, Indiast aga ka Ukrainast ja Serbiast. Royal Caribbean ja Princess peaksid olema parimad valikud, kui hinda ka vaadata...:)
 • 4

  NYC-st maad mööda Torontosse

  • Reisihuviline
   Vaatan, et ühe vana teema olen jätnud poolikuks. Sai tookord sõidetud hoopis sugulase autoga läbi oktoobrikuise Pennsylvania kuni Niagara joani. Imeilus loodus, Canada poolel tasub lisaks kosele ka Niagara-on- the-Lake lähedal veinimõisates peatuda. Väga hea tripp, kui alustada hommikul NY/NJ-st ja soovite õhtuks Torontosse jõuda.