Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

kulgeja

Uus kasutaja

kulgeja

Kasutaja kulgeja liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 41
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 25

  Algarve Portugal-palun reisinõu

  • Reisihuviline
   Kindlasti võtke rendiauto - sellega saate kogu lõunaranniku läbi sõita kuni Cabo de Sao Vincenteni ja põigata tee peal ilusatesse randadesse ja linnakestesse. Käisime eelmise aasta juunis ja liiklust pole vaja karta. Kiirused pea kogu aeg kuni 70 km/h ja seetõttu tuleb vahemaade läbimiseks arvestada rohkem aega. Kindlasti võtke ka Lagose sadamast tunnine paadiretk väikese paadiga (kuni 6 inimest), mis sõidab läbi kaldaäärsed grotid. Kõige kaunim elamus Algarvest.
 • 6

  mis raha Türgis mõistlik kasutada on

  • Reisihuviline
   Sai kunagi ka mindud Türgi reisile ja uuritud eelnevalt, kus soodsad vahetused, et siit ei peaks hunnikus kaasa vedama.Üldiselt - kodust kaasa võetu kulus kiiresti. Läksime hotellist Alanyas mere suunas peale pikka lendu- kõhud tühjad. Ei jõudnud üles otsida seda Tripadvisoris soovitatud Ravza restorani(Ravza is one of the oldest restaurants in Alanya, since 1955 at one place (Tourism started just in the Sixties) and managed in the 4th generation in the family)
   Võtsime toidud tänava äärest- toodi kogustes, mida keegi ei olnud võimelised ära sööma aga maksime kõige eest. Lõunalauast tõusnud ja kuna olime öelnud, et tahaks suuri rätikuid mere äärde minekuks, tuhises kõrvalttänavalt välja rätikukoormaga türklanna, kes müüs igaühele 4 rätikut Versace jms.Sellega sai kaasavõetud summa ennetahtaegse lõõgi, kuna ei olnud tulnud ostureisile.
   Õhtul kulused kokku löödes olime otsustanud, et meenete arv on täis- need rätikud kõlbasid kinkimiseks küll ja juhuslikesse kohtadesse sööma ei lähe.
   Türgis kulub iga raha, ja rahavahetuspunkte pidi Alanyas küll otsima.
   Ostke ekskursioonid kohalikelt, tehke eeltööd, kus söömas käia ja nautige puhkust.
   Lisaks Ravzale Alanyas on punase torni juures olev isa-poja restoran (tee läheb mäkke, selle alguses).Hinnaklass kõrgem, kuid hea elamus garanteeritud.
 • 12

  Farost Portosse

  • Reisihuviline
   Tänan vastajaid, kelle kommentaaridest on väga suur kasu!
   Igaks juhuks, kui keegi peaks olema huvitatud apartmendist Albufeira lähistel vaikses piirkonnas, kus randa ei pea ronima, vaid saab lähedale sõita ja mõlemas väikeses rannas on restoranid, kus päikeseloojangut vaadata, siis selline on meie leid pärast pikka otsimist (ehk on kellelgi kasu) www.homeaway.co.uk/p15277
 • 4

  Läti-Leedu ringreis ( ülevaade ööbimistest, kohtadest ja hindadest)

  • Reisihuviline
   Neringal võiks ka läbi käia puidust nõiaskulptuuride pargist Juodkrante lähedal (siitpoolt sõites peale asulat paremat kätt), samuti teha üks söögikord vanal laeval Juodkrante sadamas.