Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

ketukas

Uus kasutaja

ketukas

Kasutaja ketukas liitus 10 aastat tagasi

 • 325
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 6 / 286
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 8

  Hurghadasse!!!

  • Reisihuviline
   Jaah, ühe perega ei tõuse lennuk õhkugi. Ja tavaliselt on need puhkusereisid välja müüdud. U 200 kohta peaks lennukis olema. Ja nad kõik lähevad Hurghadasse. Aga. Rannik on u 30 km pikk ja hotelle u 300, nii et võib juhtuda, et samasse hotelli satub kas ainult oma pere või heal juhul veel paar seltskonda. Tark oleks küsida kes sel kuupäeval läheb sinna hotelli.
 • 4

  Ryanairi istekohad

  • Reisihuviline
   Kohtade määramine ei olene, kas piletid on ostetud korraga või mitme nädalase vahega. Check in tehes oleneb, kas sel hetkel on järjestikused vabad kohad olemas ja kuhu satuvad. Meie paari aasta lendude kohad on kujunenud nii, et piletid on ostetud u 1-1,5 kuud varem, check-in reisibürool tehtud 3 päeva enne väljumist ja istusime mehega üks lennuki alguses ja teine lennuki lõpus. Kui sel aastal soovisin, et teen ise check-in, siis vastati, et teevad ise ja ärgu me muretsegu, et saame kõrvuti istuma, aga lõpuks olime ikkagi mõlemad otsad jälle teine teises lennuki otsas.
 • 5

  Ekskursioonid Hurghadas

  • Reisihuviline
   Ekskursioone Kairosse, Luxorisse, kõrbesafareid jne saab osta Hurghadas kohalikest erinevatest ekskursiooni büroodest. Kui on kogemust ja viitsimist, saab ka veidi hindu kaubelda. Aga hinnad on nagunii üsna soodsad. Ei soovita ühtegi reisi osta saabumisel infotunnis. Siis maksad sama teenuse ja kvaliteedi eest lihtsalt 2 korda rohkem.
 • 19

  Detsembris 2016 Egiptusesse Hurgadasse.

  • Reisihuviline
   Ilmast nii palju, et eile ja täna sadas Hurghadas ja Sharmis. Kui hotellis mererannas ei taha iga päev peesitada, siis võib võtta päeva merel, ATV või Jeebi safari kõrbesse beduiinide juurde. Kui on jaksu bussiga pikka maad sõita, siis Kairosse püramiide vaatama. U 600km Kairosse. Meie logistika on olnud aastaid nii: peale hommikusööki randa, kui on AI pakett, siis vahepeal sööma ja jälle randa. Päike toimetab u 16ni. Siis puhkeaeg või tänavakohvikus kohvi joomine koos netis käimisega. Õhtusöök, siis linna peale kolama, kaupmehi hulluks ajama, kohtuma teiste eestlastega. Kui on hea animatsiooni meeskonnaga hotell, siis võtame osa nende üritustest.
   Teenindav personal on enamasti ikka väga sõbralik. Turist on neile ju töö andja ja palga maksja. Kaupmehed on pealetükkivad, aga nad ju tahavad ka palka saada. Aga kaubelda tuleb nendega kõvasti ja kogemustega tuleb hasart. Kui on kaasas eurod või USDid, siisneid jah tänaval rahavahetus putgades vahetada. Dollar maksab praegu u 15-16 LE. tavahind oli 8, 9LE. Kaarti kasutades maksad Eesti Panga kursi järgi ja vahetustasu ka veel. Praegu kõige soodsam Tavidist USDid osta ja Hurghadas kohalikuks vahetada.
   Vesi on soe aastaringselt, alla 21 kraadi vesi ei lange. Korallid külmemas vees ei ela. Kohalik alkohol on AI paketiga tasuta, õlu on täitsa joodav, ka vein pole paha, kui teda üldse on. Kohalik rumm kolaga on ka joodav. Ei saa nt Hispaania hotellideski väga udupeeneid kokse, AI paketis. Pakutakse valmis kokse 10liitristest nõudest
   Turvaline on seal ka ja suht vaikne, kuna venelasi väga palju veel ei ole.
   Ilusat puhkust ja päikest