Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

kylli

Rändur

kylli

Kasutaja kylli liitus 9 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 9
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 18 (2.88%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 10

  Annapurna ring kevadel

  • Reisihuviline
   .. Annapurna ringi kohta sai kunagi 2006 kevade matka põhjal kirja pandud ja on nüüd netis aadressil:
   http://www.hot.ee/kyllitiits/Annapurna_info.html

   Päevik on ka, aga see on hirmus pikk ja inglise keeles.
   http://www.hot.ee/kyllitiits/Namaste.doc

   Üldiselt soovitan aega varuda igal juhul paar päeva varuks. Pigem rohkemgi. Endil meil oli aega ja see oli väga hea. Mägedes läks paar päeva haiguse nahka ja pärast läks paar päeva veel streigi lõpu järellainetuses enne kui liiklus normaalselt toimima hakkas. Ka jamad siselendudega tundub, et on Nepaalis pigem tava, kui erand. Kojulennust maha jääda oleks ju õite nukker ja kui jääb paar päeva üle, siis nende huvitavalt ära kasutamine ei ole sealkandis probleem.

   Koha pealt asjade ostmine on minu meelest suht loterii, hinnad on küll odavad, aga kvaliteet üsnagi vahelduv.

   Aga minna tasub kindlasti!
 • 7

  Parkimine Madeiral ja transport lennujaam-Funchal

  • Reisihuviline
   Sportlikku vormi pole just vaja, aga mõningane viitsime jala käia on muidugi vajalik. Ma arvaks, et kui ~10 km Eesti matkarada sulle probleeme ei tekita, siis võid Pico Ruivo ka vabalt kavasse võtta. Väga suuri kõrguste vahesid seal tegelikult pole. Veidi süüa-juua tasub ainult kaasa võtta, kuigi Ruivo juurest majakesest saab vist miskit osta ka.
 • 20

  Telk käsipagasis?

  • Reisihuviline
   ... ja ka väikseim tavaline kööginuga on jah keelatud kraam käsipagasis. Ise olen seetõttu 2x turvakontrollist tagasi läinud, et ainult nuga registreeritud pagasina saata. Halvemal juhul võetakse need sult aga lihtsalt ära.. No küünekääridki on ju keelatud ja selles osas eriti silma kinnipigistamist ei tasu loota..
 • 8

  Rongiga Põhja-Soome

  • Reisihuviline
   Varakult broneerides võib kusjuures Blue1-ga lendamine odavam tulla, kui rongiga minnes. Praegu näiteks on juuliks odavaimad piletid Rovaniemisse 59 EUR suund. www.blue1.fi

   Ise otsustasime siiski viimati rongi kasuks, sest rongigraafik sobis oluliselt paremini bussigraafikuga, millega edasi tahtsime sõita. Ja kuigi rong sõidab palju tunde, siis enamiku saab neist ju maha magada, nii et kokkuvõttes pole rongiga minekus ka midagi hullu.

   Ja vähemasti paar aastat tagasi oli VR-l ka mingi suvepakkumine, millega Lapimaal käimine oleks oluliselt odavam olnud, kui tavalise hinnaga. Kui nüüd õieti mäletan, siis pilet kehtis kuu aega, mille jooksul võis kolmel päeval sõita nii palju kui tahad. Ja ehk oli ka viie päeva pilet. Praegu aga sarnast pakkumist veel nende kodukalt ei leidnud, aga ehk on suve poole veel tulemas.