Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

Kristen Maailm

Uus kasutaja

Kristen Maailm

Kasutaja Kristen Maailm liitus 5 kuud tagasi

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 3 / 0
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 0 (0%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 2

  Majutus Balil

  • Reisihuviline
   Unistate või olete tulemas Maagilisele Bali saarele… Imeliste riisipõldude vahel, kaunis maakohas Ubudi piirkonnas ootab teid Jumalik Öko-Bambus Villa koos paradiisiaiaga… Innustavad vaated riisipõldudele ja dzunglile, looduslähedane disain , vaikus, troopline õhkkond- Suurepärane koht loomiseks ja oma energia laadimiseks… Teie teenistuses on 3 magamistuba, 2 vannituba, suur köök, ruum loomingulisteks tegevusteks- võimalus maalida, tantsida, muusikat luua- majas on Klaver, Kitarr, trummid …, terass, aed, looduslikult puhtana hoitav bassein, imeilus aed- meie aias kasvavad banaanid, papayad, kookos, avokaadod, mangod jne, vesi on oma kaevust 50 meetri sügavuselt. Maja on valmistatud armastusega ja kasutusel olnud koduna, olemas kõik tarvilik. Ehitatud aastal 2015. Asukoht- Batubulan ( 12 km Ubudist, 10 km Green School, 8 km Sanur). 2 min sõitu Bali Linnupargist, 3 minutit sõitu poodideni,kohalik turg, rand 20 min- hea rand lastega käimiseks, lähedal jõgi.) Majas kiire internet. Võimalus rentida terve maja või siis toa kaupa, lastesõbralik, majutab keskmiselt 8 inimest, Igapäev käib koristaja, Aednik, Orgaaniline Hommikusöök hinna sees, Joogatunnid, hommikuti- meditatsioon :) Küsimused ja broneeringud meilile - divineheartflow@gmail.com Imelist südame külluse loomist- Olete Oodatud- Bali ootab väga eestlasi… Pildid facebooki grupis: Balil jumalik öko majutus :)
 • 1

  Bali reis Novembris ja Villa jagamine! :)

  • Reisihuviline
   Tere, kas keegi on Novembris minemas Balile? Ise lendan Novembri keskel Balile ja plaan paariks kuuks jääda kindlasti talvituma. Plaan on villa või majake rentida airbnb kaudu, aga kuna tulen kas tütrega või tuleb õde ka, siis oleks mõistlik jagada villat kellegiga kellel sama soov. Endal soov tegeleda jooga ja surfiga, nautida loodust ja bali ehedat elu. :) Kui on soovi võin aidata ka lennupiletite leidmisega, leidsin ise alla 400 euroga pileti Riia kaudu . MInu meil: kristenmaailm@gmail.com Kellel huvi , võtke ühendust meili teel.
 • 4

  Bali!

  • Reisihuviline
   Tere :) Plaanime pisiperega oktoobri lõpus lennata balile, et veeta seal paar/ kolm kuud. On kellegil kogemust kuidas leida parimaid lennupileteid sinna? Kuna ei tea tapselt millal tagasi, kuidas oleks parem lennata? Võib olla erinevatest euroopa linnadest. Kui on soovi pikemaajaliselt rentida maja või villa , kuidas leida? Aitäh