Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Hathor

Reisisell

Hathor

Kasutaja Hathor liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 3 / 31
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 10 (1.6%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 16

  Passis tumedad juuksed

  • Reisihuviline
   Siin on ridamisi lõbusaid lugusid!:) Eriti see kassidega pass...:)
   Möödunud suvel hakkasime koos noorema pojaga Türgist koju minema, kui vahetult, viimane kontroll enne lennukisse pääsemist, hakkas võrdlema minu last issi süles, tema passiga. Uuris ja uuris, lõpuks kutsus kolleegi, siis uurisid mõlemad, kuri nägu peas. Äärepealt oleks asi nutuseks läinud. Iial pole kusagil probleeme olnud! Lõpuks lasti bussi (see, mis lennukisse viis), see oli juba noori abituriente täis, siis pandi uksed kinni ja selgitati, et enne lennukile ei viida, kui üks ratastooliga neiu lennujaama tagasi pöördub. Bussis oli oma +50 kraadi sooja ja hüsteeria võttis võimust. Noored olid endast päris väljas ja kojusaamine tundus juba veidi kahtlane. Probleemi lahendas äärmiselt asjalik eestlastest lennukimeeskond (mitte Estonian Airi lennukiga). Väga kõigutamatult võeti omad kaasa ja kogu lugu!
   Niisiis - kui oled 200% kindel, et sinu ja sinu dokumentidega on kõik korras, võib ikkagi minna miskit nihu! Ju see käib asja juurde?:)Ju oli Milas-Bodrumi lennujaamas halb päev:).
 • 6

  Dreams Vacation Resort/ Dreams Beach Resort *****

  • Reisihuviline
   Mina ka tänan! Väga asjalik ja ülevaatlik postitus!
 • 47

  Elysees hotell ****

  • Reisihuviline
   Kas Elysee ranna juures meres oli koralle-kalu ka?
   Ettetänades!:)
 • 11

  Milline on keskmine trip.ee kasutaja?

  • Reisihuviline
   Reisidokumendis eesnimeks Liina. Asun kolmekümnendate keskpaigas:). Olen parandamatult haige. Mind vaevab eluaegne reisisõltuvuse sündroom. See võis välja lüüa juba enne keskkooli ja on selgelt päritava iseloomuga. Ravi haigusele on väga kulukas ja kahjuks soodustusi riik ette ei näe:(... Ravimite tarbimist oleks mõistlik alustada nõrgematest st naaberriikidest (mitte nii nagu mina, kes käis enne Soomet-Rootsit Küprosel ja siis oli pärast seisund eriti raske).
   Haiguse põhitunnusteks on mõtetes pidev riigipiiride ületus, selge reisikirjanduse eelistamine kõikidele ülejäänud raamatutele, televiisori unustamine reisikanalile, kaaskodanikelt reisimuljete väljapressimine, unistamine reisist ka siis, kui kuidagi minna nagu ei saa (ja siis miski ime läbi ikkagi minna), pilguga lääne-ida lennukoridori seiramine ja mõtlemine, et tahaks ka seal lennukis olla (muidugi ma kardan lennata) jne. Halvaks kõrvalmõjuks pean, et olen paar korda oma suuremad lapsed kuueks päevaks koolist eemaldanud, et nende silmaringi suuremaks venitada. Olen kaasa vedanud ka pere noorimat, esimene kord juba siis, kui ta oli 10-kuune - paljud tõsised reisihuvilised on pidanud mõtlikult tunnistama, et ka beebid oskavad vaiskelt reisida ja ei tülita kedagi. (Kardan, et ka tema on nakatunud, sest praeguse kolme eluaasta kohta on tal juba päris palju lennuliine ja lennukimudeleid kogutud; erinevalt minust, avaldab ta oma reisisoove valjuhäälselt ja häbenemata:).
   Olen langenud ka äärmustesse - kunagi selgitasin ühele "N":)-reisikorraldajale paberkataloogide vajalikkust, tuues põhjuseks selle, et "kuidas ma saan teie reise oma abikaasale müüa, kui mul midagi lauanurgale "unustada" pole, teades, et arvutist selliseid asju ta vaatama ei vaevu?!". Kataloogid on senini regulaarselt olemas:).
   Jne, jne...
   Ka praegu, kui väljas on soojust jäänud lubamatult väheks, kisuvad mõtted kaugele ära.. Kõige tihedamini "eksin" oma lemmikpaika maakeral (vihje peitub kasutajanimes), kus minu jaoks on olemas tugevates toonides kõik, mida vajan ja midagi sõnulseletamatut nagu veel.. Aga jäägu see. Mõni ütleb, et klišee.
   Muidugi, ka mina tahaks maakerale kümmnest erinevast kandist tiirud peale teha! Senini aga satun ikka tihtipeale siia Trip.ee`sse ja avastan rõõmuga, et "minusuguseid" on ikka veel! Ja vahel, kui julgen, ütlen mõnes paigas sõna sekka ka!:)
   Tänan tähelepanu eest!