Alanyasse teine kodu

Olen siin elanud mitu kuud ja aidanud ka monel pohjamaalasel kinnisvara siia Vahemere aarde soetada, sest kahju vaadata kuidas moned 20 000 eurot yle turuhinna maksavad. Korterite ja villade hinnad on siin nimelt langenud vorreldes paari aasta taguse ajaga. Suvine tous pole veel saabunud. kui keegi tahab Alanyasse soites juhatust kinnisvara soetamise teemal siis jatku oma mail.PS Hetkel yks sober myyb uut korterit 40 000 euroga mere lahedal. Turisti hind on 65 000.

No kui suur see korter on ?

on kahe magamistoaga ja suure elutoaga koos avatud köögiga. Selline nagu nad siin enamuses on.

kui saaksid mulle emailida traints@hotmail.com, oleksin v2ga t2nulik :D olin juba ise t2hele pannud, et turistihinnad internetis on 22rmiselt "soodsad" ....

Olen huvitatud korteri ostmisel Alanyas. Nimelt tahaks väikse korteri 1+1. Või isegi 1 toaline +avatud köök. Äkki saate sellega aidata? Kirjutage palun mulle ja.aj(at)hotmail.com

Saan su maili edasi anda oma sõbrale kellel on Analyas kiniisvara firma. Tal on ehk pakkuda head ja odavat korterit, hinnad on ju preagu all. Meid ta aitas küll ja saime omale yhe päevaga pinna.

Aga äkki oskate töö otsinguga aidata?=)

Praegu elan Eestis, kuna ei ole suutnud leida Türgis hea tööd. Valdan vabalt vene, eesti, türgi ja inglise keeli.

Siis kindlasti leiad turismihooajal tööd seal. Tean eestlast kes on kullapoes ja teine töötab haiglas. Üks on massöör.

Lisan siia igaksjuhuks kõigile huvilistele. Tänu headele tutvustele kohalikega pakume erinevas hinnaklassis kortereid nii müügiks kui rendiks otse omanikelt. Mina olen oma sammu teinud ja ei kahetse, nüüd on sinu kord :D Võta aga julgesti ühendust ja siis räägime juba pikemalt.