paula176

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
1 meeldimist
9 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Aitäh kõikidele vastajatele! See aeg saab siis Kiievis sisustatud:)

Tulin just Küproselt ja nn. Põhja -Küproselt, mis kuulub Türgile. Olin samuti enne reisi hirmul, võtsin ühendust Välisministeeriumiga, sest ka mulle jäi nende soovitus mitte külastada nimetatud riiki hinge kriipima.Lisaks sain VM-i poolt ka sellise halvustava viite Põhja-Küprose külastamise kohta,arstiabi ja konsulaarteenuse puudumise kohta. Hirm oli meeletu..... Helistasin isegi Türgi Saatkonda Tallinnas ja uurisin nende arvamust:)
Aga reisil käidud -tunne hea ja emotsioonid vaid positiivsed!!! Inimesed lahked, sõbralikud, abivalmis.Samas võin ka oma eelnevate Türgi külastamiste kohta vaid positiivset tagasisidet anda.

Tulin minagi just USA-st, olin koos lastega ning keegi ei palunud mul oma rahakoti sisu näidata .

tänud kiire vastuse eest , aga rumal küsimus mis on ühistakso ? Raudteejaamast kuidas edasi suurte kohvitega me saame magasiniterminaali`?

Paluks ka head ja odavamat varianti JFK lennujaamast 144E 40th streetile.

Meie tegime bronni Seton hotel (www.setonhotel.com) . Loodan , et see hinna, asukoha ja kvaliteedi suhe on ok , seda enam et kohalik NY-st soovitas !

mina leidsin hotelli NY-s , kus tegin internetis bronni ja vastus tuli , et maksan siis kui kohal olen :) (to reserve we just need a valid c/c to guarrantee the room and you will upon arrival(cash, c/c, money order).
Neil oli vaja ainult mu krediitkaardi numbrit ja nimesid , kuupäevasid -saatsid kinnituse vastu ja loodan , et kui me nüüd 15.ndal sinna jõuame , on meil tuba ka olemas .

Mina käisin juba mitu aastat tagasi oma lapsega Eurodisneylandis( siis oli ta 5. a) ja see oli küll tore ja lõbus meile mõlemile. Võtsime tookord bussireisi ja ta pidas ennast kogu reisi ajal superhästi üleval. Ise plaanin ka veel sellel suvel sinna tagasi minna koos 12. a poisi ja 4. a tüdrukuga. Kas just mingi bussireisi seekord valime , ei tea , pigem läheks lennukiga või siis juba autoga. Tahaksin Disneylandis kohapeal 2 päeva olla ja seal kuskil ööbida , sest ausalt öeldes 1 päevaga ei näinud me vist pooltki parki :( . paar päeva jääks ka linna peal kolamiseks :) .
Kui minna siis ikka suvel !