Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

riin

Reisisell

riin

Kasutaja riin liitus 18 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti:

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 56 / 2
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 3 (0.48%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 33

  Vietnami reisikava

  • Reisihuviline
   tere .Palun nõuannet :Plaanime minna oktoobris Vietnami ringreisile.Kas aeg oleks sobilik ilma poolest , kui tahetakse ka rannapuhkust , ei sooviks jääda ka vihmaperioodi .

   Hanoi – Ho Chi Minh (Saigon
   Ho Chi Minh – Cu Chi – Ho
   Ho Chi Minhn – Phan Thiet kuurort
   Ho Chi Minh – Danang – Hue
   Hue – Leng Co – Hoi An – Hue
   Hoi An – Danang – Hanoi
   Hanoi- Halong Bay
 • 5

  Lõuna-Aafrika Vabariik.

  • Reisihuviline
   nüüd on siis LAV mineku aeg selge oktoobri lõpp- novembri algus, Kaplinnast Johannesburgi.Vajame giidi - saatjat. Kas keegi oskab soovitada?
 • 5

  Lõuna-Aafrika Vabariik.

  • Reisihuviline
   Mis on parim aeg reisimiseks LAV-s. Ehk on kellelgi reiskogemusi /plaani 7 päevasest tuurist?
 • 0

  Tänud

  • Reisihuviline
   Kõigepealt tänan loomulikult oma vapraid vanemaid, kelle närvid meie reisi vältel vaieldamatult kõige enam kannatada said, ning kes pärast pikka ootust täiesti normaalsel ja rahulikul toonil võtsid vastu meie telefonikõne kahenaisepidajast türklase korterist, kus me parajasti ööbisime. Erilised tänud veel isale selle eest, et ta mu kirjavahemärgid õigesse kohta toppis ja mõne veidra lauseehituse halastamatult välja naeris. Selle viimase juures aitas teda jõudumööda kogu perekond. Suured tänud Noorte Matkaklubile, kes ajas välja viisad ja reisikindlustuse, säästes meid sellega ülearustest sekeldustest Rumeenia ja Kreeka piiril. Aga muidugi tänan ma ka leedukat Albertit (kes meid järgmisel aastal reisile kaasa kutsuda lubas), slovakkialasi Lalat ja Dzoldzi (kes kulutasid meie peale meeletu hulga bensiini ja päris mitu head öötundi), korealast Leed (kelle seiklused Hunedora hotellis meile palju lõbu pakkusid), türklasi Ersoyd ja Ahmedi (kes meile ühe õhtu jooksul kümmet kanapoega sisse sööta püüdsid) ning Senoli (kes meile seletas, miks türklased sealiha ei söö), kreeklasi Koligiannist (kes meie peale kõige rohkem nii aega kui ka raha kulutas), Gourgouliast (kes tutvustas meile tõeliselt sügavat mägilaste filosoofiat) ja tema võrratut vanaema (eriliselt maitsvate lihapallide eest), kreeka saadikuperet Ungaris ja eriti nende kolme tütart Nikkoletat, Katerinat ja Konstantinat (selle eest, et nad meile hamburgerid välja tegid), itaallasi Kristianit ja Pietrot (unustamatu mootorrattasõidu eest Korfu mägistel teedel) ja veel mitutkümmet head inimest, kes meid teekonna kestel aitasid, kuid kelle nime me oma reisiärevuses kahjuks unustasime.

Reisikirjad