Aastakeseks Iirimaale

Tere, soov minna Iirimaale aastakeseks.Äkki oskate aidata kust otsast ma alustama peaks, kui mul juba rahvas kokku aetud?Vaja oleks mingit üürimajakest ja siis töökohta.Vöi on kellelgi äkki mingit üürimajakest anda max. 6-le inimesele(4 toal.) vöi neljale (3 toal).Ja kui palju need üldse maksavad?Vöi kust ma neid otsima pean?

Siis ka siuke värk, et vaatasin, et RyanAiriga läheb 1, 7, 8, 14, 15 okt 0,00 LVL maksvad lennud.Sinna juurde ju läheb ka see lennujaamamaks?ja kui palju see tavaliselt on?Pole kunagi lennukiga söitnud, niiet ei oska ka öelda kui palju, keda, mida ja kus...:)

Vöib ka meilile kirjutada: kristi.grynberg@mail.ee

Julgust täis inimeste päralt on maailm,aga siiski... Maja rent kuus-4 toaline algab alates 1400 euri kuus,pluss tuleb maksta sama summa deposiidiks ette-seega 42 000 eeki kohe paugust lauale. www.daft.ie. Siit saate näha maju.Maja saamisega võib aega minna kuni 2 kuud ja ka siis ei pruugi leida meeldivat või sobivat maja.Maja rentimisel eelistatakse neid seltskondi,kellel on olemas soovituskirjad töökohast või eelmisest elukohast.Ja ka juhul kui saate maja ülikiiresti ja leiab ka osa seltskonnast töö nädala jooksul,siis võib tekkida teil olukord kus keegi ei pruugi üldse tööd leida ja mis siis saab.Siis peab ju keegi kellegi eest üüri hakkama maksma.Jutt käib Dublinist,kuna ise siin ja tean olukorda.Vabandan et negativismi sisendan,aga alati arvestage kõige hullema variandiga-siis on haiget saamise võimalus ka väiksem.Idee muidugi lahe-suure pundiga kohale tulla,aga siin riigis ei ole see nii kerge.Siin ei ole välja rentida mökke nagu Soomes on.Ise selle kõik läbi elanud ja ainus soov on tulla maksimaalselt kahe kaupa.Kui tulema hakkate siis andke teada äkki suudan midagi kellegile leida.Kindel et suurele seltskonnale ei suuda leida elamist,aga paarile vast ikka ajutise peavarju saaks. Aga ega keegi polegi öelnud et elu kerge peab olema:) P.S.Lennujaama maksud lisanduvad umbes 25 euri 1-suunale.
markovskis@hot.ee

Suur tahtmine on minna, aga kardan juba, et kas on ikka öige möte.Vöibolla siis töesti targem minna kahekesi algul...

oh, mai tea enam kust otsast alustada... :S

Mnjah, ikka pealinn, eksole. Noh, tegelt voiks ju alustada MITTE pealinnast. Ise elan-olen 3 aastat Iirimaal, mitte pealinnas, polegi seal rohkem suurt kainud, kui lennujaamas ja ei arva, et eriti millestki ilma olen jaanud. Elukoht Wexfordi maakonnas, mereaarses vaikelinnas, mis on imearmas, inimesed on lahked ja sobralikud(mida alati ei saa oelda pealinlaste kohta, need kipuvad pahatihti sihuksed ylbevoitu olema,eriti kui veel tegu valjamaalastega, kelledel ingliskeel tiba lonkab!). Elan kenas majas, 3magamistuba, elutuba, kook, aianatuke ja maxab see 700euri kuus! Pole ju hullu, vorreldes PEALINNAGA!? Kui nyyd ja kohe tulla, ei usu, et kellegil peaks muret olema tookoha MITTE leidmisega-hooaeg ju just algamas, kui aint ise ikke koik tooinimesed olete,sest enamus kohtades tuleb arvestada ikka nadalalopu tooga. Proovida tasub igatahes! Tulin ju kah kunagi aint kuueks kuuks, nuud 3aastat tais ja ei ole plaani veel Eestisse naasta. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt ja eemaldas karjuvad eksimused!

Kardan isegi et jään vöibolla kauemaks aga loodan :D ja ma ei julgeks kohe kuhugi jumal teab kuhu minna. Kuna mul on perekonnatuttav on Dublinis ees, siis sinna ma ka algul minna tahaks. Uisapäisa igalepoole kolima ei hakkaks aga eks ju aeg näitab seal... . . . Trip.ee kohendas postitust keeleliselt!