Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

myre

Rändur

myre

Kasutaja myre liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Madagaskar Lõuna-Aafrika Vabariik Brasiilia Siber

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 2 / 84
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 37 (5.91%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 17

  Kas on kellegil auto ostu kogemusi USA-s?

  • Reisihuviline
   Kuna Eesti juhiload on eestikeelsed, siis nt Florida politsei pööritas nende peale silmi ja nõudis rahvusvahelisi, turist või mitte... tegi suulise hoiatuse. Lõppkokkuvõttes oli sõbralik, aga edaspidi ajas politseiauto nägemine suht närvi.
 • 9

  Liiklus Iirimaal

  • Reisihuviline
   Sellest on küll mitu-mitu aastat, kui suvel sai rendiautiga Iirimaal ringi sõidetud. Soovitan kindlasti majutuskohad ette broneerida, sest maakohtades on neil valdavalt peremajutused või turismitalulaadsed paigad, mis kõik olid ammu väljamüüdud. Ise olid nad väga abivalmid ja otsisid naaberküladest vabu tube, aga sellise peavalu vältimiseks tasuks ette broneerida. Hotelle väiksemates kohtades justki polnudki...
   Rendiauto võtsin Eestist, oli see Hertz või Avis ja kohapeal tegin juurde full-insurance kindlustuse. Vasakpoolse liiklusega harjus päris ruttu, kui ringteed välja arvata ja bensukates istusin esimese hooga alati valele poole... enne kui taipasin paremast uksest sisenda.
   Kindlasti tasub minna ja ka Põhja-Iirimaa läbi sõita. Sealne põhjarannik on imeliselt kaunis.
 • 15

  Palun Malaisia soovitusi

  • Reisihuviline
   Tulime just Malaisiast, käisime Penangi saarel, Langkawil ja Kuala Lumpuris. Nendest kolmest soovitaks Langkawit. Seal on superilusaid randu, kus vesi nii puhas ja selge, et kaelast saadik veel olles näeb ka varbaid. Saab ka nuusutada džunglit, ilma tõsisema metsamatkata - Seven Wells Waterfalli juures. Sealt läheb ka mäetippu kuulus Cable Car. Koopad olevat väga lahedad, ise sinna ei jõudnud - Cave of Legends ja Cave of Bats. Laps sai suure elamuse Wildlife Pargis. Rentisime lennujaamast ülisoodsa hinnaga auto. Kütus maksab poole vähem kui meil. Vasakpoolse liiklusega harjub, liikluskultuur oli igati ok. Paljud kohad jäid meil nägemata, kindlasti lähme tagasi :)
   Penangi saarel oli vahva Butterfly Park, samuti on seal ka võimalik vihmametsaga tutvust teha. Malaariatablette ei kasutanud, sest reaalset ohtu nendes piirkondades ei esinevat. Penang jäi elamuste poolest lahjemaks. Seal me autot ei rentinud, mida pärast kahetsesime, sest vaatamata väga korralikele liinibussidele ja suhteliselt odavatele taksodele, jäi ikka palju nägemata. Omalkäel ringiliikumine on parim.
   Palju on reklaamitud Penangi Snake Temple'it, aga sellepeale ei soovita vähest aega kulutada. Meie ootused olid nii suured ja need paar madu, ok 4-5 madu, kes olid liikumatult mingite vaasis olevate okste otsas, ei suutnud mingit elamust tekitada.
   Loomulikult on mõlemad saared turismile orienteeritud, aga sellest ei pea ju välja tegema, kui ei taha. Hinnad tundusid Langkawil soodsamad vastupidiselt foorumites loetule.
 • 7

  Rendiautod Sri Lankal? Kas on?

  • Reisihuviline
   Peale kodusõja lõppu on teeolud silmnähtavalt paranenud, Colombos muudkui ehitatakse-parandatakse ja tehakse uusi teid. Liikluskultuur vajab harjumist, iseenesest nende sõidukiirused pole eriti hullud (sest enamus liiklusvahendeid on parajad romud), kuid mis teeb asja eriti segaseks on puuduvad teeviidad. Need on küll olemas, aga selleks peate oskama lugeda kas singali- või tamilikeelseid silte. Ingliskeelseid silte on väga vähe ja igast külast keerab sada teed vasakule ja paremale, nii et äraeksimisvõimalus on suur. No ja muidugi vasakpoolne liiklus, kuid ka sellega harjub. Hoopis reaalsem on omapäi autosõit ette võtta ida- ja kirdeosas, kus esineb suurepäraseid peaaegu autovabu maanteid. Kui poleks oma silmaga näinud, siis ei usuks.
   Autojuht-giide leiab igalt poolt (eriti hotellidest). Kuna inimeste eelistused ja maitsed on nii erinevad, siis kohapeal olles näeb kiiresti ära, kas tekib soov ka reaalselt antud juhiga kuskile sõita.
   Edu!