Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Heli

Rändur

Heli

Kasutaja Heli liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Türgi Malaisia India Maroko

 • 1
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 2 / 22
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 47 (7.51%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 15

  Barcelona lennupiletitest

  • Reisihuviline
   Ryanairi kampaania.
   Esmaspäeva 7.veebruari keskööni valikuliselt märtsi ja aprilli piletid -20%.
   Mõned näited - otselend Barcelonasse:
   - E 28.03 - R 1.04 - edasi-tagasi koos krediitkaardi 2*5 euroga kokku 78 eurot ehk ca 1200 krooni (ilma pealemineku eelisjärjekorra ja kindlustuseta, reisite käsipagasiga, hetkel (pühapäeval 6.veebruaril) alles 1 pilet;
   - 11.aprill Barcelonasse 23.59 + 5 = 28.59 eurot ehk üks ots ca 448 krooni, hetkel 3 piletit jne.
   Girona lennujaama ja Barcelona vahel käib buss (ka öösiti), edasi-tagasi pilet ca 24 eurot.

   Kui Ryanair sobib, siis hetkel head hinnad ka mujale, nt:
   - 26.03-2.04 Dublin, edasi-tagasi 57.98 eurot ehk ca 907 eeki (47.98+10 eurot administreerimise tasu lisandub lõpus, kui valite krediitkaardiga maksmise).
   - 25-30.03 Düsseldorf või 25.03-2.04 Breemen ca 670 krooni;
   - 14-21.04 Breemen ca 820 krooni;
   - 11-17.04 London ca 1000 krooni.
 • 221

  Mõned soovitused Indiasse omapäi reisimisel

  • Reisihuviline
   Vaktsineerimistest jõuaks ära teha suukaudse kõhuhädade vastase (Merimetsast peaks küsima, vist oli tüüfuse vastane?,annab 3-ks kuuks enamuse kõhuhädade vastu lisakaitset, suukaudne).
   Toidust võtsime kaasa lati kõva suitsuvorsti, paki musta leiba, sulatatud juustu (et esimestel päevadel tarbida paralleelselt kodutoitu ja uut). Kui vastuvõtja peab alkoholist lugu, siis ilmselt võiks kingiks kaasa võtta ka Vana Tallinna.
   Alkohol on kohapeal oluliselt soodsam kui Eestis. Meie võtsime iga päev lonksu Green Label viskit. Kannatas juua ja kõhud olid korras. Esimesteks päevadeks võib ju väike viski kaasas olla.
   Ravimid on suuremas osas odavamad kui meil, kvaliteeti ei tea. Kui läheksin uuesti, võtaksin kaasa söetabletid ja midagi palaviku/külmetuse (loe konditsioneeri-külmetuse:) leevendamiseks.
   Meie 2010 reisi blogi on siin 2010indias.wordpress.com/
   Positiivsete elamuste rohket reisi!
 • 12

  Soovitage hotelli nii Delhis kui ka Varanasis

  • Reisihuviline
   2010 novembris ööbisime Delhis Karol Bagh´is asuvas hotellis Delhi Pride. Toad keskmised või veidi suuremad. Hotellis lift, katusel väike terass. Hea köök ja toateenindus. Osadel tubadel ei ole aknaid, aga see tagas rahuliku müravaba une.
   Suhtlesime hotelli üldise e-kirja aadressil info ät hoteldelhipride.com mänedžeri Mr Kk-ga (nii ta ennast nimetab ja kõik teavad teda ka selle nime järgi). Vastus tuli kiirelt, pakkus soodushinda (neli inimest, seitsmeks ööks). Kodulehel oli kahene Premium koos kõigi maksudega 4400 Rs ehk ca 1100 krooni, pakkus soodushinda - kahene Premium tuba üheks ööks 2400 Rs ehk ca 600 krooni.
   Lennujaamast toomiseks tellisime temalt eraldi 6-kohalise AC-ga Toyota Innova (üheks päevaks, st 8 tundi või 80 km, auto kohta kokku 1800 Rs ehk ca 450 krooni), kuna läksime otse lennujaamast koos pagasiga linnaga tutvuma ja jõudsime hotelli peale lõunat. Kui peate kirjavahetust, küsige üle, kas lennujaama pick-up on pakutavas hinnas.
   Delhi Pride on ilus puhas hotell, meie mõistes ilmselt korralik 3*, väga head toidud (eriti hakka nuudlid ja garlic naan). Kui peaksite selle hotelli valima, tervitage Mr Kk-d.
   Samas tundub mulle, et kuna sõidate järgmisel päeval rongiga edasi, siis peaksite valima ööbimise võimalikult raudteejaama lähedale.

   Varanasis ööbisime kaks ööd hotellis Surya. Ilus puhas ja basseini ning rõdudega hotell ghattidest eemal, meie mõistes ilmselt ca 4*. Kogu India reisi parim pesupesemisteenus. Suhtlesime e-kirja teel aadressil info ät hotelsuryavns.com. Meie saime kahese Superdeluxe kahese toa koos maksudega üheks ööks 2210 Rs ehk ca 550 krooni eest.

   Mõlema hotelliga olime (meie vanus 40-60) kõik väga rahul ja soovitame.
 • 219

  Kogume reisiblogid kokku

  • Reisihuviline
   India 2010 blogi.

   Meie kolmenädalase 2010.a novembri India reisi blogi
   marsruudil Delhi - Khajuraho - Varanasi - Mumbai - Kochi - Munnar - Allepey - Varkala - Kovalam - Delhi
   asub 2010indias.wordpress.com/.
   Blogi on veel töötlemisel, seega palun mõistvat suhtumist, aga loodan, et Indiasse minejale on see veidi abiks.