Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

jahimees112

Uus kasutaja

jahimees112

Kasutaja jahimees112 liitus 7 aastat tagasi

 • 3
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 4 / 10
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 8

  Lapsega nädalaks Portugali

  • Reisihuviline
   Portugalis on sõbralikud inimesed ja hea klienditeenindus. Kuid veebruaris on soodsamtes hotellides pehmelt öeldes tiba niiske. Ühel juhul oli toas soojapuhur millega sai toa soojaks, mille tulemusena hommilul aknad lausa nõretasid kondens veest. Toas oli vähe jahe (mitte külm), kuid linadevahe oli ikka päris niiske.
   Käisime ühel päeval rahvuspargis Peneda-Geres autoga sõitmas ja matkamas ning õhtul Bom Jesuses. Küllaltki suursugune oli kohvitada Majestic Cafe kohvikus. Jalutasime vanalinnas, Luis I sillal ja külastasime mõnda muuseumi, millest Museu Militar do Porto meeldis lastele ning oli suht soodne. Transpordi ja kommunikatsiooni muuseum oli suur ja tühi ning selle kogu maja külastuse eest taheti 25€ täiskasvanu eest. Seal olid küll mingid eksponaadid kuid tühja tunde jättis.
   Kalarestorani otsides sisestasime mingi restorani Matosinhos piirkonnas ja jäime väga rahule. Nimi oli Tito I, kuid seal tänaval oli neid söögikohti piisavalt
 • 17

  Kuidas odavamalt lennata Portugali ( Lissabon)

  • Reisihuviline
   Ryanairiga Riiast Portosse ja tagasi (ümberistumisega) 575,04€ kuuele inimesele.
 • 0

  Ryanairi broneeringu muudatus

  • Reisihuviline
   Selline meeldiv kogemus... Soovisin broneerida Ryanairi kodulehelt lendu Porto lennujaamast Rrüsselisse ja Brüsselist Riiga. Planeerimisel abistab, ka trip.ee-s kiidetud http://www.azair.eu Vaatasin kellaaega ja lendu Ryanairi kodulehelt, ja broneerisin ekslikult Brüsselis vale lennujaama. Nuputasin ja seedisin, kuni leidsin nende kodulehelt https://secure.livechatinc.com/licence/5665411/open_chat.cgi?groups=1 väljaspool tööaega saadetud kirjale vastasid: Dear Kaupo, Yes, its possible. If you have made the reservation in the last 24 hours, we can change your flight for the difference in fares only, if there is any. Please contact us via the live chat service or call center during our opening hours. Our chat opening hours are as follows: Mon-Fri 07:00 - 21:00 GMT Sat 09:00 -18:00 GMT Sun 10:00 - 18:00 GMT Kontakteerusin töö-ajal jututoas ja sain Brüsseli lennujaamad täiesti tasuta ära vahetatud (sisuliselt broneeringu tühistatud ja uuega asendatud) Tuli meilile uus vajalik broneering ja oligi ok.
 • 0

  Alaska ja lääne Kanada

  • Reisihuviline
   Mõlgub mõttes põdrajaht Alaskas või Kanada läänepoolses osas. Kas kellelgi on kogemusi jahiga USA-s või Kanadas? Huvitav oleks lugeda ka lihtsalt reisikogemusi selles piirkonnas. Ette tänades