Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

rranne

Uus kasutaja

rranne

Kasutaja rranne liitus 4 aastat tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 2 / 21
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 46

  Reisiaasta 2017

  • Reisihuviline
   1. Sai käidud seljakotiga Laose lõunapoolses osa ning Kambodžas. Tööasjus ka Colorados, kus õnnestus näpistada mõned tunnid ning külastada Rocky Mountain National Parki.

   2. Plaan oli külastada Myanmari kaugemaid kohti, aga jäi see praegu ära. Selle asemel panin hetkel lukku kevadeks Indoneesia idaosa- Flores ja Timor kui aega jääb. Sügisest veel mõtlen, aga vahest Indoneesiast Sulawesi või Borneo või vahelduseks Aasiale midagi Aafrikast.

   3. Aasia/Aafrika.
 • 9

  Seljakotiga Aasiasse.

  • Reisihuviline
   Mina läheks Chiang Mai kaudu paadiga Luang Prabangi, tuleks Laost mööda alla (Vang Vieng, Vientiane, Konglori koobas, Bolavani platoo, Si Phan Don), sealt Siem Reapi, Phnom Penhi, läheks sealt üle maa Vietnamisse ja käiks läbiMekongi delta, Ho Chi Minh City, Da Lati, Hoi Ani, Hue ja Hanoi. Aga mulle ka lihtsalt meeldib Laos märkimisväärselt enam kui Kambodža.
 • 22

  Bangokist Kambodžasse mööda maismaad

  • Reisihuviline
   AirAsia puhul pead lennujaama vahetama, mis aga pole üldse keeruline - tuled tollist läbi ning lennujaama samal tasemel välisukse ees on laud, kus näitad oma AirAsia lennupileti/pardakaardi ette ning saad bussi peale. Buss sõidab ca 1 tund. Kui äraantavat pagasit ei ole ja oled kodus pardakaardi välja printinud, võid kõndida põhimõtteliselt otse turvakontrolli ja lennukile. Äraantava pagasiga läheb mingu kogemuse järgi üsna kaua.
 • 0

  Reisid Aasias (ja mitte ainult)

  • Reisihuviline
   Ma uskusin kaua aega, et reisimine oma lõbuks pole minule. Ma reisisin üsna palju oma töö tõttu - käisin ühest Euroopa linnast teise, ülikond seljas, seisin samamoodi ülikonnastatud inimeste ees ja tegin ettekandeid konverentsidel, pidasin kõnesid, juhtisin koosolekuid, veetsin öid hotellides ja vedasin järel ratastega kohvrit, mille sisuks olid pressitud särgid. Selline reisimine tundus rahuldavat kõik minu vajadused. Ma ei uskunud kunagi, et ma võiksin reisida ise, päris ise, seljakott seljas, nädalate kaupa mööda maailma kaugeid urkaid. Ma vaatasin seljakotirändureid ja imestasin, et miks inimesed reisivad nii ebamugavalt, ühest riigist teise, ma ei mõistnud mis neid selleks sundis. Nii palju parem on ju püsida tuntud raamides, reisimine enda jaoks on midagi mis on ohtlik ja kallis ja kasutu. Mul oli mu töö ja elu Eestis, suved veedetud tuttavates kohtades, põnevust toomast kohatud metsseakari külavaheteel Tagantjärele ma arvan, et ma lihtsalt kartsin. Ja siis ühel päeval ma avastasin ennast Namiibiast. Oli terve hulk sündmuseid mis mind sinna viis, kuid ma olin seal, peas kiiver ja jalgade all õlitatud lumelaud ning ma sõitsin alla mööda hiiglaslikku liivadüüni Swakopmundi lähedal, päike lõõskamas taevas ning hõõruv liiv aluspükstes. Ma leidsin maailma väljaspool oma igapäevaseid raame ja leidsin, et see on äge. Ma sain aru, et reisimine ei ole midagi, mida tehakse üksnes siis, kui sa oled lõpetanud keskkooli või bakalaureuseõppe ning sul pole aimugi, mida oma eluga peale hakata. Ma sain aru, et sa võid olla kenasti kolmekümnendates aastates, stabiilse töö ja eluga, ning sellele vaatamata on sul võimalik võtta pisut aega, visata selga seljakott ja jätta maha igapäevaprobleemid ning vaadata, naerda ja õppida midagi uut maailmast. Maailmal on sulle alati palju pakkuda. http://maailmas.blogspot.com/ on ülevaade minu reisidest - Namiibia, Vietnam, Filipiinid, Laos, Tai, Myanmar on mõned riigid millest olen kirjutanud, mõnedest rohkem kui üks kord kuna avastamist on jätkunud rohkemaks kui üheks visiidiks. Blogi täieneb jooksvalt - hetkel olen teel Laosest Kambodža suunal.