teine huviline

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi
0 meeldimist
1 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Millisesse vahemikku taksosõidu hind jäi neil eelkirjeldatud sõitudel? et me teaksime siis kauplemispiiri!
Kui koskede juures piletit ei ole ja giididele tasu oma äranägemisel anti, siis millise väljaminekuga peaks arvestama.
Kui vaadata ametlikke pakkumisi, siis koskede tuuri hinnad ikka tublisti üle 50 euro....

To kurikala: sellel hooajal ei plaani veel sõita.
Poliitikateema jätkuks - ise sain sündmustest selgema ülevaate https://jollofnews.com/2016/12/28/the-gambia-the-political-mess-and-some-lessons/

Jätkan teemat. Plaanis külastada Gambiat ja oleme tänulikud jagatud info eest. Kas keegi on eelnimetatud giidiga suhelnud e-kirja teel? Kaalume variante leppida kokku väljasõidud kaasmaalse poolt soovitatud giidiga või hoopiski vaadata kohapeal, kuidas kulgeb.

Kalkuleerisn seekord ka ka nii, et reisin veebruaris Swedi kuldkaardi kindlustusega (varem olen eraldi teinud lepingu). Nüüd loen huviga teemat! marks66, kas jooksutamisel oli ka tulemus, st lõpuks ikka maksti?

Tänud vastajatele!

Vaadates Agadir-Essaouira busside sõiduplaani, tundub omal käel päevane edasi-tagasi seiklus kahtlane. Ei oska küll teise riigi bussiliiklust hinnata, kuid kas tõesti vaid nii hõre graafik ongi?
Kas keegi teab vastata ka sellel teemal, et kas kohapeal saab vajadusel arveldada ka eurode ja dollaritega (nagu Sharmis ja Alanyas näiteks, et kui kohalik raha otsas)? On ka mingit kursi vahet, kui vahetada raha hotellis või linnavahel?

Kas keegi on liigelnud omal käel Agadirist Essaouirasse ja tagasi? Bussiga, vm (otse, mitte läbi Marrakechi)? Jagage infot!

On keegi ka kohapealt nn orgunnitud reise ostnud? Tähelepanekuid/soovitusi?

Vastuste eest ette tänades!