Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

mihkelhobejogi

Reisisell

mihkelhobejogi

Kasutaja mihkelhobejogi liitus 1 aasta tagasi

Olen reisinud ringi Aasias, Ameerikas ja Euroopas ning lõpuks 2012. aastal kolisin Eesti hallist ilmast Barcelona päikese alla. Käin tihti Eestis, kuid Barcelona on praegu jäänud ikkagi põhistaabiks. Naudin ilusat ilma, head toitu, mõnusat veini ja teen eestlastele linnatuure ja aitan puhkuseid planeerida, et ei peaks koos teiste turistidega sügavkülma toitu sööma ja saaks ehedamaid elamusi.

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 3 / 4
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 20 (3.19%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 0

  Barcelona koos kohaliku giidiga

  • Reisihuviline
   Isepäi avastada on tore, aga vahel koos kohalikuga veel toredam, Kes ise ei viitsi infolaviinist läbi kaevata ja tahab rohkem ehedat kogemust ning know how'd, siis saab kasutada kohaliku eestlasest giidi abi "päris Barcelona" elamuse saamiseks. Vaata www.barcelonareis.ee.
 • 10

  Barcelona ööbimine

  • Reisihuviline
   Ilusamad rannad hakkavad pigem kesklinnast natukene põhja poole, ehk Poblenou linnaosa juures. Siiski päris rannapuhkuseks oleks parem sõita linnast veidi välja, kus rannad palju puhtamad, ilusamad ja turvalisemad. Barceloneta ja Vila Olimpica rannad on päris räpased ja ülerahvastatud, eriti suveperioodil. Need on paremad pidutsemiseks kui rahulikuks rannalõõgastumiseks.

   Kui rohkem randade kohta küsimusi, siis vaata www.barcelonareis.ee
 • 16

  Gironas lennujaamast buss Barcelonasse

  • Reisihuviline
   Kuna Girona lennujaamast muid transporte ei liigu, siis buss alati ootab õhtused lennud ära ja kõik saavad peale. Bussijaam umbes 100m paremat kätt, kioskist saab pileti (16€ üks ots, ~25€ edasi-tagasi). Bussi peal suur silt Barcelona. Isegi kui lend hilineb, ootab buss reisijad alati ära.

   Kui rohkem küsimusi, siis saab vaadata www.barcelonareis.ee
 • 34

  Barcelona - küsimused

  • Reisihuviline
   Kohalikud kasutavad ka Tripadvisorit, peamiselt selleks, et vaadata, kuhu mitte minna, kui ei taha Jaapanlaste ja Ameeriklastega koos chillida terve puhkuse aja :) Linnakaarte saab tasuta suurematest Turistibussi peatustest ja Placa Catalunya turismipunktist. Iphone kasutades oleks mõistlik kodus Interneti kasutades Barcelonat vaadata ja sisse-välja zoomida mitmes erinevas kohas. Siis jääb kaart mällu ning ilma interneti kasutamata näitab GPS ära, kuskohas parasjagu oled. Tänavate otsing jms ei tööta ilma Internetita, aga vähemalt näed tänavad ära ja üldise asukoha. Abiks ikka :)

   Kevad on super aeg Barcelonas, turiste pole veel nii palju, päike on soe ja õhk värske. Saab teil kindlasti lõbus olema.

   Natukene rohkem infot Barcelona kohta on näha www.barcelonareis.ee/kkk/