Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

ketukas

Uus kasutaja

ketukas

Kasutaja ketukas liitus 9 aastat tagasi

 • 321
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 6 / 284
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 5

  Ekskursioonid Hurghadas

  • Reisihuviline
   Ekskursioone Kairosse, Luxorisse, kõrbesafareid jne saab osta Hurghadas kohalikest erinevatest ekskursiooni büroodest. Kui on kogemust ja viitsimist, saab ka veidi hindu kaubelda. Aga hinnad on nagunii üsna soodsad. Ei soovita ühtegi reisi osta saabumisel infotunnis. Siis maksad sama teenuse ja kvaliteedi eest lihtsalt 2 korda rohkem.
 • 19

  Detsembris 2016 Egiptusesse Hurgadasse.

  • Reisihuviline
   Ilmast nii palju, et eile ja täna sadas Hurghadas ja Sharmis. Kui hotellis mererannas ei taha iga päev peesitada, siis võib võtta päeva merel, ATV või Jeebi safari kõrbesse beduiinide juurde. Kui on jaksu bussiga pikka maad sõita, siis Kairosse püramiide vaatama. U 600km Kairosse. Meie logistika on olnud aastaid nii: peale hommikusööki randa, kui on AI pakett, siis vahepeal sööma ja jälle randa. Päike toimetab u 16ni. Siis puhkeaeg või tänavakohvikus kohvi joomine koos netis käimisega. Õhtusöök, siis linna peale kolama, kaupmehi hulluks ajama, kohtuma teiste eestlastega. Kui on hea animatsiooni meeskonnaga hotell, siis võtame osa nende üritustest.
   Teenindav personal on enamasti ikka väga sõbralik. Turist on neile ju töö andja ja palga maksja. Kaupmehed on pealetükkivad, aga nad ju tahavad ka palka saada. Aga kaubelda tuleb nendega kõvasti ja kogemustega tuleb hasart. Kui on kaasas eurod või USDid, siisneid jah tänaval rahavahetus putgades vahetada. Dollar maksab praegu u 15-16 LE. tavahind oli 8, 9LE. Kaarti kasutades maksad Eesti Panga kursi järgi ja vahetustasu ka veel. Praegu kõige soodsam Tavidist USDid osta ja Hurghadas kohalikuks vahetada.
   Vesi on soe aastaringselt, alla 21 kraadi vesi ei lange. Korallid külmemas vees ei ela. Kohalik alkohol on AI paketiga tasuta, õlu on täitsa joodav, ka vein pole paha, kui teda üldse on. Kohalik rumm kolaga on ka joodav. Ei saa nt Hispaania hotellideski väga udupeeneid kokse, AI paketis. Pakutakse valmis kokse 10liitristest nõudest
   Turvaline on seal ka ja suht vaikne, kuna venelasi väga palju veel ei ole.
   Ilusat puhkust ja päikest
 • 6

  pagasi kaal kahe reisija peale

  • Reisihuviline
   Üks nipp kaalu jagamiseks on: raskemad asjad väiksemasse kotti ja kergemad asjad suuremasse kotti. Kott ise olgu ka kergekaaluline.
 • 16

  Gironas lennujaamast buss Barcelonasse

  • Reisihuviline
   Kuidas selle bussiliiklusega praegu on? sagales.com kodulehel näitab, et selleks kuupäevaks reisi ei ole. Proovisin augustist sept lõpuni erinevaid päevi. Reisida on plaanis 13-24 sept. Mõtlesin proovida omal käel minekut sel aastal. Palju edasi-tagasi pilet üldse Girona ja Lloret de Mari vahel on?