trip-krainetrip-ukraine-dark
Abiks Austraaliasse minejale

Ma olen Austraalias elanud 2 aastat. Võin jagada omi kogemusi ja nõuandeid seoses elukoha, töö kui ka transpordiga. Olen teinud ka farmitöid, ning võin soovitada mõningaid häid farme, kus eestlased on olnud heas nimekirjas juba pikka aega.

hea kui keegi oma kogemusi jagab ja lahkelt ka farmide soovitusi. ehk oleks võimalik saada meili aadress siis saaks täpsemalt küsida mis huvitab?

Kristik, äkki annad oma e-maili või msn-i aadressi?

minu email on koss.kristi@gmail.com ja msn kristy@tac.ee

Olen elukutselt lähihoitaja. Käinut ka ametikoolis soomes 3,5 aasat. Eestis see oleks vist sosiaaltöötaja. Kui keegi oleks nöus mind natuke juhatama. Kas oleks yldse reaalne sellises vanuses enam immigreeruda. Eriti kui mul pole seal yhtegi tuttavat ees. Kas oleks vöimalik leida era vanainimese hooldus tööd seal. Vöi on seal samasugune systeem kui soomes.Olen elanud USA-s 5 aasat ja teinud seda tööd seal.Kui keegi teab mis tähendab LIVe-in job. Oleks väga tänulik iga nöuande eest. Tahaks heas usus loota et see on siiski vöimalik. Vähemalt usun et seal on inimesed söbralikumad ja seega elu parem. Soomes on kyll turvaline aga need löpmatud hallid ilmad talvel ja säänöt söövad hige seest. Pealegi ei suuda soomest normaalset meest leida. Mehed on robustsed ja ilma viisakuseta. Vöibolla mitte köik aga pole paremaid kohanud lihtsalt. Arvan et usa dsentelmennilikus on mu ära hellitanud. Aga ilma romantika, lillede ja austuseta elada ka ei suuda. Minu mail: tausmae@suomi24.fi Ja kui keegi on huvitaud elust ja abiks soomes, siis vöin aidata isegi korteriga. (kimpa) Ainult palun mitte ilma keeleoskuseta. Mida väiksem riik seda tähtsam on keeleoskus Olen hakkaja ja kui keegi on huvitatud koos minuga AU minema siis anna teada

Olen ka methodisti kiriku liige naine ja45 .a soovisin minna Austraaliasse ,kuid samuti ei tea kuidas end seal tööle saada.Siis mõtlesin ,et lähen alustuseks Soome-on aega raha teenida ja otsida .Austraalias on ju ka oma Eesti kogukond vist Eestimajagi,kuid kui tead kuidas ma saaksin Soomes esialgu korteri üürida ,oleksin väga tänulik.Arvan et otsi Austraalia ja üldse kogu maaailma EESTImajade AADRESSEsinna on võimalik oma töösoove saata.Elasin aastaid Canadas ja tean.Edu soovides ja kui saame teineteist aidata siis kirjuta!!!!!!!!!!!!!!!!! ANNIKA

kirjuta palun mulle lii.52@hot.ee sooviksin teada kuidas seal on, kas kerge, mismoodi asjad käivad ja üldiselt kõigest aitäh!