2013 Austraaliasse

Tere kõigile! :)

Oleme kolm noort inimest (N19,M20 ja M19),kellel koos plaan minna 2013 aastal Austraaliasse. Kuna olen selle koha pealt veel üsna rumal,paluksin kasutajate käest kõikvõimalikku informatsiooni - kogemusi,soovitusi ja näpunäiteid.

  1. Kuidas minna(kust kaudu lennupileteid sebida,et saaks võimalikult soodsalt.Oleme valmis tegema ka näiteks vahepeatusi või lendama läbi Londoni nt,pole probleem :)

  2. Kuidas me saaksime omale mingit tööd otsida seal(ilmselt oleks kasulikum praegu ära plaanida,sest seal on vist hilja otsima hakata) ja missugust tööd võidakse seal üleüldse umbes augusti-septembrikuus vajada?Koht Austraalias(põhja või lõunaosa pole oluline)

  3. Kuidas selle viisaga siis ikkagi on?Kuidas käib selle taotlemine(läbi millise asutuse) ,kaua võib viisa kättesaamine aega võtta ning kui palju on selle work and holiday viisa maksumus?

  4. Mis tööd me üleüldse võiksime seal teha,mis oleks teie soovitused?Näiteks tsitruseliste korjamine kõlab minumeelest väga ägedalt,aga kas see on ka normaalse tasuga töö?

Ühesõnaga,oleksin ülitänulik igasuguste positiivsete ja julgustavate kommentaaride eest ning loodan,et keegi oskab anda häid soovitusi alates viisavormistamisest kuni töö leidmiseni :)

Olge mõnusad!