Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

frank

Rändur

frank

Kasutaja frank liitus 11 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Kanada Iraan Nepaal

 • 3
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 6 / 34
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 89 (14.22%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 65

  Estonian Air - kas julgete osta pileteid?

  • Reisihuviline
   Sain ka mina Swed-ist vastuse, et pankrot ei kvalifitseeru kindlustusjuhtumiks ning antud juhul arvatavasti Estonian Airi negatiivse otsuse tagajärg tähendab, et lennud asendatakse või kompenseeritakse.

   Esimene neist on OK. Iseasi, et jätkureisile registreerimisega jama ei tekki.

   Kui läheb kompenseerimiseks siis vaid EA lend, kuid mitte ülejäänud reisile tehtud kulutused.

   Lühidalt: kõik kindlustused saadavad pikalt ning Lõuna-Ameerikasse reisiks tehtud kulutustest ca 6k on EA lennu ärajäämisel lootus tagasi saada vaid 300 euri (2 inimest) ning seda ülejäänud osa riski pole võimalik enam millegiga maandada.
 • 27

  Suvel Tallinnast Norra autoga 10 päevaks

  • Reisihuviline
   Lisaks pikale teekonnale võid arvestada poole osas keskmise kiirusega 40 km/h. Seega 15-16h sõidad ja 8-9h ööbimise peale. Ringi vaatamiseks jäävad vaid minutid.

   Tegin kunagi ka selle reisi: läbi Soome Nordkapi ja tagasi kuni Trondheimini rannaäärt pidi ning sealt läbi Are Stokki. 14 päeva ja ka siis oli liiga palju sõitmist.

   Kui neid hytte plaanid kasutada siis peaksid juba enne 8 õhtul neid kokku leppima, peremees ei pruugi 24h kättesaadav olla. Norras võid metsikult ka ööbida aga selleks on omad reeglid, millest on ka siin foorumis korduvalt kirjutatud.
 • 4

  Eesti köök Travel Channeli saates "Food tripper"

  • Reisihuviline
   Vist ikka täna kell 20 00, Eesti aja järgi.
 • 39

  Egiptuses hetkel kõik korras

  • Reisihuviline
   Gloobus´ele: Jah ma pean silmas turismi piirkondi, mida suur enamus Eesti turiste külastab. Kairos võivad ja arvatavalt ongi lood teised, juba enne reisi, postituse all "Egiptuse pantvangidraama" kirjutasin:

   Üsna elementaarne on reisides jälgida turvalisusega seonduvaid riske ja need maandada. Ka täna Egiptusesse reisija peab olema tähelepanelikum, kui ülelahe reisides. Samuti on rida asju, mida ei soovitaks tänasel päeval Egiptuses ette võtta. Kasvõi Kairosse minekut tasuks tõsiselt kaaluda (kuigi olen kindel, et vähe sellest, on seal ka ikkagi valge nahaga inimesi “surnute linnaosas” homme ringi kolamas).

   Miks ma aga Egiptuse kasuks otsustasin oli lihtsalt asjaolu, et oma lohakusest, et nii hilja hakkasin reisi valima laste koolivaheaja ajaks. Ajalises mõttes oli saada olevatest parim just see -> Egiptus ja Hurgada.

   Kahjuks või õnneks ei ole see reisija, kes peaks jälgima liialt hinda. Seekord sai valitud lihtsalt selline reis. Kõigis siin olevates väidetes on omajagu tõttu ja ka mitte vähe isikupära ("kellele tütar, kellele ema").

   Ega see Egiptus hetkel polegi nii "must-valge" vaid midagi vahepealset, loodan, et kel sinna asja leiab siinsetest aruteludest midagi asjalikku, et teha omi otsuseid.