Osale Trip.ee kampaanias ja võida 2 lennupiletit Maltale.

Vaata lähemalt siit

el obrero

Reisisell

el obrero

Kasutaja el obrero liitus 10 aastat tagasi

Ma tahaksin külastada järgnevaid sihtkohti: Iisrael Iraan Jordaania

 • 0
  (Meeldimisi)
  Meeldimisi
 • 1 / 36
  (Postitusi / Kommentaare)
  Postitusi / Kommentaare
 • 14 (2.24%)
  (Külastatud sihtkohti)
  Külastatud sihtkohti

Viimased postitused

 • 6

  Vahemere äärde...

  • Reisihuviline
   Kui paariks kuuks kõigest minna, siis see mahub ju 90 päeva sisse ilusasti ära küll.
   Balkanimaad on üldisemalt odavamad, kui Itaalia ehk Hispaania.
   Mina valiks hoopis selle järgi, mis riigi ajalugu, kultuur jne...mulle rohkem huvi pakuks. Ja millise keele oskus Teil parem on---hispaania, itaalia, prantsuse, serbohorvaadi, araabia, türgi vms.
   Kui eelarve piiratud on, siis võrrelge ka kohalejõudmise(ja hiljem ka tagasituleku)tarbeks kuluvaid summasid.
   Kui neid kolme aspekti arvesse võtate, siis vast ehk kergem otsust langetada.
 • 199

  Londonis abi vaja-kiire!

  • Reisihuviline
   et kõik läheb hästi .
   Et see eestlane seal kaotsi ei lähe.
   Mulle meenub mõne aasta tagune juhtum endise briti peaministri pojaga, kus sealt tükk maad lõuna poole minnes---geograafilises mõttes---mingi riigipöördekatsega seotud oli. Antud juhul ma siiski seda ei usu-vastasel korral Laaneka sõber ei käiks vabalt mööda UK saatkondi-konsulaate, vaid viibiks arreteerinu kusagil vanglas kolmanda astme ülekuulamise all, ja ei saaks kuidagi Eestisse midagi messida.
   Midagi on siin loos kahtkast sellegipoolest. Näiteks kasvõi see, et antud seltsimehe ainuke sõber on Laanekas. Laanekas siin ise kiitles, kuidas ta kunagi tollis töötades mingit raha küsis. Tundub selline veits korrumpeerunud ametnik kunagi olnud olema?
   Isiklikult selliseid tolliprotseduure ei poolda, neid häbistavad meie riiki ja samastavad-võrdsustavad meid nende samade nn. "banaanivabariikidega", kellele me oma õilsuse, puhtuse kõrgelt ülevalt alla vaatame.
   Te -Lugupeetud Laanekas ärge nüüd solvuge---aga niimoodi tollipiiril raha pommida, nagu Teie seda olevat teinud, ei ole üldsegi ilus!Seda nii remargi korras!
 • 221

  Tere! Arvamused laiast maailmast Eesti ja eestlaste kohta?

  • Reisihuviline
   viibides teati mitmel puhul , et meie lähedal asub Leedu, Lätit ei mainitud. Ehk oli asi selles, et Hispaania ja Leedu on mõlemad tugevad korvpallimaad? Samuti korra mingid Noored senjoriitad seostasid Eestiga esimese asjana kohe Eurovisioni. See oli nii nädal tagasi...
 • 56

  Tai

  • Reisihuviline
   niipalju, et kui loen mingit artiklit, kus näiteks eurod, dollarid jne...on kroonideks taandatud, siis on see minu meelest häiriv. Jääb selline tunne, nagu ajakirjanik peaks mind inimeseks, kes arvutada ei oska. Loomulikult ma arvutan kohapealse mõtte enda jaoks eesti kroonideks mõttes käigupealt ümber, see ei tohiks ju nii raske olla. Mis mõtet on sellel kroonidesse taandamisel, kui näiteks dollari kurss on pidevas kõikumises euro suhtes, nii viimase 10-15 aasta läbilõikes?
   Ja alati peab arvestama kohalikku üldist hinnatausta. Kui näiteks Soomes töötav inimene hakkaks kõike eesti hindadesse ümber arvutama, siis tunduks kõik nii kallis, et ei raatsikski midagi osta. Nii oli see vähemalt mingi 4 aastat tagasi, nüüd on Eesti muidugi hindades juba Soomele paljude kaubaartiklite puhul jõudsalt kandadele astunud.
   Ja muuseas, mis kehtib ka Eestis ja üleüldse igalpool---hea asi võibki ja peabki kallim olema!
   Ei saa ju võrrelda räime tomatis silmudega tarretises, kui kasvõi selline lihtlabane näide kasvõi tuua.