Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

algaja arabist

Uus kasutaja

algaja arabist

Kasutaja algaja arabist liitus 10 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 0 / 12
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 115

  Taba hotellid

  • Reisihuviline
   Petras ega Surnumere ääres ei käinud. Parasjagu olid miskid rahutused Iisraelis ja sinna sõit jäeti üldse ära. Oleks saanud ennast sebida küll mingi seltkonnaga, aga nii suurt huvi ei olnud. Petrat isegi kaalusin, aga kuna tõsisem huvi puudus, siis pidasin selle eest ca 3000 eeku maksta kalliks. Eilatis midagi eriti põnevat küll ei ole. Mingis koha saavat seal delfiinidega ujuda, aga mina sinna ei sattunud. Taba kant sobib päevitamiseks ja magamiseks. Snorgeldamas käisin merel - pole veel kunagi nii väheste kalade pärast nii palju ujuma pidanud ;) Sharmiga ei anna võrreldagi. Samas oli Hiltoni rannas üllatavalt palju kalu näha ranna kohta ning ca 30 m kaugusel oli ka värvilisi koralle. Nägin seal rohkem kui merereisil.
 • 12

  Dünamo Toptoursilt

  • Reisihuviline
   Polnud hullu midagi, sõit läks üllatavalt ruttu, u 2,5 h. Tee on ilus ja liiklust sealkandis praktiliselt ei ole. Kuna tee kulgeb enamuses mägede ja mere vahelt, siis pole seal mingeid erilisi hulle tõusi-langusi-kurve. Teel tehti veel peatus ühes tanklas, kus sai vajadusel wc's käia ja täiesti normaalset espressot osta. Ärge selle väikese asja pärast ona puhkust küll ära jätke! Muidugi oleks tore otse kohale saada, aga see ikka väike asi. Lastega on seal hea, sest hotellidel väga suured territooriumid ja pikad rannaribad.
 • 4

  Kus saaks Barcelonas mõistliku hinna eest ööbida ja mida tasuks kaeda

  • Reisihuviline
   Ööbimise kohta ei oska kosta, muus osas sõltub, millest huvitute. Klassikaline on vaadata üle Sacrada Familia katedraal, Güelli park, mõned Gaudi loodud majad seest ja väljast. Kui kunst huvi pakub, siis seal Miro, Dali jpt muuseumid. Jalutada peatänaval Ramblal, seal ka palju söögikohti ja hinnad normaalsed. Suuremad ostukeskused on südalinnast natuke väljas, väiksemaid poekesi vanalinnas (eriti hakkas silma kingapoode). Metroo on kiire, aga südalinnas saab jala suht igale poole, ainult Güelli park on kaugemal, metroopeatusest ca 1,5km veel kõndida, aga see on tore jalutamine. Pargi jaoks tasub varuda mõned tunnid aega, seal on vahva.
   Mere äärde võib ka minna vaatama, see on Rambla lõpus.
 • 7

  Mida tuua kaasa...?

  • Reisihuviline
   Mina olen ostnud endale igalt reisilt ühe ilusa ehte, mida aeg-ajalt kannan. Ostsin ka sealt, mingist külakesest. Lisaks olen ostnud veel reisidelt külmkapimagneteid, siis tulevad ikka ja jälle meelde kohad, kus käidud.